O NOΥΜΠΑΣ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12948
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε περιεχόμενο
δειτε εδω ενα που εκανε η μανα του ενα που ετσι παιζει το παιχνιδι

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΕ ΤΟ -

2.png1.png2.png1.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
οτι και να κανει ο διαχειριστης της ---- επαιξαν και εχασαν αν νομιζουν οτι με σπαμαρισματα θα το παρατησουμε

θα τους παμε τραινο μεχρι τελος , ειναι μακραν σκουπιδια του γκρεπολις και ειλικρινα ειδικα για τον --- θα επρεπε να εχει ηδη επιληφθει ο μπαξεβανης που πεταει χαρταετο

----
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
ισχυει αλλα αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι εισαι καραγκιοζης
 

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
οτι και να κανει ο διαχειριστης της πλακας και η σουφροπαρεα επαιξαν και εχασαν αν νομιζουν οτι με σπαμαρισματα θα το παρατησουμε

θα τους παμε τραινο μεχρι τελος , ειναι μακραν σκουπιδια του γκρεπολις και ειλικρινα ειδικα για τον διαχειριστη της κλανιας θα επρεπε να εχει ηδη επιληφθει ο μπαξεβανης που πεταει χαρταετο

ντροπη του γκρεπολις και ξεφτιλες τπτ αλλο
απορω πως θα μας πατε τραινο ενω δεν μπορουσατε να παρετε πολεις μεσα στους πυρηνες σας και θελετε να παρετε και δικες μας πολεις. ακομα και χαβαλε που σας κανουμε πολεις παιρνουμε. οσο για τον κοσμο το εχουν καταλαβει ολοι ποιος θα ειναι ο νικητης(εκτος απροοπτου) διοτι η στρατηγικη κερδιζει το team viewer.
υ.γ ιδιος ο μανσ εγινες και νομιζα οτι ησουν και σοβαρος :p:p
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
να παρουμε ποιες πολεις? του κωλοτουμπα του ατμαν και του βαρεμαρα του πουλημενου που σας παραδωθηκαν? αχχααχαχαχαχ

ελα σοβαρεψου , οσον αφορα τα τιμ και τα μπιμ αυτα να τα πεις αλλου , αν θυμαμαι καλα εσυ εχεις φαει ηδη ενα μπαν στον δυμη ε? μποτακι?

τιμη μου να ειμαι σαν τον μανς που εχει --- μεσα στο --- και δεν ειναι --- σαν εσας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
να παρουμε ποιες πολεις? του κωλοτουμπα του ατμαν και του βαρεμαρα του πουλημενου που σας παραδωθηκαν? αχχααχαχαχαχ

ελα σοβαρεψου , οσον αφορα τα τιμ και τα μπιμ αυτα να τα πεις αλλου , αν θυμαμαι καλα εσυ εχεις φαει ηδη ενα μπαν στον δυμη ε? μποτακι?

τιμη μου να ειμαι σαν τον μανς που εχει αρχιδια μεσα στο παντελονι και δεν ειναι πουστρακος σαν εσας
να παρετε τις πολεις μεσα στον πυρηνα σας αυτους που τους βριζατε και δεν ειχαν ελευθερια λογου σε εσας. προσπαθουσατε μεσα στον πυρηνα σας να παρετε πολεις βαζατε αποικιακα αλλα να τα κρατησετε λιγο δυσκολο εως ακατορθωτο. ναι του μανσ που εστελνε μνμτα 10 αυγουστου ενας παιχτης θα σας κανει ολους σας να μην κοιμηθειτε και μετα οταν τον ξεκινησαμε ολοι και κυριως εγω να εστελνε κυκλικα και να κλαψουριζε να μου πουν να σταματησω και για να μην συνεχισω ειναι ακομα διακοπες. η σαν εσενα που φορας και καλα παντελονια που εστειλες μνμ και καλα να μας απειλησεις οτι και καλα θα αρχισετε το σπαμ. οταν ομως πηρες την αναλογη απαντηση οτι αν το κανετε δεν προκειται να σταματησουμε μεχρι να πατησετε διαγραφη γιατι τις διακοπες τις εχετε καραμελα καθησες σαν καλο παιδακι στα αυγα σου.
αφου τωρα εμαθες να καθεσαι στα αυγα σου κατσε και τωρα και μην μας πριζεις.
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
παρε βαθιες ανασες γιατι θα φατε τρελη πουτσα , θα την θμοσαστε για καιρο , οτι και να λες γελαει ο σερβερ με εσας

απλα σας ποναει που δεν γινομαστε και εμεις πιονια στις ---

κοκκινοι ρε μεχρι να ληξει ο κοσμος και αν εχετε --- ελατε σε ενεργους παιχτες , βαλατε τον ---- να βαραει 30 λιμανια τη μερα με 1000 μεταφορικα και 25 τειχος ρε παρταλι και μιλας κιολας?

κατι παιχτες σαν εσενα και αυτον τους στελνουμε ---

τεσπα , πες τωρα του ---- να αρχισει τα λιμανια , εχει κανα 2ωρο που σταματησε

αληθεια αυτος πως και ειναι μεσα 24/7 και βαραει λιμανια? τιμ η ενι ντεσκ? μπας βιπιεν? αχαχαχαχαχαα ---- που νομιζεις οτι μιλας σε κανα ασχετο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Sakontios

Οπλίτης
απορω πως θα μας πατε τραινο ενω δεν μπορουσατε να παρετε πολεις μεσα στους πυρηνες σας και θελετε να παρετε και δικες μας πολεις. ακομα και χαβαλε που σας κανουμε πολεις παιρνουμε. οσο για τον κοσμο το εχουν καταλαβει ολοι ποιος θα ειναι ο νικητης(εκτος απροοπτου) διοτι η στρατηγικη κερδιζει το team viewer.
υ.γ ιδιος ο μανσ εγινες και νομιζα οτι ησουν και σοβαρος :p:p
καλά εσύ τρολλάρεις.
 

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
μπαξεβανη αυτο ειναι σπαμ ε? ----

4.png

3.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
εβαλε κι αλλους ο ---

5.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12948

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
εγω εχω τα --- να παιζω τιμια , αυτο ειναι γνωστο λαλακη , πες του διαχειριστη ----
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

The Lost Assassin

Ξιφομάχος
χαχαχαχα ναι διπλα στην τιμη το ονομα σου εχει διπλα. να σε ρωτησω τι εγινε τελικα το likavges?? γιατι δεν μπορεις να παιξεις με αυτον τον λογαριασμο οεο??
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή