O Achilles πώς σας φαίνεται;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7570
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7570

Guest
Εδώ και τόσο χρόνο,κανείς δεν μιλάει για τον Achilles κόσμο.Πώς είναι τελικά:confused:;Ήτανε αντάξιο των προσδοκιών ή όχι;Και ο κόσμος πως πάει γενικά;
 

DeletedUser6835

Guest
Είναι κόσμος για επίθετικούς παικτες.
όπου οι χτίστες δίνουν τις πόλεις τους σε αυτούς
Για μένα προσωπικά ήταν πολύ καλός.
 

DeletedUser7570

Guest
Ένας λογός που θα πήγεναι κάποιος στο κόσμο των ηρώων,ο καλύτερος λόγος, ποιος είναι;
 

-PNS-

Άρμα
Μόνο και μόνο ότι ξεκινάς με τρεις πόλεις και 6110 πόντους, μαζί με τρία χωριά στα δύο νησιά που βρίσκονται οι πόλεις σου, το ένα δίπλα στο άλλο, από 175 πόντους και 0 χωριά, για εμένα φτάνει. Και επανεκκίνηση να κάνεις, έχεις μια ελπίδα. Δεν ξεκινάς από το απόλυτο μηδέν.

Επιπλέον, η νέα θεότητα, Άρτεμις, αλλά και το γεγονός ότι βασικά κτήρια μεγαλώνουν πολύ περισσότερο, όπως η φάρμα για παράδειγμα, είναι άλλοι εξαιρετικοί λόγοι για εμένα...
 

DeletedUser6835

Guest
ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ Η ΦΑΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΘΗΚΗ
ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΠΙΟ ΜΑΧΗΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
 

DeletedUser9660

Guest
ήθελα να ρωτήσω κάτι
άμα κάνεις επανεκκίνηση θα μπορείς να μπείς ξανά στον κόσμο achilles;
 

-PNS-

Άρμα
Καλά, παίξε σε κανένα Lamda πρώτα και έλα μετά να μας πεις ότι ο Achilles είναι αργός. Αλλά, αν ξέρετε να παίζετε μόνο σε κόσμους τύπου Kappa, όλοι οι άλλοι σας φαίνονται αργοί...
 

DeletedUser6835

Guest
Βασικα δεν φταει ο ηρωων που ειναι αργος αλλα ητ ταχυτητα του.
Σε καπιο χρονικο διαστημα θα βγει και αλλος κοσμος των ηρωων πιο γρηγορος πιο αργος η ιδιος.
Η ταχυτητα 2 ειναι μια χαρα
 

DeletedUser

Guest
Καλά, παίξε σε κανένα Lamda πρώτα και έλα μετά να μας πεις ότι ο Achilles είναι αργός. Αλλά, αν ξέρετε να παίζετε μόνο σε κόσμους τύπου Kappa, όλοι οι άλλοι σας φαίνονται αργοί...

Θα στο χαλάσω αλλά δεν έχω παίξει σε γρήγορους κόσμους (όπως λέει και ο αποπάνω η ταχύτητα 2 ειναι ότι πρεπει)
 

DeletedUser9581

Guest
εμενα δεν μου αρεσει που αρχιζει με 3 πολεις
 

-PNS-

Άρμα
Το ότι αρχίζει με τρεις πόλεις για εμένα δίνει μια ελάχιστη ελπίδα και σε κάποιον που παίζει χωρίς premium. Επιπλέον, το βρίσκω πολύ πιο βαρετό να φτιάχνεις πόλη από την αρχή στους 175 πόντους. Ειδικά πάλι για όσους παίζουν χωρίς premium. Με τις περισσότερες πόλεις που δίνει, και στο επίπεδο που της δίνει, κάνει το παιχνίδι πιο ελκυστικό...
 

8EAGENHS

Forum Leader
Σαν στήσιμο ο Αχιλλέας είναι πάρα πολύ καλός κόσμος. Το μόνο που τον χαλάει είναι η ανεξέλεγκτη είσοδος μεγάλης μάζας παικτών που ακόμη δεν γνωρίζουν τα βασικά του παιχνιδιού. Μπαίνεις με όρεξη δηλαδή να παίξεις κι αν δεν έχεις την τύχη να πέσεις κοντά σε καλούς παίκτες, πολύ γρήγορα διαπιστώνεις ότι είσαι κρυφομπετατζής.
 

DeletedUser9581

Guest
Το ότι αρχίζει με τρεις πόλεις για εμένα δίνει μια ελάχιστη ελπίδα και σε κάποιον που παίζει χωρίς premium. Επιπλέον, το βρίσκω πολύ πιο βαρετό να φτιάχνεις πόλη από την αρχή στους 175 πόντους.
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ PREMIUM ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ PREMIUM,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΗΣΕΙΣ ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ.
 

DeletedUser9693

Guest
Κατα την αποψη μου θα επρεπε να υπαρχουν δυο κοσμοι ηρωων ο ενας με το παλιο συστημα κατακτησης και ο αλλος με το καινουργιο και αναλογα με τον κοσμο που περνεις το βραβειο να μπαινεις στον αναλογο κοσμο...π.χ εγω που παιζω στον καππα μου ειναι δυσκολο να συνηθισω στον αχιλλεα αυτο το συστημα κατακτησης,και αμα δειτε οι περισσοτεροι παιχτες που εχουν μαθει να παιζουν με εξεγερση τα παρατανε στον αχιλλεα
 

-PNS-

Άρμα
Λογικά, θα βγει και άλλος κόσμος ηρώων και λογικά πάλι αυτός θα είναι με εξέγερση αυτή τη φορά...
 

DeletedUser9693

Guest
μακαρι να γινει αυτο θα ηθελα πολυ εναν κοσμο ηρωων με εξεγερση
 

DeletedUser

Guest
Εμενα παντως δεν μου αρεσει ο κοσμος των ηρωων παρολο που ξερω το συστημα κατακτησης.....
 

DeletedUser9581

Guest
εμενα θα μου αρεσε να ειχε και τα 2 συστηματα κατακτησης
 
Κορυφή