Nintento Wii!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7165
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7165

Guest
OΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΕΤΕ Nintento Wii ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ! ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΤΕ!
:h:confused:

ΛΟΙΠΟΝ! ΕΧΩ PES 2011 , NBA 2011 , CALL OF DUTY MW REFLEX , MARIO CART , WII SPORTS!
 

DeletedUser1540

Guest
Κατά την γνώμη μου όλα τα move consoles είναι σκέτη αποτυχία. Αν θέλαμε να κουνιόμαστε όταν αράζουμε στο σπίτι και παίζαμε ηλεκτρονικά δεν θα καθόμασταν μέσα απο την αρχή! Προσωπικά έχω X-box 360 με πατσάκι για αντιγραφές και υπολογιστή. Αράζω και στα δύο και όταν έχω όρεξη για κίνηση κλπ κάνω βόλτα με το ποδήλατο μου δεν κάθομαι μπροστά σε μία οθόνη και ξεχαβαρδιάζομαι παίζοντας τέννις και σκοτώνοντας ζόμπι.
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου δεν πηρα μια κοσνολα για move παιχνιδι για να παιξω κατι που το παιζω και στο pc οπως call of duty. μονο φορμουλα και τα σπορτς
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω!εχω τις κασετες super mario galaxy 2 wii sport resort και wii sport
 

DeletedUser

Guest
εγω ηθελα να το αγορασω .. αλλα μου αρεσει πιο πολυ το ps3 το οποιο εχω !!Μια καλη σειρα για ολες τις consoles ειναι τα pes :) !!
 

DeletedUser

Guest
εχώ WII
wii sport,wii sport resort,super mari smash,zoo world,mario galaxy 2,planet 51,ben 10 cosmic destruction
 

DeletedUser8340

Guest
egv

εγω έχω... nitendo DSI XL... έχω μάριο μπροσ/μαριο καρτ/μαριο παρτυ/ηαρρυπότερ στο στειχιωμενο σπιτι μερος πρώτο...


ΣΚΕΎΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ WII αλλα οι φιλοι μου μου λενε ότι είναι βλακία...
 

DeletedUser

Guest
Έχω και 'γω
Που 'χω τερματίσει
Mario galaxy 2,wii sports όλοι [13 Μii] 1000+ πάνω έκτός απο έναν στην ποδηλασία στο resort
 
Κορυφή