Myth Units Reloaded

  • Δημιουργός θέματος akalest0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Θεωρώ πως το παιχνίδι, με ελάχιστες εξαιρέσεις, έχει απαράδεκτες Μυθικές μονάδες.
Έχω γράψει ένα ολοκληρωμένο άρθρο, όπου εξηγώ τις απόψεις μου και προτείνω λύσεις. Παρακαλώ πολύ, θα ήθελα να με ενημερώσουν οι διαχειριστές/συντονιστές του φόρουμ, αν υπάρχει τρόπος, και ποιος είναι αυτός, ώστε να στείλω το άρθρο μου στην innogames.

Σε δεύτερη φάση, παραθέτω και εδώ το άρθρο, χωρίς κανένα πρόβλημα.
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Θα ενημερωθεί ο CoMa για να περιλάβει την μελέτη σου στον εβδομαδιαίο κατάλογο σημαντικών προτάσεων.[/8ea]
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]
Συγχαρητήρια για το άρθρο σας, έχετε παραθέσει όλα όσα ισχύουν, παρόλα αυτά θέλω να σας ενημερώσω πως κάποια στιγμή στο παιχνίδι θα αλλάξουν όλα αυτά, έχει βγει και ανακοίνωση γι αυτή την αλλαγή:

http://devblog.grepolis.com/?p=510

[/kni]
 

DeletedUser

Guest
Ευχαριστώ πολύ και τους δύο. Το άρθρο το είχα γράψει ουσιαστικά εδώ και 2 χρόνια περίπου. Πρόσφατα βρήκα κουράγιο να το συνεχίσω σε κάτι λεπτομέρειες που έλειπαν. Από ό,τι φαίνεται άργησα να το ολοκληρώσω, και να το φέρω εδώ.. Το καλό είναι πως έχω, έστω νοερά, εισακουστεί! Σχεδόν όλες οι αλλαγές που θα γίνουν ήταν μέσα στο μυαλό μου. Ανυπομονώ να δω στην πράξη τι επίδραση θα έχουν αυτές οι αλλαγές στο παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή