[ΕΡΩΤΗΣΗ] makeleless

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18506
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18506

Guest
παρακαλω πολυ μπορειτε να μου εξηγησετε πως αυτος ο παιχτης παιρνη πολης πανω σε νησια που δεν εχουν ανοιξη θεσης???
τι πληρωνει αυτος που δεν πληρωνω εγω???κ μηπως τελικα εγω που το πληρωνω το παιχνισι κανω μαλακια???
 

Ellippo

Μέδουσα
Είναι απλό, στέλνει λινκ πρόσκλησης σε κάποιον άλλον παίκτη σε εκείνη την συγκεκριμένη θέση το οποίο είναι εφικτό ακόμα και αν το νησί δεν είναι ανοικτό προς ίδρυση. Μεγαλώνει λίγο την πόλη ο άλλος παίκτης, και μόλις βγει από προστασία αρχαρίων του την μαζεύει για να έχει πόλεις σε νησιά με αγροτικά χωριά αντί σε ξερονήσια σε ήρεμα νερά. Δεν είναι όλα εξαρτώμενα από το χρήμα, πρέπει να αποδεσμευτείτε ορισμένοι από αυτό το μονοπάτι σκέψης.
 

DeletedUser18506

Guest
Είναι απλό, στέλνει λινκ πρόσκλησης σε κάποιον άλλον παίκτη σε εκείνη την συγκεκριμένη θέση το οποίο είναι εφικτό ακόμα και αν το νησί δεν είναι ανοικτό προς ίδρυση. Μεγαλώνει λίγο την πόλη ο άλλος παίκτης, και μόλις βγει από προστασία αρχαρίων του την μαζεύει για να έχει πόλεις σε νησιά με αγροτικά χωριά αντί σε ξερονήσια σε ήρεμα νερά. Δεν είναι όλα εξαρτώμενα από το χρήμα, πρέπει να αποδεσμευτείτε ορισμένοι από αυτό το μονοπάτι σκέψης.
φιλε μου καλε παει στα νησια κανονικα χωρης προστασια ο ιδιος παιχτης δεν κανει προσκληση σε αλλων .γιαυτο ρτα εχω παρει στο κρανιο με το γκρεπολις.θαλασσα44 νηση 165676 κ γιαυτο θα σταματησω να το πληρωνω το παιχνιδη
 

Ellippo

Μέδουσα
Το παιχνίδι είναι δωρεάν δεν αναγκάζεσαι να πληρώσεις για να παίξεις, άσχετα αν εσύ αποφασίζεις να παίξεις με χρύσο. Κάνει πρόσκληση άλλους παίκτες, χτίζουν λίγο την πόλη, πατάνε επανεκκίνηση και μαζεύει την πόλη φάντασμα που έχει απομείνει, μπορείς να το ελέγξεις από το ιστορικό κατακτήσεων του. Δεν γίνεται να φυτρώσουν πόλεις εκεί με άλλο τρόπο.

http://prntscr.com/sngrit Κατεκτημένα φαντάσματα είναι όλες οι πόλεις του.
 

DeletedUser18506

Guest
Το παιχνίδι είναι δωρεάν δεν αναγκάζεσαι να πληρώσεις για να παίξεις, άσχετα αν εσύ αποφασίζεις να παίξεις με χρύσο. Κάνει πρόσκληση άλλους παίκτες, χτίζουν λίγο την πόλη, πατάνε επανεκκίνηση και μαζεύει την πόλη φάντασμα που έχει απομείνει, μπορείς να το ελέγξεις από το ιστορικό κατακτήσεων του. Δεν γίνεται να φυτρώσουν πόλεις εκεί με άλλο τρόπο.

http://prntscr.com/sngrit Κατεκτημένα φαντάσματα είναι όλες οι πόλεις του.
ρε ανθρωπε το πρωι σε τρια νησια ταυτοχρονα εσκασε ο τυπος ξαφνιακα πανω στα νησια τι δεν καταλαβενης???καθε μερα κοιταω τι γινετε γυρο μου κ αυτο που κανει αυτος δεν γινετε κανονικα.αν δεν ξερεις να μου απαντησης οκ δεν τρεχει κατι αλλα μην μου λες οτι ναναι.εκει που πηγε αυτος ουτε νεοι παιχτες υπηρχαν ουτε φαντασματα
 

Ellippo

Μέδουσα
Ξέρω και για αυτό σου απαντάω, τώρα αν δεν παίρνεις την απάντηση που θέλεις ότι δηλαδή ''ναι ο παίκτης παίζει παράνομα έχεις δίκιο δεν γίνεται να συμβαίνει αυτό'' λυπάμαι. Πάντως τα γεγονότα έτσι συνέβησαν, εγώ φταίω που ασχολήθηκα γιατί πάλι δεν θα γίνω κατανοητός.
 

DeletedUser18506

Guest
ρε ανθρωπε το πρωι σε τρια νησια ταυτοχρονα εσκασε ο τυπος ξαφνιακα πανω στα νησια τι δεν καταλαβενης???καθε μερα κοιταω τι γινετε γυρο μου κ αυτο που κανει αυτος δεν γινετε κανονικα.αν δεν ξερεις να μου απαντησης οκ δεν τρεχει κατι αλλα μην μου λες οτι ναναι.εκει που πηγε αυτος ουτε νεοι παιχτες υπηρχαν ουτε φαντασματα
Ξέρω και για αυτό σου απαντάω, τώρα αν δεν παίρνεις την απάντηση που θέλεις ότι δηλαδή ''ναι ο παίκτης παίζει παράνομα έχεις δίκιο δεν γίνεται να συμβαίνει αυτό'' λυπάμαι. Πάντως τα γεγονότα έτσι συνέβησαν, εγώ φταίω που ασχολήθηκα γιατί πάλι δεν θα γίνω κατανοητός.
συγνωμη που εφαγα τον χρονο σου,δεν το ηθελα,νομιζα οτι εσεις εδω εισται για να εξυπηρετητε τον κοσμο,κ να διορθονετε αδικιες ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΣΥΓΝΩΜΗ
 

Ellippo

Μέδουσα
Φίλε δεν είμαι μέλος της διαχείρισης ούτε είμαι εδώ για να λύσω καμια αδικία. Απλός παίκτης είμαι που προσπαθώ να βοηθήσω. Αν θες να σε βοηθήσει η διαχείριση απευθύνσου στο κέντρο υποστήριξης και κάνε εκεί το ερώτημα σου. Αν και η απάντηση που θα λάβεις είναι η ίδια που σου έδωσα και εγώ.
 

vourliotis

Οπλίτης
οταν ανοίγει ενας κόσμος στις πρώτες 5 μέρες εχουν μπει περίπου 4500 παίχτες στις επόμενες 10 μέρες το ποσοστό εχει πεσει 3χιλιαδες παίχτες στον μηνα επανω αντε να ειναι 2500 παιχτες και στους 3 μηνες αντε να πιαουν 1800 παιχτες ...αυτο που θελω να σου πω φιλε μου ειναι οτι ο
Ellippo εχει δικιο βαζουν διπλους τριπλους λογαριασμους για να ανοιγουν νησια και θαλασσες
 
Κορυφή