Los Barbudos

  • Δημιουργός θέματος Perithos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Την καλησπέρα μου.
Μετα από 4 μηνες παρουσιας στις θαλασσες 54 και κυριως της 64, η συμμαχία Los Barbudos, πηρε την αποφαση να αποχαιρετησει τον κοσμο iota.
Οι λογοι προσωπικοι, που εχουν να κανουν με την προσωπικη ζωη των παικτων της.

Κραταμε τα προσωπικα ηθικά βραβεια που μαζεψαμε, από φιλους και αντιπάλους. Οτι 10 ατομα σταθηκαμε απεναντι σε υπερσυμμαχίες. Κατι παραπανω από το ότι απλα σταθηκαμε απεναντι τους, μαλιστα.
Αποδειξη, ότι λιγα ατομα μπορουν να χαρουν το παιχνιδι πολύ περισσοτερο από ότι συμμαχιες με δεκαδες μελη, και υποακαδημιες.
Καλη συνεχεια και καλη διασκεδαση σε οσους ακομη δεν κουραστηκαν, και συνεχιζουν αποφασισμενοι να δουν το τελος του σερβερ.


ΥΓ προς σκουπιδιαρηδες θαλασσων:
Η 64 θα γεμισει φαντασματα και ανενεργους..κρατατε τους ποντους σας.

ΥΓ2: Τις θερμες ευχες μου για καλη επιτυχία κυριως στις συμμαχίες των "Απατων", και της "Σαν Συμμαχιας", οι οποιες ειχαν αρκετα κοινα μαζι μας..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΝΙΚΟΛΑ -ΚΡΙΜΑ

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΕΤΕ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ
ΣΤΟ ΦΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΥΞΗΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΙΞΕΣ
ΤΕΣΠΑ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ :helm
 

DeletedUser

Guest
Αν και δεν έτυχε ποτε να μιλήσουμε Perithos,σίγουρα τα κοινα είναι πολλά.Καλη συνέχεια σε ο,τι και αν κάνετε και ενα μπράβο σας που κρατήσατε τα πιστευω σας σταθερά και ας ειναι παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
Καλή συνέχεια φίλε μου οτι και αν κάνετε.
Κρίμα φεύγετε πάνω στην καλύτερη στιγμή.
 

DeletedUser

Guest
Καλη συνεχεια και απο μενα παιδια κριμα που πρεπει να σταματησουμε.
Σε αυτους τους 4 μηνες καναμε καλους φιλους και συμμαχους μεσα στο παιχνιδι ειτε απο τη δικια μας ειτε απο αντιπαλες συμμαχιες και σε ολους αυτους θελω να ευχηθω καλη συνεχεια.

Υ.Γ.
Αν θελετε να παιξουμε το παιχνιδι για οσο καιρο θα ειμαστε ακομη εδω ελατε
αν θελετε να κανετε ξορκια κλειστε το γκρεπολις και ειμαι σιγουρος οτι θα βρειτε ανετα μια θεση στο σοου του Γιουρι Γκελερ μαζι με τον βαλτασαρ και τον μαγο νεοφυτο
ξερετε ποιοι ειστε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή