KAPIA PROFIL ME TRELENOYN

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6132
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6132

Guest
LIPON EPIDI BLEPO KAPIA PROFIL KAI TRELENOME TA PRAGAMATA EXOYN OS EKSIS
O zpremie STO PROFIL TOY TA LEI OLA OS EXOYN PRAGMATIKA
GIATI FILE MOY pkiller7 MALON EXIS EPILEKTIKI MNIMI.
GIATI KALA TA LES KAI SI STO PROFIL SOY OTI DLD AFOY MAS PIESATE KAPII PATISANE DIAGRAFI ALI TA PARATISAN ALI MAS PRODOSAN KAI PIGAN SE SAS KAI ALI APLA TRONE AKOMA KSILO
ALA AYTO POY KSEXNA O EPILEKTIKOS EGKEFALOS SOY INE OTI OLA AYTA POY LES EGINAN META AFOY KOYRASTIKAN KAPII DIKI MAS PROTOKLASATI PEXTES NA SAS EXOYN STIN SFALIARA KAI TA PARATISAN LOGO BAREMARAS.


ALOSTE TA IDIA KANATE KAI STON BETA KOSMO PALI TRITOTETARTI ISASTAN KAI MOLIS FIGAN I PROTI GINATE PROTI
ALA EPIDI DEN INE OLI APO BETA THA KANO MIA MIKRI ANADROMI GIA NA KATALABOYN OLI TI ENOITE ME TO "SAS PIESAME KAI TORA GI AYTO IMASTE PROTI"

STO KOSMO BETA (THA TA PO SINOPTIKA OPIOS THELI LEPTOMERIES EDO http://forum.gr.grepolis.com/showthread.php?3366-SIMPERASMA-GIA-TON-BETA-TA-PARATAO INE TO POST MOY GIA TON BETA KOSMO POY IXE EPISKEPSIMOTITA 1500 ATOMA MESA SE ENA MINA) KIRIARXOYSAN I APARADEKTI .AFOY TOYS KSILOSAN I TITANES-MAKEDONES MAZI ME TIN PIRAIKI KAI TOYS EKSAFANISAN,EKANE KAPIES MPAMPESIE I PIRAIKI KAI ARXISE NA XTIPA TOYS TITANES.TOTE I AKADIMIA TON TITANON TO DIELISE KAI EKANE TIN AGELI.
KAPOY EDO EMFANIZONTE I MAXITES.
I MAXITES LIPON ITAN KAPII KALI PEXTES TON TITANON-MAKEDONON I OPII OMOS TA BRIKAN KAPOS SKOYRA ME TIS DIAPRAGMATEYSIS POY EGINAN ME TIN PIRAIKI KAI OTAN I PIRAIKI EGINE KOKINI TREKSAN NA KANOYN SIMAXIA ME TOYS MEXRI PROTINOS PELATES TOYS EPANASTATE-ULTRA-->TSIRAKIA TOYS.
KAI AFOY OLI I TITANES MIA OREA MERA PATISAN OMADIKI DIAGRAFI LOGO MIXANORAFION TIS DIAXIRISIS I NEA SIMAXIA "MAXITES" ARXISE NA PERNI TA PANO TIS.

ME LIGA LOGIA MIA APO TA IDIA ME EDO.AFOY TA PARATISAN I PROTI XARIKA I TRITOTETARTI.!!!!!!


PAR OLA AYTA THELO NA PO OTI I PEXTES POY PROERXONTAN APO TOYS TITANES-MAKEDONES (DEN KSERO AN EXOYN I IDII PEXTES POY XIRIZONTE TOYS LOGAROASMOYS AYTOYS) INE ONTOS KALI PEXTES ME TOUS OPIOYS IXA SINERGASTI POLES FORES TOTE ENANTION TON EPANASTATON KAI KIRIOS TON ULTRAS POY TOYS IXA PELATES AXXAXAXAX.

TELOS I ALITHIA INE OTI OTAN EPESA SE AYTON TON KOSMO IXA SKOPO NA PEKSO ME TA PEDIA TOY BETA KOSMOY (ENA KOSMO POY AGAPISA PIO POLI APO OLOYS) ALA APO LATHOS SINENOISI EPESA SE ALI THALASA KAI TELIKA KATELIKSA NA IME IDRITIS TIS MISITIS TOYS SIMAXIAS.


AYTA TA OLIGA POLA------->GIATI BLEPO DIAFORA PROFIL KAI TRELENOME ME AYTA POY DIABAZO!!!


PARAKALO POLI MIN MOY SBISETE TO MNM LOGO GREEKLISH
APLA DOSTE MOY MIA PINI


5 πόντοι για γραφή με Greeklish
edit by Kalhas
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

george.ge

Οπλίτης
Γράψε σε παρακαλώ στα ελληνικά για να μπορούμε να το διαβάσουμε.
 

DeletedUser

Guest
Kάνεις δεν θα κάνει μετάφραση.Αν έχεις προσέξει το forum το διέπουν Κανονισμοί.Ενας εξ αυτών αναφέρεται στην γραφή με Greeklish.Την επομένη που θα ποστάρεις να είναι με ελληνικούς χαρακτήρες.
 

DeletedUser

Guest
Φιλε μου θα πρεπει να εχεις μπερδευτει οσο αφορα τον Β αλλα δεν μπορω να μπω στην διαδικασια να σου εξηγω τι συνεβη (ο γραφων ηταν ΤΙΤΑΝΑΣ και μετα ευτυχως ΜΑΧΗΤΗΣ) η ουσια ειναι οτι εχει γραψει η ιστορια του παιχνιδιου:ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ , πιστεψε με οι ULTRAS και οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ηταν αξιοι αντιπαλοι που η πλειονοτητα τους σε πιεση που τους ασκηθηκε δεν τα παρατησαν και το ξερω αυτο γιατι ημασταν αντιπαλοι, τωρα οσον αφορα τους παικτες που τα παρατανε παλι λαθος κανεις, γιατι οποιος βαριεται το παιχνιδι (που ειναι αποδεκτο) το αφηνει και κανει κατι αλλο , δεν παραταει τον κοσμο που δεν του βγαινει και πηγαινει σε αλλο κοσμο, αυτο φιλε μου ειναι ανικανοτητα και ματαιοδοξια, εξαλλου σαν ενας παιχτης που ειναι ενεργος απο τον Α κοσμο στην αρχη του και με πολυ δουλεια στον Β πιστεψε με οτι αυτοι που δεν αντεξαν στον Β την πιεση εκαναν και το ιδιο στον ΗΡΩΩΝ.
Οσο για το αν τα βρηκαμε σκουρα με τις διαπραγματευσεις παλι λαθος κανεις γιατι στην 53 θαλασσα που ηταν οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ- ULTRAS- ΤΙΤΑΝΕΣ (4 τον αριθμο ΤΙΤΑΝΕΣ) που ενωθηκαμε και καναμε τους ΜΑΧΗΤΕΣ η οδηγια της ηγεσιας ηταν να παρατησουμε την 53 και να παμε αλλου που ηταν ο πυρηνας αλλα ευτυχως δεν την ακουσαμε την οδηγια και ετσι ευχαριστηθηκαμε μαχες με τους μετεπειτα συμπαιχτες μας ,αυτα τα ολιγα φιλε μου ORTIZ αλλωστε ο σοφος λαος λεει: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και μαλλον εχει εφαρμογη αποτι υποπτευομαι,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10322

Guest
για να μιλισει και καποιος κλασσικος αγγελος τιμωρος εδω , συνδεθηκα .

καλησπερα σε ολους,

ΚΑΤΑΡΧΑΣ θελω να δωσω σα συγχαρητηρια μου στους μαχητες και να πω πως τους παραδεχομαι σαν τρομερους παικτες και ισως τους δευτερους καλυτερους απο μερια αντιπαλων που ειχα στον ηρωων, μετα απο τους παπαδες, και οταν λεω μαχητες εννοω τους κλασικους απο τον βητα (με πολυ λιγα παιδια απο εκει ειχα την ευκαιρια να παιξω μαζι) και οχι τους μολων λαβε-καμμενους-μινωιτες-dragon heroes η οπως αλλιως λεγοντουσαν που εκαναν ενωση μαζι τους στο τελος για να σωσουν το τομαρι τους απο τις φαπες που ετρωγαν καθε μερα.

πρωτα απο ολα, δεν ξερω ποιος ηταν καλυτερος αλλα θα ηθελα να ξερετε πως στο κοσμο οι 10-15 πραγματικοι αγγελοι τιμωροι δεν θυμαμαι να ειχαν χασει πολη απο εσας, ισως απλα να ειμασταν και τυχεροι ποιος ξερει,

με απογοητευσατε πραγματικα με την λογικη οτι εισασταν μια συμμαχια που λεγατε παιζουμε μονοι μας στον κοσμο και οσο αντεξουμε και στο τελος βαλατε και την κουτση μαρια για να κατακτησετε μια παρατημενη συμμαχια,

εγω προσωπικα τα πααρατησα λογο πανελληνιων γιατι δεν ειχα καθολου χρονο και ωστοσο εμεινα και αμυντικα μεχρι την τελευταια στιγμη, μεχρι να αποχωρησουν σχεδον ολοι οι γνωστοι μου,

δεν θυμαμαι να ειχατε κανει καμια επιχειρηση ομως οπως με την ροζ αλεπου που στον υπνο σε αποσταση τουλαχιστον 20ωρη δεν θυμαμαι ακριβως σας πηραμε τρεις πολεις ανενεργων και δεν πειρατε πρεφα μεσα στους πυρηνες σας, τοτε ηταν που και τα παρατησαν ολοι λογο προσωπικων προβληματων πολλοι και δεν εχω καμια υποχρεωση να τα αναφερω μονο και μονο για να σας αποδειξω οτι δεν λιγοψυχησαμε,

εσεις πηρατε τρια νησια του κυρος κυρου αντιθετα και ηρθατε κανοντας μονο αμυνες και μπαζωματα στις πολεις σας (ουτε καν μηδεν τειχος και επιθετικα ντοτζ, οπως προτιμω να παιζω εγω γιατι δεν ειμαι δειλος) και στην συνεχεια στρατολογησατε μερικους πελατες μας που ο μονος λογος που υπαρχουν ακομη σε τοσο ψηλη βαθμολογια ειναι γιατι τρωγανε το ξυλο τις αρκουδες.΄Οπως ειχα πει στην μεση της χρονια ο μονο λογος που μας περνουσαν αλλες συμμαχιεσ σε ποντους μαχης ηταν γιατι τρωγανε καθε μερα ξυλο απο εμας, και οχι γιατι ξερανε να παιζουν

παντα πρωτοι ειμασταν στους επιτιθεμενους και εσεις καβατζαρατε πυρηνες στην 44 για να φτιαχνετε αμυνες μετα,

η υπερ αχρειαστη ητανε αλλα τηην ειχαμε για να μην φαμε αλλον εναν μηνα να τους καθαρισουμε απο την 54 γιατι θελαμε να ερθουμε σε εσας, δεν εμεινε ομως ορεξη για να συνεχισουμε και μαλλον δεν εμεινε ελευθερος χρονος,


εμεις δεν μπορουμε να παιζουμε ουτε απο τα γραφεια ουτε απο τα εργοστασια ουτε απο τις νταλικες γκρεπολις, με ξενυχτια κατακτουσαμε γιατι απλα μας αρεσε το παιχνιδι, χωρις BUG και χωρις φουλ πρεμιουμ, και οπως ειμαστε σου ορκιζομαι οτι στον αχιλεα δεν ειχα ουτε μια φορα πρεμιουμ, ουτε καν διαχειριστη,



θα παρακαλουσα λοιπον να δειχνουμε λιγο σεβασμο σε αντιπαλους και να μην μιλαμε χωρις να εχουμε πληρης επιγνωση των καταστασεων που επικρατουν σε μια συμμαχια,


ορτιζ και χαρη καλη δυναμη και συνεχεια στον κοσμο, εγω πατησα την διαγραφη μου και εχω ησυχασει,


με εκτιμηση και αγαπη, γιωργος , καρμποναρας,


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΕΤΑ!
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου KARBONARAREVOLUTION ,σου παραθετω την φραση σου :η υπερ αχρειαστη ητανε αλλα την ειχαμε για να μην φαμε αλλον εναν μηνα να τους καθαρισουμε απο την 54 γιατι θελαμε να ερθουμε σε εσας, δεν εμεινε ομως ορεξη για να συνεχισουμε και μαλλον δεν εμεινε ελευθερος χρονος. που απο μονη της αποδεικνυει γιατι ειμαστε καλυτεροι, ολα τα αλλα πολυ φοβαμαι οτι ειναι για καταναλωση
 

DeletedUser6835

Guest
Αν και εγω επαιζα παλια πριν ενα χρονο τα σταματησα και ειχα 40 πολεις περιπου τον ιουλιο του 2012 και 390000 μαχητικους ποντους
οι παπαδες υπηρξαν μακραν οι καλητεροι εκει φουλ οργανωμενοι και λιγοι ευχαριστηθηκα παιχνιδι με αυτους
ηταν πολυ μαχητικοι και απο μενα ενα μπραβο θελω να εκφρασω ως ενας αντιπαλος απο την 55 56
ολες οι αλλες υπηρξαν για μενα συνηθισμενες συμμαχιες τωρα δεν ξερω τι υσχυει ομως τωρα μπορει να αλλαξαν τα δεδομενα
 

DeletedUser10322

Guest
φιλε μου KARBONARAREVOLUTION ,σου παραθετω την φραση σου :η υπερ αχρειαστη ητανε αλλα την ειχαμε για να μην φαμε αλλον εναν μηνα να τους καθαρισουμε απο την 54 γιατι θελαμε να ερθουμε σε εσας, δεν εμεινε ομως ορεξη για να συνεχισουμε και μαλλον δεν εμεινε ελευθερος χρονος. που απο μονη της αποδεικνυει γιατι ειμαστε καλυτεροι, ολα τα αλλα πολυ φοβαμαι οτι ειναι για καταναλωση


συγνωμη αλλα δεν καταλαβα καν γιατι εισται καλυτεροι, τελος παντων, νομιζω πως τιποτα δεν ηταν για καταλωση, συνεχιστε να παιζεται ενα τελειωμενο κοσμο , επρεπε ρε να ειχαμε πατησει ολοι ομαδικοι διαγραφη να κλεγατε τα λεφτα που ριξατε να χτισετε τις αποικιες σε ξερες αλλα δεν πειραζει χαλαλι σας, παικταραδες που ριχνετε χρημα. ας εισται ετσι οι καλυτεροι
 

DeletedUser6132

Guest
Φιλε μου θα πρεπει να εχεις μπερδευτει οσο αφορα τον Β αλλα δεν μπορω να μπω στην διαδικασια να σου εξηγω τι συνεβη (ο γραφων ηταν ΤΙΤΑΝΑΣ και μετα ευτυχως ΜΑΧΗΤΗΣ) η ουσια ειναι οτι εχει γραψει η ιστορια του παιχνιδιου:ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ , πιστεψε με οι ULTRAS και οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ηταν αξιοι αντιπαλοι που η πλειονοτητα τους σε πιεση που τους ασκηθηκε δεν τα παρατησαν και το ξερω αυτο γιατι ημασταν αντιπαλοι, τωρα οσον αφορα τους παικτες που τα παρατανε παλι λαθος κανεις, γιατι οποιος βαριεται το παιχνιδι (που ειναι αποδεκτο) το αφηνει και κανει κατι αλλο , δεν παραταει τον κοσμο που δεν του βγαινει και πηγαινει σε αλλο κοσμο, αυτο φιλε μου ειναι ανικανοτητα και ματαιοδοξια, εξαλλου σαν ενας παιχτης που ειναι ενεργος απο τον Α κοσμο στην αρχη του και με πολυ δουλεια στον Β πιστεψε με οτι αυτοι που δεν αντεξαν στον Β την πιεση εκαναν και το ιδιο στον ΗΡΩΩΝ.
Οσο για το αν τα βρηκαμε σκουρα με τις διαπραγματευσεις παλι λαθος κανεις γιατι στην 53 θαλασσα που ηταν οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ- ULTRAS- ΤΙΤΑΝΕΣ (4 τον αριθμο ΤΙΤΑΝΕΣ) που ενωθηκαμε και καναμε τους ΜΑΧΗΤΕΣ η οδηγια της ηγεσιας ηταν να παρατησουμε την 53 και να παμε αλλου που ηταν ο πυρηνας αλλα ευτυχως δεν την ακουσαμε την οδηγια και ετσι ευχαριστηθηκαμε μαχες με τους μετεπειτα συμπαιχτες μας ,αυτα τα ολιγα φιλε μου ORTIZ αλλωστε ο σοφος λαος λεει: οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και μαλλον εχει εφαρμογη αποτι υποπτευομαι,

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ DIMITRI ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΙΤΑΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟΝ.ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΗΣ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ Η ΟΠΟΙΕΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΑΡΑΦΩΝΙΕΣ....
"""Οσο για το αν τα βρηκαμε σκουρα με τις διαπραγματευσεις παλι λαθος κανεις γιατι στην 53 θαλασσα που ηταν οι ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ- ULTRAS- ΤΙΤΑΝΕΣ (4 τον αριθμο ΤΙΤΑΝΕΣ) που ενωθηκαμε και καναμε τους ΜΑΧΗΤΕΣ η οδηγια της ηγεσιας ηταν να παρατησουμε την 53 και να παμε αλλου που ηταν ο πυρηνας αλλα ευτυχως δεν την ακουσαμε την οδηγια και ετσι ευχαριστηθηκαμε μαχες με τους μετεπειτα συμπαιχτες μας ,αυτα τα ολιγα φιλε μου ORTIZ""""

ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ.
ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΤΕ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ "ΣΥΝΧΩΝΕΥΤΙΤΕ" ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΕΧΘΡΟΥΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥΣΑΤΕ.
ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΣ ΤΙΜΗ????????

ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΤΕ ΕΚΕΙ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΑΘΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΣΚΟΥΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΤΙΣ ΠΕΙΡΑΙΚΗΣ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ULTRAS ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΤΙΤΑΝΕΣ.
 
Κορυφή