InnoGames TV

DeletedUser

Guest
Πραγματικά πολύ καλή δουλειά.... Μπράβο τους!
 

DeletedUser12333

Guest
Πολυ ωραια η νεα επισκοπηση της πολης.... Θα μπουν και καινουρια κτηρια με τη νεα εμφανιση?
 

DeletedUser12395

Guest
[art] Δεν προβλέπονται νέα κτίρια .[/art]
 

DeletedUser

Guest
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΚΥΡΙΩΣ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ
 

DeletedUser13859

Guest
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΚΥΡΙΩΣ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

Διαφωνώ μαζί σου. Καταρχήν η InnoGames δεν είναι Ελληνική αλλά απ'όσο ξέρω Γερμανική. Πάλι καλά που χρησιμοποίησαν τα Αγγλικά που τώρα πια είναι η πιο χρησιμοποιημένη γλώσσα στον κόσμο.Το βίντεο ήταν μία χαρά δεν είχε σχέση με Ελλάδα ή Βραζιλία ή οποιαδήποτε χώρα, ήταν γενικό.
 

DeletedUser14038

Guest
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ!!!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΧΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΓΛΩΣΣΑ...
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ INNOGAMES!!!
 

DeletedUser14097

Guest
Αντιλαμβάνομαι ότι δεν είναι εύκολο να φκιάξει ένα βιντεάκι για κάθε χώρα αν και είναι σχετικά απλό να ζήταγε μετάφραση από κάποιον της ομάδας διαχείρησης και να κάνει έναν απλό υποτιτλισμό μιλάμε δηλαδή για δουλειά μισής ώρας (αφού έχει την μετάφραση) για οποιονδήποτε επαγγελματία.

Το βασικό πρόβλημα είναι ότι αγνοεί τις επιθυμίες των Ελλήνων παικτών-καταναλωτών. Ως καταναλωτής λοιπόν και μιλώντας με πάρα πολλούς συμπαίκτες μου είμαι βαθύτατα προσβεβλημένος ότι η Εταιρεία αγνοεί την επιθυμία Ελλήνων παικτών για κόσμους με ταχύτητα τουλάχιστον 3 κάτι που ζητήσανε σχεδόν όλοι στο τελευταίο ερώτημα της εταιρείας. Είναι ιδιαίτερα περίεργο αφού σε άλλα κράτη που δεν έχουν κρίση όπως π.χ. η Γαλλία που ξέρω και έχω παίξει έχει ταχύτητα 4 όπως και άλλα κράτη.

Ως καταναλωτές εγώ και όλη η παρέα μου το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σταματήσουμε να καταναλώνουμε τώρα δεν ξέρω αν είναι μέσα στα καθήκοντά σας ώς διαχειριστές ή απλά η εταιρεία σας αγνοεί όπως τους υπόλοιπους έλληνες παίκτες αλλά πιστεύω ότι δεν σας είναι απαγορευμένο και να μεταφέρετε στην εταιρεία την "ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ" & "ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ" για αυτήν την ιδιαιτερη μεταχείρηση του Ελληνικού σέρβερ που ενώ αποδεδειγμένα σε άλλα τρία κράτη ανοιξανε ταχύτητες 4 στην ΕΛΛΑΔΑ της κρισης και της ανεργίας μας βάζουνε κόσμους με ταχύτητα 2 μόνο.... και σύμφωνα με δήλωση διαχειριστή το πολύ να φτάσει 3.

ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ?????????????????????????? ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ.
********ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΤΙΤΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ
ΕΔΩ ΕΓΩ ΥΠΟΤΙΤΛΙΖΩ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ?????????????????????????? ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ.
********ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΤΙΤΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ
ΕΔΩ ΕΓΩ ΥΠΟΤΙΤΛΙΖΩ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!
 

sjonh30

Ξιφομάχος
ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ?????????????????????????? ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΙΚΤΕΣ-ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ.
********ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΤΙΤΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ
ΕΔΩ ΕΓΩ ΥΠΟΤΙΤΛΙΖΩ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΒΙΝΤΕΟ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΟΙΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ!
 

DeletedUser4519

Guest
ολοι οι χρηστες ολων των χωρων και σε ΟΛΑ τα παρομοια παιχνιδια που παιζονται ζητανε το ιδιο ακριβως πραγμα
μεγαλυτερη ταχυτητα στους κοσμους... πραγμα ομως που δεν ευνοει καμμια εταιρεια!

Καλη ειναι η ταχυτητα 3 (και 4 και 5 αμα θελετε)
αλλά δεν εξυπηρετει σε τιποτα... παιζονται κοσμοι που ειναι συναρπαστικοι αλλα τελειωνουν μεσα σε 6-10μήνες
και μετα τι;; φτανεις ευκολα τις 100, τις 200 τις 300 πολεις;; (+το οτι πρεπει να εισαι πολυ περισσοτερες ωρες την ημερα καθε μερα οnline)
Δε συμφερει καμμια εταιρεια να παιζει σε μεγαλες ταχυτητες, βαζουν εναν κοσμο στο τοσο για να ικανοποιουνται οι παικτες και μεχρι εκει


Καντε και κανα καλο σχολιο, η Innogames κανει καλη προσπαθεια να προωθηθει :)
 
Κορυφή