immortal army = ghostbusters

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11130
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11130

Guest
Αφού Σαρώσαμε τον κόσμο Νυ φτιάξαμε τα θαύματα σε χρόνο ρεκόρ , κάναμε τα πάντα που ποτέ κανένας δεν έκανε ( θυμάμαι τότε που μας βαράγανε 9 Συμμαχίες …. Τι γέλιο …. ) , ήρθε η σειρά κάποιων Συμμάχων μας να φύγουν .

Και τώρα το μεγάλο γέλιο ,

Οι χαμένοι
Οι ανύπαρκτοι
Οι πουθενάδες
Οι IMMORTAL ARMY

Αρχίσανε να μας μαζεύουν τα πτώματα και τα φαντάσματά μας , Άντε για ακόμα δεν έχετε καταλάβει ότι ΧΑΣΑΤΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλάξτε όνομα και κάντε το ghostbusters ΚΥΝΗΓΟΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ


Και μην ξεχάσω την – Α Γ Ω Γ Η - ……….
 

DeletedUser12237

Guest
Θα σας νικησουμε ΡΕ ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣthis is grepolis
 

DeletedUser11130

Guest
Θα σας νικησουμε ΡΕ ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ!!!

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΚΤΗΣΩ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣthis is grepolis



να σκεφτείς ότι τα έγραψα αυτά μήπως και κάποιοι θορυβηθούν αλλά συνέχισαν να κοιμούνται
 

DeletedUser12711

Guest
λυπαμαι που εισαι εκτος πραγματικοτητας. κι εγω τα ιδια καθομουν και ελεγα στον γαμμα κοσμο, αλλα δυστυχως την αληθεια την αποδεχτηκα καιρο μετα αφου πατησα επανεκινηση εγω και οι συμμαχοι μου. και μιλαμε για εναν κοσμο (γαμμα) που τοτε δεν υπηρχαν τουβλακια (θαυματα) να χτιζουμε, ουτε επαιρνες ποντους μαχης οταν εστελνες αμυνες στον συμμαχο σου. μιλαμε λοιπον οτι ο νικητης δεν εβγαινε τοτε χτιζοντας τουβλακια. οσον αφορα τον κοσμο Νι και την θαλασσα 53 που με αφορα, εγω ξερω οτι ξεκινησαμε με 100 πολεις καποτε στον ωκεανο κι εσεις ειχατε τουλαχιστον τις πενταπλασιες και λιγο πριν λακισετε ενας ενας, ειχαμε παρει την κυριαρχια της θαλασσας. αλλα ενας ενας λακισατε οταν αναψανε τα αιματα. και οι πολλοι απο αυτους που λακισανε, πατησανε διαγραφη τις μερες που ειχανε βγει σε πολαπλες εξεγερσεις. συμπτωση. αλλα ξεχασα, ο πολεμος τελειωσε για εσας επειδη ολοκληρωσατε τα θαυματα. ευγε. για εμας που μας αρεσει το grepolis για τις μαχες μειναμε πισω σε αυτον τον κοσμο. αντε και περαστικα σας.
 

DeletedUser11130

Guest
Μιλάς για κυριαρχία κοίτα την φωτογραφεία για να ξαναμιλήσεις xartis.jpg

Από εκεί και πέρα στην 54 είχαμε κέντρο εμείς που φτιάξαμε τα θαύματα και όχι στην 53 .
Αυτό που έγραψα και ήταν και ο σημαντικότερος λόγος που προσωπικά έφυγα και από τον Νυ ήταν ότι γίναμε κυνηγοί φαντασμάτων , όποιος γινότανε φάντασμα από μία συμμαχία τρέχαμε να πάρουμε τις πόλεις μας .
Τώρα εάν εσύ πιστεύεις ότι είχες πάρει κυριαρχία σε μία θάλασσα που δεν την είχαμε την κυριαρχία δικαίωμά σου , αλλά τα στατιστικά σου λένε ότι το 70% των πόλεων που έχεις πάρει είναι από την δικιά σου συμμαχία παικτών που φύγανε και έχεις ένα 27% φαντασμάτων ή παικτών αντιπάλων συμμαχιών που είχαν παρατήσει το παιχνίδι .

Το παιχνίδι φίλε μου για εμένα είχε καταντήσει βαρετό από κάποια στιγμή και ύστερα , είχαν φύγει οι εποχές που κάναμε ομαδικές σε καλούς παίκτες από εσάς όπως ( joe21r , Andreasgg , melina liv , athanasiou199 και ξεχνώ σίγουρα άλλους 3 - 4 παίκτες σας ) και μπορεί να τρώγαμε όλες τις επιθετικές μας πόλεις για να πάρουμε μία δικιά σας . Το ίδιο και από εσάς , οι μεγάλες μάχες είχαν τελειώσει . Τρέχαμε όλοι να πάρουμε τα φαντάσματα ή να βρούμε έναν αντίπαλο που του τελειώσανε οι διακοπές και έγινε κόκκινος για να του πάρουμε την πόλη .

Τέλος μην λέμε πολλά Χάρηκα που έπαιξα με αρκετούς από εσάς σαν αντίπαλος και έμαθα και πολλά από τον τρόπο παιχνιδιού τους , ήταν ένας ωραίος κόσμος που τερμάτισε πάρα πολύ γρήγορα .Τα πειράγματα ήταν μέσα στο παιχνίδι !!!!!
όσο για τους Νικητές τους ξέρεις !!!
*OI PROFESSORES*
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12237

Guest
Τον Ιανουάριο που δημοσιεψες αυτο το μηνυμα τα πραγματα ηταν αλιως. Τωρα την μεγαλη κυριαρχεια την εχουν οι IMMORTAL ARMY.
 
Κορυφή