[ΕΡΩΤΗΣΗ] Hyperborea: Τα πάντα για τον κόσμο

  • Δημιουργός θέματος Nacre
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10341

Guest
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ HYPERBOREA;
 

DeletedUser10341

Guest
ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΜΕ ΑΠΛΗ ΕΠΙΘΕΣΗ(ΣΕ ΠΟΛΗ ΦΑΝΤΑΣΜΑ) ΣΤΟΝ hyperborea ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ Η ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ;
 

DeletedUser10292

Guest
ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΕ.ΣΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΡΓΕΣΗ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΠΙΘΕΣΗ ΜΕ ΑΠΙΚΟΙΑΚΟ!
 

DeletedUser11085

Guest
Όχι ακριβώς στέλνεις μία απλή και λίγο μετά από την απλή άλλη μία με το αποικιακό.
 

DeletedUser

Guest
Λοιπών για να τα ξεκαθαρίσουμε: ο κόσμος hyperborea δεν έχει ούτε κατακτήσεις σε παίκτες ούτε θαύματα, ούτε πρόκειται ποτέ να βάλουν. Μόνο κατακτήσεις σε φαντάσματα (με το σύστημα πολιορκία, όπως παντού στα φαντάσματα) όπου η πολιορκία διαρκεί 24 ώρες και ιδρύσεις γίνονται. Οι επιθέσεις γίνονται κανονικά.
Τα υπόλοιπα είναι όπως σε έναν κόσμο με κατακτήσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3956

Guest
απορια!αν και δεν εχει κατακτησεις πολεων παικτων εχει ομως νυχτερινο μπονους το οποιο ειναι ? 00:00 με 08:00 το πρωι ή εχει αλλες ωρες οπως συμβαινει και με τον κοσμο αλφα που ειναι 23:00 με 09:00???μην ξεκινησω τα ντου και φαω τα μουτρα μου...χαχαχα!
 

DeletedUser3956

Guest
Σύμφωνα με τις πληροφορίες κόσμων από το wiki, δεν έχει νυχτερινό μπόνους μιας και δεν αναφέρεται εκεί.
http://prntscr.com/wb88p
ελα ομως που εχω βαλει ηδη εναν στοχο στο σημαδι και δοκιμασα διαφορες μοναδες και σε οσες σκανε μετα τις 00;00 βγαζει και μπονους νυχτας διπλα στην επιθεση!αρα μπονους υπαρχει λογικα αλλα απο ποτε μεχρι ποτε?μια επισημη ανακοινωση θα βοηθουσε αλλιως θα ξημερωθω για να δω τις ακριβες ωρες του μπονους...
 

BASKETBOY

Άρμα
Η αλήθεια είναι πως αν πας να στείλεις επίθεση, δείχνει πως πάει με μπόνους από τις 00:00 ως τις 8:00. Το κατά πόσο όμως έχει πράγματι εφαρμογή τελικά, δεν το γνωρίζω. Το καλύτερο θα ήταν μια επίσημη ανακοίνωση.
 

DeletedUser

Guest
τελικα τι θα γινει θα επιτραπουν κατακτησεις σε αυτον τον κοσμο εχθρικων πολεων η οχι???
 

-PNS-

Άρμα
Σου απάντησα και στο άλλο ποστ. Είπαμε όχι. Από όλους τους κόσμους του παιχνιδιού μόνο αυτός είναι χωρίς κατάκτηση. Τι δεν καταλαβαίνεις δεν καταλαβαίνω....
 

DeletedUser

Guest
για να τελιωνουμαι ο χηπερ ειναι ο κοσμος των χτιστων
 

DeletedUser10869

Guest
Hey everyone! I just redeemed a $25 RP code from this http:/************ website! I was a bit skeptical at first, but it worked out pretty well! Give it a try, you won't regret it!
Have a nice day!

[8ea]Πολλαπλή παράβαση κανονισμών με κυριότερη αυτήν της διαφήμισης παιχνιδιού άλλης εταιρείας. Μόνιμος αποκλεισμός.
Αφαιρέθηκε σύνδεσμος διαφήμισης.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13859

Guest
Έχω μία απορία. Στον Hyperborea δεν υπάρχουν οι ήρωες και οι πόντοι πολέμου και σοφίας όπως υπάρχουν στους άλλους κόσμους;
 

DeletedUser

Guest
Έχω μία απορία. Στον Hyperborea δεν υπάρχουν οι ήρωες και οι πόντοι πολέμου και σοφίας όπως υπάρχουν στους άλλους κόσμους;
επειδή παίζω στον κόσμο υπάρχουν πόντοι πολέμου αλλά όχι Ήρωες ελπίζω να σε κάλυψα
 
Κορυφή