[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Heroes

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser159
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser159

Guest
Heroes
Yep, you heard it! You will be able to acquire individuals like Hercules, Leonidas, Helen and many more. Heroes are special units that can be leveled and each of them provides a unique effect which will greatly enhance the strategy within Grepolis.
Heroes can be unlocked with a new currency that can be earned by doing island quests. By the way, heroes can be transferred between game worlds (for free). This way, you can make your collection complete even if a game world ends.


Καλησπέρα, η ερώτηση μου αφορά μια επερχόμενη βελτίωση(προσθήκη) στο Grepolis.

Η ενότητα Ήρωες που θα μπεί μελλοντικά στο παιχνίδι υπάρχει κάπου πιο συγκεκριμένα και με λεπτομέριες?Το λέω γιατι στο Blog δεν δίνονται λεπτομέριες πλην μιας....

By the way, heroes can be transferred between game worlds (for free)

Για να καταλάβω...εαν εγω στον κόσμο Λάμδα π.χ. εχω 3 Ηρωες, μπορώ να τους μεταφέρω στον Ταφ,Υψιλον κλπ κλπ ασχέτως εαν εχω μονο μια πολή με 175 πόντους?
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα τρελο αγορι!βαζειs την μεταφραση η εναν συνδεσμο να διαβασουμε και εμεις που δεν μιλαμε απτεστα αγγλικα?
:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser159

Guest
Έλα ρε Ηλία αχαχαχ,

απλά αναφέρει οτι σε μια επόμενη βελτίωση του grepolis, προστεθούν νέες μονάδες με την μορφή Ηρώων, που λογικά θα φτιάχνονται μόνο 1 φορα.

Το παράξενο ειναι οτι λέει πιο κάτω, οτι μπορεις να τους μεταφέρεις σε διάφορους κόσμους.....

Μπες στο blog --> http://devblog.grepolis.com/?page_id=2
 

DeletedUser159

Guest
Ρε παλικάρια και Νεραϊδες...θα απαντήσει κανεις? :)

Δεν είπα να δώσετε απάντηση για το θέμα απευθείας...ενδεχομένως να ειναι κάτι που ουτε εσεις να γνωρίζεται, αλλα να με οδηγήσετε σε κάποιο λινκ.
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[pho]Οι πληροφορίες που υπάρχουν στο blog των προγραμματιστών και αυτές στο φόρουμ, είναι οι μόνες που υπάρχουν προς το παρόν. Αν υπήρχαν άλλες πληροφορίες θα τις είχαμε ανακοινώσει. Μας στέλνει η εταιρεία email με τις ανακοινώσεις που πρέπει να βγάζουμε. Ό,τι μας έχει στείλει, είναι ήδη στο φόρουμ μας.[/pho]
 
Κορυφή