Grepolis 2.0!!!

DeletedUser

Guest
Ναι το Γ.Π.Λ 2 θα αργήσει οπως τα παντα στο ελληνικο γκρεπολις...
 

DeletedUser4460

Guest
αλλο ενα στοιχειο που νομιζω οτι δεν ταιριαζει στο παιχνιδι ειναι η παραμετρος της τυχης,δεν γινετε σε ενα παιχνιδι που στηριζετε πανω σε εναν αλγοριθμο και αποτελουνται οι μαχες του απο μαθηματικες παραμετρους να υπαρχει και μια παραμετρος τυχης γιατι πολυ απλα αδικει τον "ατυχο".
Άκου και από μένα κάτι.Σάν παίκτης πάιζω μόνο στον "Ε" και είμαι μονίμως με όλα premium:αλλά είναι κοινό μυστικό οτι όσοι πληρώνουν χρυσά νομίσματα έχουν καλύτερα αποτελέσματα στις μάχες (βλέπε τύχη).
Οι αλγόριθμοι υπολογίζουν ποιός έχει πληρώσει και πόσο.
Εάν είμαι λάθος ας βγει εδώ ο Head Admin να με διαψεύσει.
Έχω αναφορές από μάχες οι οποίες ποιάνουν σαν jpeg 100 MB.
Δεν με χαλάει το όλο σκηνικό αλλά όταν είμαι μόνιμα με πάνω από 15% τύχη τί άλλο θέλω?
Άρα το σύστημα δεν αδικεί τον άτυχο αλλά αυτόν που δεν πληρώνει.
Εγώ πληρώνω και γουστάρω.
 

DeletedUser4282

Guest
Άκου και από μένα κάτι.Σάν παίκτης πάιζω μόνο στον "Ε" και είμαι μονίμως με όλα premium:αλλά είναι κοινό μυστικό οτι όσοι πληρώνουν χρυσά νομίσματα έχουν καλύτερα αποτελέσματα στις μάχες (βλέπε τύχη).
Οι αλγόριθμοι υπολογίζουν ποιός έχει πληρώσει και πόσο.
Εάν είμαι λάθος ας βγει εδώ ο Head Admin να με διαψεύσει.
Έχω αναφορές από μάχες οι οποίες ποιάνουν σαν jpeg 100 MB.
Δεν με χαλάει το όλο σκηνικό αλλά όταν είμαι μόνιμα με πάνω από 15% τύχη τί άλλο θέλω?
Άρα το σύστημα δεν αδικεί τον άτυχο αλλά αυτόν που δεν πληρώνει.
Εγώ πληρώνω και γουστάρω.

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΔΩ ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΙΣΩ.. ΕΝΑ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΓΑΜΜΑ ΚΟΣΜΟ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 600€ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ -25% ΚΑΙ ΤΟ - 30% ΣΥΝΕΦΟ.. ΟΠΟΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΕΚΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ..
 

DeletedUser

Guest
Άκου και από μένα κάτι.Σάν παίκτης πάιζω μόνο στον "Ε" και είμαι μονίμως με όλα premium:αλλά είναι κοινό μυστικό οτι όσοι πληρώνουν χρυσά νομίσματα έχουν καλύτερα αποτελέσματα στις μάχες (βλέπε τύχη).
Οι αλγόριθμοι υπολογίζουν ποιός έχει πληρώσει και πόσο.
Εάν είμαι λάθος ας βγει εδώ ο Head Admin να με διαψεύσει.
Έχω αναφορές από μάχες οι οποίες ποιάνουν σαν jpeg 100 MB.
Δεν με χαλάει το όλο σκηνικό αλλά όταν είμαι μόνιμα με πάνω από 15% τύχη τί άλλο θέλω?
Άρα το σύστημα δεν αδικεί τον άτυχο αλλά αυτόν που δεν πληρώνει.
Εγώ πληρώνω και γουστάρω.

και εγω πληρονο γιαυτο πιανι -30 τιχη τιχεο δεν νομιζο
 

DeletedUser

Guest
Προτίνω η υποστίρηξη που στέλνει ένας παίχτης σε κάποια από τις πόλεις του να μπορει να χρησιμοποιηθεί και σε επιθέσεις.
 

DeletedUser

Guest
ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΦΑ

ΠΑΙΔΙΑ,
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ 4 ΘΑΥΜΑΤΑ , ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ?Η ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΦΑ?
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΧΕΙ ΜΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ?
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΥΤΗΝ?
ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΕΙ ΚΤΙΣΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ, ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ?

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ADMIN ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
ΠΑΙΔΙΑ,
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΑ 4 ΘΑΥΜΑΤΑ , ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Ο ΣΕΡΒΕΡ?Η ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΦΑ?
Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΧΕΙ ΜΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟΝ ΑΛΦΑ?
ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΥΤΗΝ?
ΤΕΛΟΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΧΕΙ ΚΤΙΣΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ, ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ?

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟΥΣ ADMIN ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

[pho] Αρχικά να τονίσω ότι δεν έχει βγει καμία ανακοίνωση που να αναφέρει ότι η νέα έκδοση θα μπει στον ALPHA στον BETA ή στον DELTA ή σε οποιοδήποτε άλλο κόσμο, δεν έχει ανακοινωθεί από την εταιρία σε ποιους κόσμους θα μπει και πότε θα γίνει αυτό.
Για τις άλλες σας ερωτήσεις μπορείτε να διαβάσετε τις ανακοινώσεις για την έκδοση 2 εκεί θα βρείτε τις απαντήσεις που ψάχνετε.
[/pho]
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
Άκου και από μένα κάτι.Σάν παίκτης πάιζω μόνο στον "Ε" και είμαι μονίμως με όλα premium:αλλά είναι κοινό μυστικό οτι όσοι πληρώνουν χρυσά νομίσματα έχουν καλύτερα αποτελέσματα στις μάχες (βλέπε τύχη).
Οι αλγόριθμοι υπολογίζουν ποιός έχει πληρώσει και πόσο.
Εάν είμαι λάθος ας βγει εδώ ο Head Admin να με διαψεύσει.
Έχω αναφορές από μάχες οι οποίες ποιάνουν σαν jpeg 100 MB.
Δεν με χαλάει το όλο σκηνικό αλλά όταν είμαι μόνιμα με πάνω από 15% τύχη τί άλλο θέλω?
Άρα το σύστημα δεν αδικεί τον άτυχο αλλά αυτόν που δεν πληρώνει.
Εγώ πληρώνω και γουστάρω.

[pho]Η "τύχη" στις επιθέσεις είναι τυχαίος αλγόριθμος και σε καμία περίπτωση δεν έχει να κάνει με χρήστες που πληρώνουν premium ή όχι.
Δεν επηρεάζεται η τύχη ανάλογα με το premium που πληρώνετε ή δεν πληρώνετε.
[/pho]
 

DeletedUser

Guest
ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΑΘΟΣ...ΟΙ ΜΑΠΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ(44) ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ...ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΣΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ -ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΛΕΥΣΙΣ-/ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ/ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΙ ΑΝ ΟΙ ΜΑΠΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΥΡΗΝΕΣ ΣΤΗΝ 44 ΜΕ ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΞΕΧΝΑ ΤΟΥΣ...ΓΙΑ ΤΟΥΣ Ε.Ο.ΓΚ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ...

partento βλεπω τι γραφεις ρε αρχηγοπουλο στα τελευταια σου post και εχω χασει τα μαλλια μου που τα μακραινω ποσα χρονια,η 44 θαλασσα που ανεφερες ειναι η πιο πυκνοκατηκημενη θαλασσα απο μια συμμαχια σε ολο τον σερβερ γαμμα που παιζουμε,αυτο σημαινει πολυ απλα οτι αν οι μαπες δεν εχουν πυρηνες εκει τοτε δεν εχει και κανενας αλλος.
οσο για τους απαραδεκτους,παγκρητειους,ελληνων ελευσις καλα εκανες και τους εβαλες ολους μαζι για να μην αναφερθω σε ολους εναν εναν μιας και ειστε συμμαχοι θα σου πω το εξης,οι απαραδεκτοι εχουν καποιους λιγους παιχτες που αξιζουν και αν τα παιδια το παλεψουν με την βοηθεια των υπολοιπων ισως και κατι να κανουν,αν δεν βοηθησουν αυτοι οι 10 νοματαιοι ομως οχι θαυμα αλλα ουτε θαυματακι δεν βλεπω να φτιαχνουν.
οσο για τους E.O.G.G.AMA.W. που ειπες οτι δεν ξερεις τι εχουν ειναι σαν να σου εδωσε το παιχνιδι τυχη 200% γιατι αν ηξερες δεν θα επαιζες τωρα :d αλλα ελληνων ελευσις εισαι οποτε καποιοι απο τους παιχτες που εφυγαν απο την συμμαχια σου(πρωην φιλοι σου)μπορουν να σου πουν με λεπτομερεια το τι εχουμε,ρωτα τους και δεν θα χασεις ;)
 

DeletedUser

Guest
παιδια να ρωτισω κατι???αν σε ενα νησι υπαρχει μια συμμαχια μονο μια ...αλλα υπαρχουν ακομα πολλες θεσεις για αποικιση ...θα γινει θαυμα?
 

DeletedUser4282

Guest
παιδια να ρωτισω κατι???αν σε ενα νησι υπαρχει μια συμμαχια μονο μια ...αλλα υπαρχουν ακομα πολλες θεσεις για αποικιση ...θα γινει θαυμα?

ΟΧΙ... ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΕΞΗΓΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΙΕ ΘΑΥΜΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 20 ΘΕΣΕΙΣ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ..
 

DeletedUser4460

Guest
ΣΗΜΑΣΙΑ

ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕΝ ΕΧΕΙ ΕΑΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΚΑΛΟ.
ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΑΧΕΣ.
ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ,,,
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΣ -30% ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΥΣ ΤΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΣ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΧΡΥΣΟ - ΑΜΒΡΟΣΙΑ ΚΤΛΠ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΖΕΙ ΕΝΑ ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ ΕΙΝΑΙ 4-5 ΓΡΑΜΜΕΣ ΕΝΤΟΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΟΤΟ ΟΥΤΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΙ ΛΑΘΟΣ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ ΛΑΘΟΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΩ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΛΑΘΟΣ.

ΠΡΟΣΟΡΙΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ (ΓΙΑ ΜΑΣ - ΚΑΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΣΑΣ)
 

DeletedUser4683

Guest
Ρε παιδια τι λετε δεν εχω καταλαβει.Δεν αξιζει να χτιστει ενα θαυμα εφοσον δεν δηνει κανενα ΒΟNUS.Για ομορφια θα τα χτιζουμε;:confused:
Α και αυτο με τους κοσμους ηρωων τι θα γινει θα αρχισουμε απο την αρχη;:mad:
 

DeletedUser

Guest
εγώ τώρα μπερδεύτηκα. δηλαδή θα χρειαστεί το νησί να έχει συγκεκριμένες θέσεις για πόλεις: (παράδειγμα) από 10 και πάνω? και αν έχει λιγότερες: (παράδειγμα) 9, τι γίνετε??:confused:
 

DeletedUser3643

Guest
fιλε μου...
οπως ειπε και ποιο πανω ενας συμπαικτης για να γινε θαυμα σε ενα νησι ... πρεπει το νιση να κατεχεται πληρως(σε ολες τις θεσεις) απο πολεις της ιδιας συμμαχιας...
δλδ εχει 10 θεσεις 10 πολεις της ιδιας συμμαχιας, 20 πολεις 20 πολεις της ιδιας συμμαχιας
 

DeletedUser3976

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΝΗΣΙΑ ?????????:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΕΙΝΑΙ: ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΤΙΣΩ ΘΑΥΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΝΙΣΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 3 ΘΕΣΕΙΣ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ??????????????
:confused:
 

DeletedUser

Guest
Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως ο κόσμος των ηρώων ειναι χαζομάρα και χαλάει όλο το παιχνίδι που ονομαζετε grepolis!! το κάνει τελίως διαφορετικό και η αδελφικές συμμαχίες θα τρωγονται μεταξυ τους ποιος θα κανει το θαυμα εκει!! πιστεψτε με δν ειμαι ο μονος που το λεει αυτο πολλα ατομα θα συνφωνισουν μαζι μου ΠΩΣ ΠΡΩΤΙΜΟΥΝ ΤΟ GREPOLIS NA MEINEI ETΣΙ!
 

DeletedUser

Guest
να ρωτισω και εγω κατι...πχ αν ειμαστε σε εναν κοσμο και εγω ειμαι σε μια οχι και τοσο καλη συμμαχια..και συμπληρωθει το θαυμα απο αλλη συμμαχια(Η οποια ειναι φιλικη) θα μπω και εγω στον κοσμο των ηρωων?
 

DeletedUser

Guest
να ρωτισω και εγω κατι...πχ αν ειμαστε σε εναν κοσμο και εγω ειμαι σε μια οχι και τοσο καλη συμμαχια..και συμπληρωθει το θαυμα απο αλλη συμμαχια(Η οποια ειναι φιλικη) θα μπω και εγω στον κοσμο των ηρωων?

Όχι.

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ ΕΙΝΑΙ: ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΤΙΣΩ ΘΑΥΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΝΙΣΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 3 ΘΕΣΕΙΣ, ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ??????????????
:confused:

Τα θαύματα χτίζονται ΜΟΝΟ ΣΕ ΝΗΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΧΩΡΙΑ κ όχι στα υπόλοιπα.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι πως ο κόσμος των ηρώων ειναι χαζομάρα και χαλάει όλο το παιχνίδι που ονομαζετε grepolis!! το κάνει τελίως διαφορετικό και η αδελφικές συμμαχίες θα τρωγονται μεταξυ τους ποιος θα κανει το θαυμα εκει!! πιστεψτε με δν ειμαι ο μονος που το λεει αυτο πολλα ατομα θα συνφωνισουν μαζι μου ΠΩΣ ΠΡΩΤΙΜΟΥΝ ΤΟ GREPOLIS NA MEINEI ETΣΙ!

Λάθος!

Οι σοβαροί παίχτες κ αυτοί ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ 4-5 ΛΟΓ/ΜΟΥΣ κ καλά συνδεδεμένους ή με πολλαπλές συνδέσεις ΘΕΛΟΥΝ ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ για να καθαρίσουν οι σέρβερς από όλο αυτό τον συρφετό.

Απλά πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να μπουν στον νέο κόσμο οι πραγματικά ενεργοί παίχτες κ συμμαχίες ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΜΕΓΕΘΟΥΣ γιατί έτσι όπως είναι αδικούντε οι μικροί.

FatalError
 
Κορυφή