GREEK WORLD LAPITHOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15348
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15348

Guest
....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Φίδαρης

Μινώταυρος
Γιες χαλόου,μάι νέιμ ίζ Μητσάρας εντ άι λόβ γιου σόου
Γιού θίνκ γουί χαβ δε λόουερ φορ δε φάν;
 

DeletedUser15348

Guest
....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Ellippo

Μέδουσα
Γενικά απλά θα πω το εξής, ο χώρος εδώ ονομάζεται English Forum για να γράφουν ξένοι παίκτες που μπορεί να τύχει να παίξουν σε ελληνικό κόσμο.

Μόνο έλληνες θα το διαβάσουν. Δεν είναι ξεκάθαρο καν όμως σε τι ακριβώς αναφέρεσαι, το να ρίξεις εξαγνισμό-σοφία, εξαγνισμό-ναρκισσισμό, εξαγνισμό-προστασία, εξαγνισμό-οργή κλπ σε 1 δεύτερο μέσα με 2 κλικ είναι πολύ εύκολο να συμβεί. Επίσης η προσβλητική κουβέντα στο προφίλ, αν την κάνεις καταγγελία απλά θα πουν στον παίκτη να το αναπροσαρμόσει, δεν τρως μπαν για κάτι τέτοιο είναι πολύ μικρό παράπτωμα.
 

Φίδαρης

Μινώταυρος
Άσε να ξέρω καλύτερα από εσένα τις γνώσεις μου περί γλωσσών μικρέ και ανόητε.
Γράψε αγγλικά εσύ σε ελληνική κοινότητα με έλληνες moderators και γκρίνιαξε για τα ξόρκια που σου πέταξε με 2 κλικ να σου δώκουμε γλειφιτζούρι μετά το μιμί που έκανες.
 

DeletedUser15348

Guest
....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Φίδαρης

Μινώταυρος
smiley-emoticons-sleep.gif
 

DeletedUser18143

Guest
ΝΑΙ.....ΜΕΓΑΛΕ ΣΟΦΕ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗ!!!!!ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΟΝΤΕΡΕΙΤΟΡΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ....ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΙΑΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ....ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ Η ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΤΙΝΙΣΤΗΚΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΙΝΕΣ....ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΙΚΟ ΑΝΟΧΗΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΛΑΜΙΩΤΕΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΛΑΜΙΩΤΕΣ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ....ΓΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ....ΜΗΝ ΕΠΕΚΤΑΘΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΓΛΕΝΤΙ....ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΠΕΜΒΕΙ Η ΜΑΜΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΔΩ....ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ....
ΕΙΔΙΚΑ Ο ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΤΙΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΕΕ ΤΙ ΛΕΩ ΧΑΧΑ
 
Κορυφή