FAIR PLAY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9454
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9454

Guest
Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ FAIR PLAY ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΟΣΟ ΜΙΚΡΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ.ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ 1 ΛΕΠΤΟ ΠΡΙΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ!!ΧΩΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΠΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΝΔΡΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΕΤΣΙ.ΑΛΛΗ ΜΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ 50 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΑΠΟΙΚΙΑΚΟ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ.ΜΑΓΚΙΑ,Ε?
ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΠΑΙΞΤΕ ΤΙΜΙΑ ΚΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ...ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΧΩΡΙΣ ΧΡΥΣΟ..
 

-PNS-

Άρμα
Φίλε μου, δεν παίζω σε αυτό τον κόσμο, αλλά δεν παίζει ρόλο. Θα κάνω μια γενική παρατήρηση. Για τις διακοπές, προφανώς παίχτηκε ρουφιανιά. Για να γίνει όμως η ρουφιανιά, αυτός που έβαλε διακοπές, δεν ξέρω αν μιλάς για τον εαυτό σου, το ανακοίνωσε στη συμμαχία από νωρίς ή τέλος πάντων το είπε σε κάποιους. Όταν βάζουμε διακοπές, το λέμε ελάχιστα λεπτά πριν ενεργοποιηθούν, για να είμαστε καλυμμένοι. Δεν θέλει πολύ μυαλό.

Για το άλλο ζήτημα, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα. Ο καθένας χτυπάει όποτε γουστάρει, αρκεί να παίζει σύμφωνα με τους κανόνες του παιχνιδιού. Και εγώ δεν παίζω με χρυσό, αλλά έχω κάνει τις περισσότερες κατακτήσεις μου στο μπόνους. Γιατί έχει να κάνει και με το πότε μπορώ να παίζω. On Line παιχνίδι είναι και ανά πάσα στιγμή μπορεί να πάθεις ζημία, ειδικά όταν δεν είσαι μέσα. Εδώ γίνονται διάφορα περίεργα με πιθανές παραβάσεις κανονισμών, δεν θα καταργήσουμε τώρα και το μπόνους. Μην ξεχνάς ότι υπάρχει και το ηθικό και όσες πόλεις αν έχει κάποιος, με τραγικό ηθικό αν χτυπάς ενεργό ικανό παίκτη, όταν είναι μέσα, απλά τον κάνεις ήρωα. Ο σωστός παίκτης πάντα προσπαθεί να πετύχει τον άλλο όταν δεν είναι μέσα. Πάγια τακτική. Μόνο όσοι παίζουν με τρελό χρυσό, και δεν έχουν πρόβλημα έτσι και αλλιώς, βαράνε συνέχεια με τον αντίπαλο μέσα, γιατί όσα και αν χάσουν δεν τους νοιάζει. Αυτά...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή