Eπιστολή προς έναν αντίπαλο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12392
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12392

Guest
Αγαπητέ Luminex
πολύ θα ήθελα να μάθω ποιες μεγάλες πόλεις μας πηρατε (και μικρές) γιατί ενημερώθηκα απο έναν σύμμαχο πως είπες κάτι τέτοιο.Και ότι αφορά εμένα προσωπικά που αναφέρεις οτι λέω πολλά λόγια και δεν θα μου βγει σε καλό...
θα σου θυμήσω οτι εγώ έρχομαι και πέρνω πόλεις σε νησάκια σας και εσείς κάνετε ομαδικά ιδρύσεις σε ξερονήσια....
Τώρα ποιος έχει δίκιο και ποιός άδικο...ας το κρίνουν οι υπόλοιποι.Έλα να μου πάρεις πόλεις αν μπορείς και άσε τα ξερονήσια.
Για του λόγου το αληθές...
0e1r3w6.png

Υ.Γ.Δικός σας παίκτης έκλαιγε που του πήρα την πόλη.
Υ.Γ.2 Και άλλος δικός σας παίκτης παρακάλαγε να μην τον βαράμε άλλο.
Υ.Γ.3 Με έχεις μπλοκάρει στο παιχνίδι,προφανώς για να μπορείς να λές διάφορα χωρίς αντίλογο...

Θα εκτιμουσα λοιπόν το να εισαι ειλικρινής και ακριβής σε όσα λες και να τα λές κατα πρόσωπο.
Αντίπαλους ντόμπρους θέλω...
Πάντα φιλικά
ο Μήτσος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12392

Guest
Εχτές σας πήραμε μια πόλη 5.000+++ Πόντους και εσείς τραβήξατε αποκιακό που είχε μείνει με καμια πενηνταριά διήρεις απο ΑΝΕΝΕΡΓΟ δικό μας γιατί ερχόντουσαν μερικές φαρουπόλεις.
Προχτές πατήσαμε στο νησί σας.
Αντίπροχτες είχαμε πάρει πάλι στο νησί σας πόλεις.
Και εσείς στέλνετε και κοπανάτε τις πόλεις μας άδειες και χάνετε στρατό πάνω στο τείχος και στην εθνοφρουρά.
Βρε πάρτε το χαμπάρι οτι πλησιάζει το Αποικιακό!!! και ομοιάζει με Queen Mary II.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12392

Guest
Ξαναμανατσουκα!!!!

Εχτές σας πήραμε μια πόλη 5.000+++ Πόντους και εσείς τραβήξατε αποκιακό που είχε μείνει με καμια πενηνταριά διήρεις απο ΑΝΕΝΕΡΓΟ δικό μας γιατί ερχόντουσαν μερικές φαρουπόλεις.
Προχτές πατήσαμε στο νησί σας.
Αντίπροχτες είχαμε πάρει πάλι στο νησί σας πόλεις.
Και εσείς στέλνετε και κοπανάτε τις πόλεις μας άδειες και χάνετε στρατό πάνω στο τείχος και στην εθνοφρουρά.
Βρε πάρτε το χαμπάρι οτι πλησιάζει το Αποικιακό!!! και ομοιάζει με Queen Mary II.
Δεν θα καταλάβεις ποτέ απο ότι οι πράξεις δείχνουν οτι το να λές οτι θα κάνεις καταγγελία για το ποστ εδώ στο φόρουμ στους διαχειριστές δεν θα κερδίσεις κάτι.Αλλά είσαι ελεύθερος να κάνεις.
Αν και η προσωπική μου άποψη είναι οτι επειδή σίγουρα το έχει δει η ομάδα διαχείρησης αν ήταν θα είχε επέμβει ήδη.
Στο διαταύτα,εγώ θα λέω ότι θέλω και εσύ αν μπορείς έλα να αντιπαρατεθείς με επιχειρήματα και όχι με κλάψες σε τρίτους.

Υ.Γ. Κάτσε να τελειώσουν οι διακοπές....Και θα έρθει και το queen Mary δεν θα σε αφήσω με το παράπονο.
 

DeletedUser

Guest
Το τέλος τα δείχνει όλα. Το μήνα πριν από τα θαύματα τα πάντα και οι πάντες αναστρέφονται! Κόκκινοι γίνονται μπλε και πράσινοι και οι πράσινοι και οι μπλε κόκκινοι. Άρα κρατάτε τα λόγια και τις σκέψεις σας σε χαμηλά επίπεδα μέχρι τότε.
------------
Ο Πρώην σινυδριτής.

ΤΡΕΛΟΙ ΜΠΥΡΑΤΕΣ
 

DeletedUser

Guest
Εγώ βλέπω ότι καθόσαστε και κλαίτε σαν μυξιάρικα για μια πόλη και αυτό με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι προσπαθείτε να αποδείξετε μέσα από ένα παιχνίδι ότι είστε πετυχημένοι στρατηγοί και ηγήτορες. Αποδείξτε το στην πραγματική ζωή, ο καναπές σας δεν είναι το κέντρο του κόσμου.
 

DeletedUser12392

Guest
χεχε

Εγώ βλέπω ότι καθόσαστε και κλαίτε σαν μυξιάρικα για μια πόλη και αυτό με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι προσπαθείτε να αποδείξετε μέσα από ένα παιχνίδι ότι είστε πετυχημένοι στρατηγοί και ηγήτορες. Αποδείξτε το στην πραγματική ζωή, ο καναπές σας δεν είναι το κέντρο του κόσμου.
Σημασία έχει όταν παίζεις να περνάς καλά.Και εγώ περνάω καλά όταν τους σπάω τα νεύρα και τους κάνω να κλαίνε γιατί χάνουν πόλεις.
Όσον αφορά τν πραγματική ζωή προσωπικά δεν είμαι στρατηγός αλλά στρατιώτης ταμένος σε ένα σκοπό.
Αλλά μέχρι να λάβω διαταγές κάθε φορά...μπορώ να κάνω ένα διάλλειμα ναι;
Και όσον αφορά τον φίλο απο τους ΜΠΥΡΑΤΕΣ......
Αγαπητέ μου για μένα ετούτοι είναι κόκκινοι οπότε βαράω.Αν γίνουν πράσινα....θα δούμε.....
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω πως έχουν τα πράγματα τώρα στο Χι, έχω καιρό που έχω φύγει από το παιχνίδι για να ξέρω τι μας έχετε. Απλά σου είπα κάποια πράγματα για τα θαύματα. Καλή επιτυχία για το τέλος σε όλους σας ;)
 

DeletedUser12392

Guest
Πλάκα με κ'ανεις τώρα....

Δεν ξέρω πως έχουν τα πράγματα τώρα στο Χι, έχω καιρό που έχω φύγει από το παιχνίδι για να ξέρω τι μας έχετε. Απλά σου είπα κάποια πράγματα για τα θαύματα. Καλή επιτυχία για το τέλος σε όλους σας ;)

Ήσουνα στις σάρισσες;;;;;;
 

DeletedUser13964

Guest
Φιλε Degrelle , επειδη τα πολλα λογια ειναι φτώχια . Την ωρα που εσυ εγραφες ανουσια και ψευδεις πραματα για εμενα και την συμμαχια μου εγω σας εσπαγα αποικιακα. Επισης , ειδα κατι τρελα περι Αποικιακο Qeen Mary και τετοια . Δυστηχως ακομα το περιμενω διοτι φιλαρακι στο μονο που εισαι καλος ειναι στα λόγια και ουδεποτε καν εχεις προσπαθήσει να μου επιτεθείς (Το επραξα εγω σε σενα και στους φιλους σου) . Οσο για το αν θα σου παιρνα πολη , θα γινονταν και αυτο αν δεν εβαζες διακοπες για να γλιτώσεις. Τελος , αν νομιζεις οτι εμεις ειμαστε αυτοι που κλαινε , καλυτερα να μετρησεις ποσες φορες αιτηθηκατε Ανακωχη απο εμας.
Υ.Γ: Εχεις φαει μπλοκ διοτι δεν μιλαω με ''ανδρες'' που χρησιμοποιουν τις λεξεις ''Αγαπουλα'' ''Ομορφε'' και τετοια. Μαθε να παιζεις και στην επομενη σου επιστολη φροντισε να εισαι αντικειμενικος χωρις να προσπαθεις να δημιουργησεις ψευτικες εντυπώσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13211

Guest
Καλησπερα και απο εμενα...

...αν και δεν ειναι του στυλ μου να σχολιαζω και να μπαινω αναμεσα σε κοκορομαχιες (degrelle vs luminex). Αυτη την φορα δεν θα αντεξω!!!

Φιλε luminex, δε γνωριζω εαν ησουνα παρων στην ομαδικη κληση που ειχαμε στο skype με τους συμμαχους σου, που εκεινη την ημερα αποφασιστηκε να γινει η παυση πυρων!!! Θελω να σου θεσω μερικα ερωτηματα μιας και τοποθετησε δημοσιως (αρα εκφραζεις την γνωμη των συμμαχων σου).

α) Το οτι αιτηθηκα εγω παυση πυρων (ειμαι Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΩΝ PUMAS) νομιζεις οτι το εκανα επειδη σας φοβαμαι?
β) Εσεις δεκτηκατε γιατι με λυπηθηκατε η σας βολευε ολο αυτο?

Επισεις... Εδω και καιρο σας βαρανε ασταματητα η συμμαχια ΘΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΒΟΛΙ, χανετε την μια πολη πισω απο την αλλη!!! ο παικτης Pour94 κανει παρτυ, παταει πανω σε πυρηνες σας!!! και τωρα τελευταια εχουν μπει στο κολπο και η συμμαχια ΕΛΛΗΝΙΚH ΚΟΣΜΟΚΡΑΤΟΡΙΑ.

Θελεις λοιπον να μου πεις οτι μου κανατε την χαρη να κανουμε παυση πυρων? δεν θα ειχατε θεμα να σας βαραω και εγω στον σταυρο? αυτη η παυση δεν μας βολευει ολους?

Σε συμβουλευω.... πριν μου απαντησεις, να μιλησεις πρωτα με τα ευγενικα παιδια (τους συμμαχους σου) που γνωρισα στην κληση και μετα θα δεχτω με σεβασμο την οποια απαντηση σου!!

Υ.Γ: Και κατι ''off record''... Πως γινεται να ειστε εχθροι με τους ΘΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΒΟΛΙ οι οποιοι εχουν καλες πολεμικες διπλωματικες σχεσεις με την συμμαχια ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ, εσυ πας και κανεις συνθηκη με το ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ αλλα συνεχιζεις να μαχεσαι με τους ΘΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΒΟΛΙ!! Τι τριπλετα ειναι αυτη? Ποιος θα στελνει και που αμυνες και που επιθεσεις? Οχι οτι με νοιαζει... απλα ρωταω απο περιεργεια!!!

Υ.Γ 2: Και κατι τελευταιο... θα σου δωσω και μια πληροφορια δημοσιως γιατι ειμαι τοσο καθαρος που δεν φοβαμαι τιποτα... απο την ημερα που με προδωσανε χωρις λογο και διαλυσανε την συνθηκη ειρηνης που ειχαμε οι παικτες της συμμαχιας ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ (για την ιστορια, ο παικτης theotas με πηρε μια μερα τηλ. και μου ζητησε να του δωσω αδεια να κανει ιδρυσης στα νησια μου, γιατι ΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ απο εκει θα τον πιξιδιαζαν και μου ειπε οτι θα παιζαμε παρεα και θα θυμομασταν αυτα που ζησαμε στον κοσμο xi!!! ''αμα εχεις τετοιους φιλους, τι να τους κανεις τους εχθρους!!!!''), οταν λοιπον την σπασανε... κανανε συμφωνια κατω απο το τραπεζι με τους ΘΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΕΙ ΒΟΛΙ, BRILLIANCE, ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΚΑΛΙΑ!!! και πως το ξερω? οταν μας βαλανε αποικιακο σε νησια που ειμασταν μαζι εστελναν υποστηριξης ολες αυτες οι συμμαχιες... φαντασου ποσο καιρο το ετοιμαζαν ολο αυτο πισω απο την πλατη μου!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ luminex... ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΘΗΚΗ ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ!!!!

Με εκτιμηση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13964

Guest
Δεν με ενδιαφερει αν φοβασε ή οχι . Εγω ξερω ποιο αιτηθηκαν και δεν ξερω αν μπορεις να το αρνηθεις αυτο. Επισης , πρωτα απο ολα δεν μιλησα με εσενα απαντησα προσωπικα στον φιλο σου που κρυβεται πισω απο τα λογια του. Καθώς και το τι κανουμε με Γαλατικο και τους Υπολοιπους δεν σας ΑΦΟΡΑ. Το αν μας βολευε και σας βολευε δεν ειναι της παρουσας 8α δειξει σε λιγο καιρο . Οσο για τον Pour94 εχει πισω του μια ολοκληρη ΥΠΕΡ , μαλιστα χθες θα χανε 4 πολης μεσα σε λιγες ωρες αν δεν βαραγαν ολοι οι καλη παρεα. Οποτε μην μιλας διοτι βλεπουμε τι σας εχει κανει το Γαλατικο και οι υπολοιποι στους ''Πυρηνες'' Σας . Παρακαλω να κοπει η συζητηση εδω και αλλη φορα να μαθεις στα μελη σου αντι να μιλανε και να απειλουνε να ερχονται με πραξεις μεσα στο παιχνιδι.
 

DeletedUser12392

Guest
Σε περίμενα πόσο καιρό;;;;;;Διακοπές είχες πατήσει βρε Luminex....
Τώρα σειρά μου να πατήσω διακοπές για λίγες μέρες.
Τώρα για το αν είμαι άντρας...άσε τις γυναίκες μου να το ξέρουν (βέβαια αν θές μπορώ να σου γνωρίσω μερικές και σένα δεν είμαι μοναχοφάης,είμαι καλό παιδί παναθεμάμε!).
Πέραν τούτου διακοπές πάτησες μετά απο αλλεπαλληλες και καθημερινές μου επιθέσεις σε πόλεις σου άσχετα αν πάτησες για άλλο λόγο-λογικό γιατί καλοκαίρι είναι μπανάκια ο λαός να κάνει.....
Και επανέρχομαι...
Μου έσπασες κανένα αποικιακό;
Μου έκανες μπλούμ τίποτα;
Και ποιος σε παρακάλεσε φίλε μου για συνθήκη;εγώ;Εγώ τσακώθηκα με τον αρχηγό μου για να μην σας κάνουμε αλλά το μόνο που μου είπε είναι μην βαράς μέχρι νεωτέρας και μιας και είμαι στρατιώτης ακολουθώ διαταγές.
Αλλά εσύ σαν αρχηγός....δεν τό έχεις πολύ.Όπως προείπε και ο αρχηγός μου...
Πράσινο το ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ και κόκκινα τα ΘΑ ΣΕ ΒΑΡΕΣΙ ΒΟΛΙ δεν κολλάει...
Για αυτό απλά και όμορφα θα χασεις την μάχη.Και ξέρεις και κάτι ακόμα...πάντα φιλικά...
Λυπάμαι τα παιδιά που ακολουθούν τις οδηγίες σου όχι εσένα.

Κάτι ακόμα...Σαν κλείσιμο προσωρινό.
Την πόλη που έχασα (ξέρεις την 09.Προάστιον) σας την έδωσα για λόγους δικούς μου.Μην πείς οτι την πήρατε εσείς.Αν και δεν νομίζω οτι είσαι τέτοιος.Μπερδεμένος είσαι.
Άντε τώρα φιλούθκια.
 

DeletedUser12392

Guest
Δεν με ενδιαφερει αν φοβασε ή οχι . Εγω ξερω ποιο αιτηθηκαν και δεν ξερω αν μπορεις να το αρνηθεις αυτο. Επισης , πρωτα απο ολα δεν μιλησα με εσενα απαντησα προσωπικα στον φιλο σου που κρυβεται πισω απο τα λογια του. Καθώς και το τι κανουμε με Γαλατικο και τους Υπολοιπους δεν σας ΑΦΟΡΑ. Το αν μας βολευε και σας βολευε δεν ειναι της παρουσας 8α δειξει σε λιγο καιρο . Οσο για τον Pour94 εχει πισω του μια ολοκληρη ΥΠΕΡ , μαλιστα χθες θα χανε 4 πολης μεσα σε λιγες ωρες αν δεν βαραγαν ολοι οι καλη παρεα. Οποτε μην μιλας διοτι βλεπουμε τι σας εχει κανει το Γαλατικο και οι υπολοιποι στους ''Πυρηνες'' Σας . Παρακαλω να κοπει η συζητηση εδω και αλλη φορα να μαθεις στα μελη σου αντι να μιλανε και να απειλουνε να ερχονται με πραξεις μεσα στο παιχνιδι.

Τι λες ωρε γκαρντάσι;;;; Τι μας έκανε το ΓΑΛΑΤΙΚΟ ΧΩΡΙΟ στους πυρίνες μας;Για πες μου γιατί είμαι μπαναρισμένος τώρα.
Μας πρόδωσε και πήρε 4-5 πόλεις σε κοινά νησιά;σοβαρά ναι..και;ΣΕ ΠΥΡΙΝΑ ΜΑΣ;Άσε ρε luminex μη με λές τέτοια τώρα.

Συγνώμη για το σπαμ αλλά μέχρι την στιγη υποβολής του προτελευταίου μνμτος δεν είχε εμφανστεί η απάντηση του luminex.
8eagenis αναμένω την τιμωρία μου.
Ευχαριστώ.

[8ea]Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ εφ' όσον έχουμε την δυνατότητα επεξεργασίας του προηγούμενου μηνύματός μας.
8EAGENHS [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13964

Guest
Ποτε εβαλε διακοπες και δεν το θυμαμαι?
Διακοπες πατησες εν ωρα πολεμου θυμασαι?
Δεν ξερω αν εχεις Γυναικες και αν αυτες ξερουν οτι μιλας σαν τον ψηνακη
Αλλεπαληλες καθημερινες επιθεσεις ? Δωσε μου μια αναφορα να σε παραδεχτω
Αποικιακο? Flobus , Ahamay , ...
Θα ηθελα να σε ρωτησω επισης ποτε θα στειλεις το qeen mary ρε συ
Θα χασω την μαχη ? Και που το ξερεις εισαι η μανταμ ζαιρα?
Καληνυχτα ονειροπολε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12392

Guest
Όχι βρε η μαντάμ ζαίρα ο Πητ παπαδάκος μετενσαρκωμένος.
Καλά πλάκα με κάνεις τώρα;
Το grepolis είναι πολεμικό παιχνίδι και μόνιμα είναι εμπόλεμη η κατάσταση.
Για δες μια απο εκεί στο ξερονήσι.
Κάθε μέρα σε άδειαζα...
Το αποικιακό θα έρθει αλλά όπως σε είπα είμα μπαναρισμένος ακόμα.Υπομονή.

Υ.Γ. Οι γυναικες μου το ξέρουν οτι σε δουλεύω και εσύ τσιμπάς και αυτή την στιγμή έχουν λιώσει στο γέλιο.
Αν θες να σου νωρίσω καμια πιτσιρίκα (18+) πρόβλημα δεν έχω.
Καλό θα μου κάνεις γιατί θα ξέρω πότε δεν μπορείς να είσαι μέσα στα σίγουρα.
 

DeletedUser13964

Guest
Όχι βρε η μαντάμ ζαίρα ο Πητ παπαδάκος μετενσαρκωμένος.
Καλά πλάκα με κάνεις τώρα;
Το grepolis είναι πολεμικό παιχνίδι και μόνιμα είναι εμπόλεμη η κατάσταση.
Για δες μια απο εκεί στο ξερονήσι.
Κάθε μέρα σε άδειαζα...
Το αποικιακό θα έρθει αλλά όπως σε είπα είμα μπαναρισμένος ακόμα.Υπομονή.

Υ.Γ. Οι γυναικες μου το ξέρουν οτι σε δουλεύω και εσύ τσιμπάς και αυτή την στιγμή έχουν λιώσει στο γέλιο.
Αν θες να σου νωρίσω καμια πιτσιρίκα (18+) πρόβλημα δεν έχω.
Καλό θα μου κάνεις γιατί θα ξέρω πότε δεν μπορείς να είσαι μέσα στα σίγουρα.

Εγω δεν εχω δει ποτε καμια επιθεση σου εκτος αν θεωρεις επιθεση με 3 φαρους που χες κανει μια φορα.Το αν εχεις πολλες γυναικες μουσουλμανε δεν με ενδιαφερει. Επισης , εχω μια κοπελα και ειμαι ευχαριστημενος με αυτο. Εμεις εχουμε λιωσει στο γελιο με τις ασυναρτησιες που λες. Αναμενο το αποικιακο σου ως τοτε καλυτερα να κλεισεις το στομα σου. Ψαξου για διπλους επισης μπορει αυτη να ειναι η αιτια του μπαν σου.
 

DeletedUser12392

Guest
Προφανως και είσαι μέγας ψεύτης.
Κάτι κορμία που φτάναν και σε αδειάζαν δεν τα λές ε;
Αλλά δεν πειράζει...θα ξαναδείς τις καινούριες.
Και κάτι ακόμα...
Ναι διπλό λογαριασμό είχα 175 πόντων.
Jim70.Ψάξτο να δείς.
Και επειδή λέτε εμάς γατάκια...
Γατάκια είμαστε αλλά όχι απο αυτά που νομίζεις...
Πότε μου πήρες πόλη;
Πότε μου άδειασες μια πόλη;
ΠΟΤΕ!Τί κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια άσε να το βρούν οι άλλοι λοιπόν.
Τα λέμε μέσα στο παιχνίδι.
Ο Αλλάχ να σε ευλογεί.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser13964

Guest
Προφανως και είσαι μέγας ψεύτης.
Κάτι κορμία που φτάναν και σε αδειάζαν δεν τα λές ε;
Αλλά δεν πειράζει...θα ξαναδείς τις καινούριες.
Και κάτι ακόμα...
Ναι διπλό λογαριασμό είχα 175 πόντων.
Jim70.Ψάξτο να δείς.
Και επειδή λέτε εμάς γατάκια...
Γατάκια είμαστε αλλά όχι απο αυτά που νομίζεις...
Πότε μου πήρες πόλη;
Πότε μου άδειασες μια πόλη;
ΠΟΤΕ!Τί κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια άσε να το βρούν οι άλλοι λοιπόν.
Τα λέμε μέσα στο παιχνίδι.
Ο Αλλάχ να σε ευλογεί.

Εσυ δε τι παλυεις τελικα . Δεν ειπα οτι σε αδειασα ή σου πηρα πολη εσυ το ειπες και με εκπλησει που καταντησες να μην θυμασε τα ψεματα που λες.
 

DeletedUser12392

Guest
Το ποιός λέει ψέμματα το ξέρουμε και οι 2 καλά.
Υπομονή αγαπούλα,υπομονή.
Θα περάσει το μπαν.Υπομονή.
 
Κορυφή