DYMI / ΛΗΞΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
και επειδη αλλαξε η σελιδα το ξαναγραφω εδω για να το δειτε στα σιγουρα

https://prnt.sc/uq1c14


παρτε εδω να δειτε τι γνωμη εχουν για εσας οι κωλοτουμπες οι δικοι μας ,να τους χαιρεστε! δημοσιο ξεβρακωμα και αγιος ο θεος
 

DeletedUser3043

Guest
και επειδη αλλαξε η σελιδα το ξαναγραφω εδω για να το δειτε στα σιγουρα

https://prnt.sc/uq1c14


παρτε εδω να δειτε τι γνωμη εχουν για εσας οι κωλοτουμπες οι δικοι μας ,να τους χαιρεστε! δημοσιο ξεβρακωμα και αγιος ο θεος
πιο τιμιο ειναι να αλαξεις στρατοπαιδο παρα να κανιβαλισεις συμμαχο ενω βρισκοταν στο νοσοκομειο. απλα αναιβαζεις μια συνομιλια αλλα λες αυτα που θες να δειξεις για να μας πεις τι?
 

Planet Of Zeus

Ξιφομάχος
Τι λες ρε κωλοτουμπα ποιος σε κανιβαλισε εκτός και αν εννοείς μετά την τούμπα σου άσε τις βλακείες και τα ψέματα
 

Akoumis

Μινώταυρος
Ώπα ρε ατμαν για κάτσε λίγο γιατί πολλά γράφονται λέω να μη πάρω θέση αλλά εσύ το τερμάτισες.Ποιος ήταν στο νοσοκομείο και τον καννιβαλιζαμε με δουλεύεις; επί έναν ολόκληρο Αύγουστο τρεχαμε εγώ και ο μανς να καλύπτουμε τα βράδια τον βαρεμάρα που δήθεν παίζει χωρίς ειδοποίηση επειδη έχει βηματοδοτη και του φορτώναμε διηρεις κάθε βράδυ στις πόλεις του μην τις δούμε κόκκινες. Ο τύπος επί ένα Μήνα κάθε φορά που έχανε μια διηρουπολη σε κατάκτηση ξενερωνε και έβγαινε και "έλεγε τέλος το παρατάω κλπ" και έτρεχα από πίσω σαν το μαλακα να τον παρακαλάω να κάτσει και να του εξηγήσω πως μια διηρουπολη έχασε δεν έγινε και τίποτα. Μετά έσπασε μόνος του μαντιχωρες στον Σπάρτη που ΣΙΓΑ το πράγμα δηλαδή πάνω σε ιβεντ ήμασταν θα τους έβγαζε σε μια μέρα πάλι και τον ξαναβλεπουμε καφέ μπαμ μπαμ. Ποιος έτρεχε από πίσω του παλι; εμείς οι μαλακες που τον καλυπταμε έναν ολόκληρο Αύγουστο για να μπορεί να κοιμάται και να κάνει τα μπάνια του και έρχεσαι εσύ να μου πεις ότι τον κανιβαλισαμε; για ρωτά καλύτερα τι έγινε για να μάθεις που ο ίδιος βγήκε και έδινε πόλεις και μας απειλούσε ότι θα πάει σφετεριστές κάθε δεύτερη μέρα. Μη λέμε ότι θέλουμε εδώ μεσα με ξέρετε σαν τύπο οσοι με ξέρετε ακομα και εχθροί ότι δεν ανοίγω συχνά το στόμα αλλά όταν το κάνω λέω την αλήθεια και μόνο. Δεν είναι τυχαίο που κάθε φορά που σε έπιανε πονοκέφαλος από τα σπαθακια έστελνες σε μένα και μου έλεγες "Α μόνο με σένα μπορώ να συνεννοούμαι και σε παρακαλώ σταματήστε τα σπαθακια" και εγώ ο μαλακας έβγαζα κυκλικά να σταματήσουν για να κοιμηθείς δήθεν έχεις και μωρό. Δεν ντρέπεσαι λίγο ρε και εσύ και όλοι ένας ένας βαρεμάρα σκορπιός νταμιαν και λοιποί.
 

Akoumis

Μινώταυρος
Τώρα όμως ξαφνικά στους σφετεριστές δεν έχει βηματοδοτη έγινε καλά ο άνθρωπος και 4μιση και 5 το πρωί το μάτι είναι γαρίδα.
Έλα ατμαν-βαρεμάρα σας πήραμε χαμπάρι μη βγαίνεις και λες ότι θες τώρα, εσύ μου έστελνες μηνύματα πριν λίγο για τον σουφ και μου ανέβαζες προσωπικά σου με άλλα μέλη της συμμαχίας που τον κραζετε αλλά βλέπεις δεν βγαίνω να τα ανεβάσω γιατί στο επίπεδο σου δεν θα πέσω ποτέ.

ΥΓ. Προφανώς και άμα ο άνθρωπος βαρεμάρα αντιμετωπίζει θέμα υγείας το παιχνίδι είναι το λιγότερο που μας αφορά μπροστά στο να γίνει καλά, αλλά συγγνώμη κιόλας τόσο καιρό αυτό με το βηματοδοτη φαίνεται ότι ήταν δούλεμα ψιλό γαζί.

Αυτά από μένα και σοβαρευτείτε κάποιοι κάποιοι να λέτε τα πράγματα όπως είναι. Όσοι έχουν αμφιβολίες γι αυτά που λέω θα κάνω τον κόπο να αντρεξω σε μηνύματα γιατί σπάνια διαγράφω αρχείο.
 

DeletedUser3043

Guest
Αφαιρέθηκε απρεπές περιεχόμενο
Και το ανέβασα αυτό για να δουν οι δικοί σου τι σκουπίδι μαζέψανε
το ----- .και εφοσον δεν ξερεις να μιλας πως ειναι τα πραγματα ---- αντε μπρος δωστε μπαν να τελειωνουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΕΜΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕ ΜΕ ΣΥΝΟΠΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή