DoMinos_Family

DreddGR

Μινώταυρος
Εδω ειναι οι νικητες του κοσμου rethymno . Μπηκα σε αυτην την συμμαχια χωρις να με νοιαζουν τα δικαιωματα και τα αρχηγιλικια και πιστευω οτι αυτη η συμμαχια θα κρατησει πολυ , επειδη αρνειται να φτιαξει δευτερη παρ'ολο την προσελκυση πολλων ατομων και προτιμαει να εχει 40 ενεργα μελη.
Αμα θελετε να μπειτε , ειναι λιγο δυσκολο αυτην την στιγμη , επειδη υπαρχει μεγαλη ζητηση αλλα αμα μιλησετε με τους αρχηγους μπορουν να σας πεισουν να κανετε τις πολεις σας κοντα στους πυρηνες μας και στην συνεχεια αμα υπαρξει καποιος ανενεργος να μπειτε και στην συμμαχια.

Πιστευω , χωρις να εχω κατι να κερδισω απο αυτο , οτι αυτη η συμμαχια ειναι η καλυτερη που εχω μπει γενικα στο παιχνιδι γιατι υπαρχει το πλανο και η ενεργεια των παιχτων στα φορουμ και ολα αυτα.
 

DeletedUser17022

Guest
Μια απο τις καλυτερες συμμαχιες σε αυτον τον κοσμο πιστευω και ο ιδρυτης ειναι φανταστικος γνωριζει καλα το παιχνιδι και εχει βοηθησει πολυ την συμμαχια του!!
 

DeletedUser17026

Guest
Καλησπέρα σας , είμαι καινούργιος και εχω ιδρυσει μια συμμαχία ψάχνοντας για μελη ... Οποίος ενδιαφέρετε μπορει να μπει . Δεν εχω οριο πόντων η οτιδηποτε .
Το ονομα της συμμαχιας είναι : Οι 300 Του Λεωνιδα
 

DreddGR

Μινώταυρος
χαβαλεδες τωρα αλλα θα επιστρεψουμε
smiley_emoticons_mttao_wassermann.gif
 
Κορυφή