bug tou eona

  • Δημιουργός θέματος Panos1994
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
καλησπέρα έχω ένα πρόβλημα
βλέπω έναν p κάνω επίθεση εδώ και 3 epdomades να έχει 1285 πόντους σήμερα βλέπω να έχει 1351 του κάνω επίθεση και χάνω όλο τον στρατό πως γίνετε αυτό? να και μια φότο

 

DeletedUser

Guest
οχι ρε φιλε αφου ειδα οτι ανεβικε ποντους και λεω τορα γιρισε και του εκανα ντου
 

DeletedUser

Guest
την πατησες και εσυ οπως και εγω με μια μικρη πολη που εκανα κατακτηση.
ο τυπος ειχε ανεβασει την φαρμα του στο 35 οταν ειχε τους πορους μονο στο 15 και ηταν γεματος στρατο.
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε μου ειχε πει οτι θα παει διακοπες και οκ του εστιλα κατασκοπο πριν απο 3 ευδομαδες και ειδα οκ ειχε παει
 

DeletedUser

Guest
ετσι και αλιος ειναι η 2 πολι μου αυτη που τ εκανα επιθεσι
 

DeletedUser

Guest
απο τον κατασκοπο που ειχες στειλει ειδες δει τι στρατο ειχε ??

αν ηταν ακομα σε διακοπες τοτε δεν θα σε αφηνε να τον χτυπησεις. θα σου εβγαζε μηνυμα
 

DeletedUser

Guest
ρε φιλε ι βλακια του πεχνιδιου δεν βαζουνε τουλαχιστον μια ενιμερωση οτι ο χρηστης ειναι σε λιτουργια διακοπον αυτο αξιζη να βαλουνε να ξερουμε
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο θα ηταν καλο να μπει. αλλα οπως και με τους αρχαριους που εχουν προστασια ετσι και με τις διακοπες, δεν σε αφηνει να κανεις επιθεση.
οποτε το πιο πιθανο ειναι ο τυπος να ειναι γεματος απο στρατο (μπορει και απο βοηθειες) και γιαυτο την πατησες
 

DeletedUser

Guest
δεν εχει σοβαρι σιμαχια 15 ατομα ειναι μονο μεσα με 40000 ποντους σου λεω ρε φιλε κατι ειπαρχι προβλιμα
 

DeletedUser

Guest
Έχεις απόλυτο δίκιο ότι πρόκειται για bug του παιχνιδιού.....

Και εγώ όταν σας κάνω επιθέσεις μου λέει ότι σας τρώω όλο τον στρατό και δεν σας μένει τίποτε και οι φαντάροι μου παραπονιούνται ότι τους έχω ταράξει στις παρελάσεις....

pointsz.jpg

(πριν αρχίσω να διακοπεύω...)


Από εκεί και πέρα πρεπει να λάβεις κατα νου και τις λοιπές παραμέτρους του παιχνιδιού όπως την ύπαρξη μεγάλης φάρμας και μικρών ορυχείων.
Βλέπεις το συνεχές φαρμάρισμα των χωριών σας μου επέτρεψε να μην έχω αναάγκη τα ορυχεία πέρα των βασικών επιπέδων για να φτιάξω κάποια άλλα χτίρια. 8 αγροτικά χωριά και 5 φαρμες με μεγάλα ορυχεία είναι υπερ αρκετά παρά τον πολύ ποδαρόδρομο.....

Συμπέρασμα: δεν είναι bug του παιχνιδιού αλλά bug του τρόπου παιχνιδιού....

Άντε βγάλε κανα φαντάρο τώρα, και λοιπά σεμινάρια μέσα στο παιχνίδι για να μάθετε πως να παίζετε, γιατί τώρα βιάζομαι να πάω τα μικρά στην παραλία....

Αααα... και μην κάνει κάτι που δεν θα έπρεπέ... θα έχω το netbook μαζί μου....
 

DeletedUser

Guest
αρα πανο οπως ειδες δεν ηταν bug, αλλα ο τυπος ειχε φουλ στρατο και ας εχει λιγους ποντους
 

8EAGENHS

Forum Leader
Γενικό συμπέρασμα: μην βιαζόμαστε να ονομάσουμε bug την όποια άγνοιά μας στο παιχνίδι.


Κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή