bug bonus νυχτας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser191
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser191

Guest
οπως ειναι γνωστο οι ωρες που ειναι ενεργοποιημενο το bonus νυχτας ειναι απο τις 23:00 εως 09:00

ξεκινω μια επιθεση (χωρις να μου εμφανιζει βεβαια το bonus αμυνας, το οποιο σημαινει οτι οταν φτασουν τα στρατευματα μου ο αμυνομενος δεν θα εχει το εν λογω bonus) η επιθεση εφτασε στις 22:36μ.μ. και στη μαχη το "συστημα" τον αμυνομενο του εδωσε Bonus νυχτας 100%

Υ.Γ. απλα θελω το αναφερω, δεν το γραφω για να κλαφτω εξ' αλλου ο αμυνομενος ακομα και με 500% επιπλεον Bonus αμυνας παλι θα εχανε
 

DeletedUser

Guest
οπως ειναι γνωστο οι ωρες που ειναι ενεργοποιημενο το bonus νυχτας ειναι απο τις 23:00 εως 09:00

ξεκινω μια επιθεση (χωρις να μου εμφανιζει βεβαια το bonus αμυνας, το οποιο σημαινει οτι οταν φτασουν τα στρατευματα μου ο αμυνομενος δεν θα εχει το εν λογω bonus) η επιθεση εφτασε στις 22:36μ.μ. και στη μαχη το "συστημα" τον αμυνομενο του εδωσε Bonus νυχτας 100%

Και σε ένα σύμμαχο με τον οποιο καναμε εναλλαξ επιθέσεις κατα κύμματα συνέβει το ίδιο ακριβός πριν από λίγο.
Μήπως άλλαξε η ώρα στο bonus νύχτας?
 

DeletedUser

Guest
είναι τεχνικό πρόβλημα το οποιο ήδη έχουμε αναφέρει στην εταιρία. κάνουν ότι μπορούν για να το διορθώσουν όσο πιο σύντομα γίνετε.

ευχαριστούμε για την βοήθεια παιδιά.

αναφέρθηκε και κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή