Bug, έλεος.

  • Δημιουργός θέματος C0y0t3.GR
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Καλησπέρα σε όλους.Παίζω στον κόσμο ΜΙ. Σήμερα πάω για κατάκτηση σε μια πόλη και το αποικιακό φτάνει στις 17:52:53.
Λοιπόν, πάω να στείλω επίθεση από επιθετική πόλη μου με 693 σφεντόνες, 96 οπλίτες, 176 ιππείς, 46 φάρους, 85 μεταφορικά με διάσπαση εχθρικού μετώπου και η επίθεση θα έφτανε λίγα δευτερόλεπτα πριν το αποικιακό. Πατάω στο κουμπί επίθεση και μου λέει δεν υπάρχουν αρκετές μονάδες σε αυτήν τη πόλη. Παράλληλα, ήθελα να στείλω και 50 μαντιχώρες από άλλη πόλη και δεν πρόλαβα γιατί έπρεπε να την στείλω αμέσως μετά την άλλη επίθεση. Αν βουλιάξει το αποικιακό απαιτώ να μου το επιστρέψετε πίσω μαζί με τον στρατό και τους φάρους που θα χάσω. Δηλαδή έλεος...
 

DeletedUser

Guest
σιγα τι έχασες βρε τσάκαλε.Υποθέτω ειχες το παράθυρο ανοιχτο 2-3 λεπτά και περίμενες να πατήσεις το κουμπι ε; Bazinga!
 

DeletedUser

Guest
Το είχα ανοιχτό 3 λεπτά περίπου. Πφφφ δεν το ήξερα αυτό :mad:
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Αυτό συμβαίνει όταν στους στρατώνες ή στα λιμάνια φτιάχνονται νέες μονάδες. Αν την ώρα που έχεις ανοιχτό το πινακίδιο αποστολής επίθεσης, ετοιμαστεί μία μονάδα, βγαίνει αυτό το μήνυμα. Υπήρχε και πολύ παλαιότερα το θέμα, διορθώθηκε για ένα πολύ μικρό χρονικό διάστημα και πάλι παρουσιάστηκε απ' το πουθενά. Οι τεχνικοί είναι ενήμεροι.[/8EA]
 
Κορυφή