[ΕΡΩΤΗΣΗ] Battle points

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18621
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18621

Guest
Καλησπέρα παιδιά,θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχετε δει κάτι τέτοιο στο παρελθόν,εγώ δεν έχω ξαναδεί και θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάτι τέτοιο είναι συχνό φαινόμενο εδώ στην Ελλάδα ή εάν και εσείς δεν το έχετε ξαναδεί.Το concept είναι να γεμίζουν την πόλη με CS,το μέλος όπου και θα επιτεθεί αποχωρεί από την συμμαχία,παίρνει τα ανάλογα BP και επιστρέφει πίσω στην συμμαχία κύριος.
BTW είναι από μια εχθρική συμμαχία σε έναν ξένο server όπου και παίζω.
Screenshot-6.png


Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
 

Ellippo

Μέδουσα
Καλημέρα.

Είναι γνωστός τρόπος απόκτησης δικαιωμάτων σε προχωρημένο στάδιο στο παιχνίδι και πλέον είναι ιδιαίτερα χρήσιμη τακτική σε κόσμους κυριαρχίας που τα δικαιώματα είναι το άλφα και το ωμέγα. Εγώ με την ομάδα μου το κάνουμε εδώ και πολλά χρόνια περισσότερο για χαβαλέ όμως, ορίστε και ένα μικρό παράδειγμα που βρήκα πρόχειρο, αν ψάξω θα βρω και άλλες περιπτώσεις.
5c5a45f047


Σε ξένους σέρβερ το έχω συναντήσει περισσότερο όμως, πχ ο παίκτης Jcoo ιδιαίτερα γνωστός στους αμερικάνικους κόσμους έχει από την εκκίνηση ενός κόσμου ομάδα παικτών που ασχολείται μόνο με το να του φτιάχνει αποικιακά για σπάσιμο, για αυτό και όπου παίζει τελειώνει πρώτος στην κατάταξη των μαχητών.
 
Κορυφή