barboyni

barboyni

Μινώταυρος
παιδια μπηκα στον νεο κοσμο ραμους και εχω διπλα μου παιχτη με 4 πολης .... δεν φινετε αυτο δεν μπορει να κανει παρελασεις και δεν ειναι παλιος παιχτης του εστυλα μυνημα και δεν απανταει κοιταχτετο αυτο το θεμα
 

Eosforos2013

Οπλίτης
Κανει παρελασεις, κανει ολυμπιακους, κανει γιορτες, χτιζει πολεις! Το οτι δεν απανταει ειναι επειδη αφιερωνει περισσοτερο χρονο στο παιχνιδι παρα να γκρινιαζει στο κεντρικο φορουμ
 

Jailbreak

Άρμα
αν φηλε μηλας για των εκασ να ξερισ ειναι πολι δυνατως παικτις και βαζι πολι χρισω
 

Django Unchained

Οπλίτης
παιδια μπηκα στον νεο κοσμο ραμους και εχω διπλα μου παιχτη με 4 πολης .... δεν φινετε αυτο δεν μπορει να κανει παρελασεις και δεν ειναι παλιος παιχτης του εστυλα μυνημα και δεν απανταει κοιταχτετο αυτο το θεμα
το οτι εσυ εχεις σε τεσσερις μερες πολη 1951 ποντους ειναι πιο φυσιολογικο δλδ
 

barboyni

Μινώταυρος
το οτι εσυ εχεις σε τεσσερις μερες πολη 1951 ποντους ειναι πιο φυσιολογικο δλδ
δηλαδη δεν εχει καπιο προγραμμα η αλλιος μποτ??? οσο για εμενα χωρις μποτ ειναι φυσολογικο ναι ειναι ενα παιχνιδι... και πρεπει να υπαρχουν κανονες για ολους χωρις να μπαινουν στην μεση τα χρηματα... γιατη εδω μπαινουν και παιδια ......
 

Ellippo

Μέδουσα
δηλαδη δεν εχει καπιο προγραμμα η αλλιος μποτ??? οσο για εμενα χωρις μποτ ειναι φυσολογικο ναι ειναι ενα παιχνιδι... και πρεπει να υπαρχουν κανονες για ολους χωρις να μπαινουν στην μεση τα χρηματα... γιατη εδω μπαινουν και παιδια ......
Το παιχνίδι είναι δωρεάν, δεν πληρώνεις κάτι για να μπορείς να παίξεις. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να υπάρχει η δυνατότητα αγοράς υπηρεσιών μέσα σε αυτό διαφορετικά δεν υπάρχει κέρδος από το αντίστοιχο παιχνίδι στην εταιρεία. Αυτό πάντα έτσι ήταν, είναι και θα είναι.

Αν θέλεις ένα παιχνίδι που να μπορείς να πετύχεις χωρίς να βάλεις έστω και το παραμικρό ποσό χρημάτων, τότε μάλλον πρέπει να αναζητήσεις κάποιο άλλο.

Σίγουρα πάντως δεν είσαι και πολύ ενεργός παίκτης έτσι και αλλιώς, γιατί ακόμα και χωρίς χρυσό αν αφιερώνεις χρόνο μια χαρά ανάπτυξη μπορείς να έχεις. Απλά όχι την ιδανική.
 
Κορυφή