9 ΛΕΓΕΩΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

  • Δημιουργός θέματος Asasino84
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Μωρέ και αυτοί δεν θυμούνται που ιδρύθηκε και ποιος την ίδρυσε! βρήκαν ένα όνομα και το ξεφτιλίζουν:mad:
 

DeletedUser

Guest
Απλά τα πράγματα.. 9 ΛΕΓΕΩΝΑ και εμπιστοσύνη δεν πάνε μαζί..
 

DeletedUser

Guest
Μια δυνατή συμμαχία δεν είναι ποτέ άξιας εμπιστοσύνης
 

DeletedUser

Guest
Αν είσαι αυτός που είχα στρατολογήσει στον Sigma, τότε καταλαβαίνω γιατί αναβλύζει απειρία από την απάντησή σου.
Πρωτον το εψαξα και δεν εχουμε παιξει ποτε μαζι οποτε αποκλειεται. Πηγαινε και κοιτα στο Grepostats για να σου λυθουν τυχον αποριες.
 

DeletedUser

Guest
Ααααα ναι μπραβο που μπηκα και επαιξα ΜΙΣΗ ΩΡΑ!!! και μετα πατησα διαγραφη και ξεκινησα με καινουργιο ονομα. Καταλαβες πολλα πραγματα για εμενα μεσα σε αυτο το μισαωρο. Ειμαι σιγουρος γι αυτο.
 

DeletedUser11661

Guest
παιδες η 9 λεγεωνα ειναι μια απο τις καλυτερες συμαχια το ρο συγουρα δεν ειπαρχη τωρα στο σιγμα επειδη εχει κανη ενωση με τιν συμαχια διωκε δοξα και αρετιν και τωρα ειναι τριτη καλο ειναι να δητε τιν βαθμωλογια στον ρο και μετα να πητε κατι
 

DeletedUser11661

Guest
αυτο ειναι απο τον ρο και ειναι η ιδια η υγεσια και στον συγμα
 

DeletedUser12403

Guest
Κρίμα... και φενόταν μια καλλή συμμαχία... και με μέλλον! Τέλος πάντων εγώ παιδιά έχω την δικιά μου συμμαχία(και μόλις την έφτιαξα), Generation την φωνάζουμαι.... και θέλω άτομα οπότε όποιος θέλει ... η στρατολόγηση είναι ανοιχτή!!!!!!!! Ευχαριστώ!
 

DeletedUser

Guest
ΣΤΟΝ ΡΗΟ ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ 9 ΛΕΓΕΩΝΑ ΣΤΟΝ ΣΙΓΜΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΔΙΩΞΑΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ 4 ΠΟΛΕΙΣ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΓΑΝ
 

DeletedUser12230

Guest
ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΑΙΧΤΗ ΕΚΤΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.. Η ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ.. Η ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟ Η' ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΛΤΑ ΚΟΣΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΑ ΔΙΩΧΝΕΙ ΠΑΙΧΤΗ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΕΞΕΓΕΡΣΗ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΟΥΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ..!!!

"ουδείς αχαριστότερος του ευεγερτηθέντος"
 

DeletedUser10337

Guest
λοιπον , ας μιλησω λιγο κ εγω που ημουν στη 9η λεγεωνα απο τον Ν μεχρι που διαλυθηκε , και συμμετεχω κι στην 9η λεγεων τωρα στον Ρο ... απο τον κοσμο Ν στη λεγεωνα ειχαμε προβληματα με τους ανενεργους , με 200 μελη κ μας επαιρναν πολεις τσαμπα ... γενικοτερα εκεινοι που ηταν ενεργοι ηταν 40 το πολυ ατομα ... και γι αυτο το λογο διαλυθηκε , γιατι υπηρχε κορεσμος , αδυναμια στρατηγικης λογω αρκετων ανενεργων και διαμαχης της ηγεσιας ... ειχαν δημιουργηθει 2 κλικες ... ακρη δεν εβγαζες ... παρ' ολα αυτα ηταν μια καταπληκτικη παρεα με εμπειρους παικτες που μπηκαν πολυ αργα στο κοσμο εκεινο ... κι αυτα που καταφεραν ηταν κατορθωμα !!!... τη 9η την ειχε ιδρυσει ο σπυρος κ ο δημητρης ...
η 9η του Ρο δεν εχει καμια σχεση με τη 9η λεγεωνα του Ν ... αλλοι ειναι πλεον οι αρχηγοι κ λιγοι παικτες εχουν απομεινει απο την παλια λεγεωνα ... παντως μια βασικη προυποθεση (το παθημα που εγινε μαθημα) ηταν η σκληρη σταση απεναντι σους ανενεργους ...
δεν ξερω ποιος θα κερδισει στο Ρο αλλα μεγαλο φαβορι ειναι η 9η λεγεωνα (οπως στον Ν ειναι οι προφεσορες) ...
για τον Σιγμα δεν μπορω να εχω αποψη γιατι δεν συμμετειχα ... σορρυ αλλα εχω κι ζωη !!!...καλες μαχες σε ολους !!!...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλημέρα.
στον SIGMA που είμαι στην 9 λεγεώνα
υπάρχουν μερικά προβληματάκια αλλά σε γενικές γραμμές
πάμε πολύ καλά και δεν είχαμε τέτοια θέματα.
Μια χαρά συμμαχία είμαστε. Τώρα τι λέτε εσείς δεν τα καταλαβαίνω.....
 

DeletedUser

Guest
λοιπον 1ον στην αρχη του κοσμου ΣΙΓΜΑ ειχαμε μπει ολοι μαζι και λεγομασταν 9 μετα που ειχε γινει ενωση με μια σιμμαχια λεγομασταν ισχυεις εν τη ενωση ειχαν γινει καποια πραγματα και φυγαμε απο εκει κατω πολλα ατομα και πηγαμε πιο πανω σε οσους ενδιαφερει πως λεγομασταν λεγομαστε κ.τλ.π...2ον η 9 λεγεωνα θελει 2 μονο πραγματα να ειναι ο παιχτης εστω μιση με μια ωρα την ημερα μεσα και να συμετεχει σε πολλα και οσο μπορει και οχι να μπενει να λεει ενα καλημερα να χτιζει και να βγαινει δεν υπαρχει περιπτωση να σε διωξουν εαν δεν προκηψει κατι...Ειναι ολοι πολυ καλοι ανθρωποι εκει μεσα εγω ξεκηνησα γνωριζοντας ενα μονο ατομο αρχηζαμε και μηλαγαμε στο skype και δενομασταν ποιο πολυ ειχαμε βρεθει και απο κοντα και δεθηκαμε ακομα πιο πολυ εγω που τους περισοτερους τους γνωρησα απο κοντα τους ξερω καλυτερα και η 9 λεγεωνα ειναι σαν μια οικογενεια...
 

DeletedUser11640

Guest
Θα μιλήσω προσωπικά και μόνο. Απεχθάνομαι την Λεγεώνα για 3 λόγους. Στον Ρο την συμμαχια που ειχα φτιάξει την βρηκε αδυναμη, ειχαμε ειδη προβληματα πολλα και εχθρους και προστέθηκαν και αυτοι χωρίς λόγο. Στον Υπσιλον σε Υπερ με τους ΑΓΑΜΟΥΣ και αλλες συμμαχίες που ηταν μας παρατησαν και πηγαν με τους εχθρους χωρις λογο και ειδοποιηση. Για μια μερα μας ειχαν ολους με συνθηκη.. Και τέλος είναι η μοναδική συμμαχία που ξεκινά με 9,7,5,3 και 1 αν θυμάμαι καλά. Τι συμμαχια είναι αυτη με 4 περιπου στο συνολο σαν μια. Δεν το καταλαβαινω και ουτε το καταλαβα ποτε. Προσωπικα δεν μου αρέσει καθώς μετά παίζουμε ολοι εναντινον τους οπως το πανε. Δεν είναι ωραία αυτά εκτός και αν υπάρχουν τόσοι πολλοί που θέλουν να τους ακολουθήσουν και δεν τους προσκαλούν δηλαδη. Δεν ειχα ποτε κατι με την συμμαχια αυτη ουτε γνωριζω μελη της αλλα αυτα δεν μου αρέσουν και δεν νομιζω να είμαι ο μόνος. όΌτι έγραψα ισχύει για όποια συμμαχία συμπεριφέρεται έτσι και είχα καθαρά η αποψή μου και μόνο.
 
Κορυφή