3 χρονια GammΑΕΤΟΙ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3333

Guest
Για να τελειωνει αυτη η ιστορια
καταρχας
το βιντεακι ειναι ενδιαφερον ,υπαρχει το συναισθημα απο την πλευρα των αετων,αλλα ο κακος συνδιασμος εικονας και ηχου το φθηρει(αποψη μου)
μιχαλη ακουγοντε οντως 2 ηχοι ...ο ηχος της μουσικης(ρεκβιεμ)και ο ηχος απο τα βιντεο που προστεθηκαν,καποια προγραμματα εχουν επιλογες ωστε να σβηνουν τους ηχους του βιντεο ωστε να προσθετεις την μουσικη που θελεις χωρις βαβουρα...αν συνεχιζεις ακομα να μην ακους και τους 2 ηχους δοκιμασε μπατονετες :d

Μεγαλη η τιμη για τον παιχτη που δεν βρισκετε πλεον μαζι μας ,τα συναισθηματα ειναι και απο την δικη μου πλευρα το ιδιο δυνατα,δεν το γνωριζα το παιδι ,δεν γνωριζα για το συμβαν ,απλα με συγκλονισε ,προσφατα διαβασα στο κεντρικο για εναν αλλον παιχτη που μας αφησε ,οπου για ενα μικρο χρονικο διαστημα ειχαμε παιξει παρεα ,μιλουσαμε στο σκυπε ,μηνυματα κτλ και οταν το εμαθα δεν εβρισκα λογια να εκφρασω αυτην την απωλεια,ειναι μυστηριο το δεσιμο σε τουτη εδω την πλακετα ,ο εικονικος κοσμος του grepolis ,μπορει να ειναι ψευτικος ,αλλα τα συναισθηματα που γεννιουντε ειναι αληθινα...................μπραβο σας που τιμησατε το παλικαρι!!!


Δεν θα ηθελα να παρεμβω σε οτι προστεθηκε παραπανω σε αυτο το ποστ,για προσωπικους και ηθικους λογους ,αλλα για λογους που αφορουν θεματα της συμμαχιας μου ,ειμαι ετοιμος ,μιας και εκει θηγετε η συμμαχια μου, οι φιλοι μου και οι προσπαθειες μας.
Μοναχα θα τονισω οτι κανετε πολυ μεγαλο λαθος για τον σκυλο και για το μαγαζακι γωνια που κατονομαζετε ....η αγνοια πολλες φορες ειναι ευτυχια ,τι να κανουμε!!!
Προτεινω να κλεισει η κουβεντα εδω και ν`ανοιξουμε νεο ποστ ,για τα θεματα που αφορουν ,τις κοντρες μας ,τα φαγωματα μας και τις φουρτουνες που ερχοντε.
καλη συνεχεια ,υγεια και δυναμη σε ολους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2573

Guest
γεια σου ρε στρατο.
για αλλη μια φορα εδωσες την νοτα σου εδω μεσα και δεν σου κρυβω οτι ειναι ευχαριστη.

μαμω τα αυτια μου μαμω ,δεν ακουω 2 μουσικες .οχι μπατονετες αλλα του μπο φλο πρεπει να βαλω.
ετσι και αλλιος σας ειπαμε ρε τρελοπαιδα οτι δεν ειμαστε και τσακαλια σε αυτα.τωρα παμε να τα μαθουμε.

μια και αναφερεις το θεμα του κωστα μας θα σου πω κατι που πιστευω θα αγγιξει πολλους που θα το διαβασουν.

τον κωστα τον εμαθα μεσα απο τον παιχνιδι.ηταν το φιλαρακι του πετρου απο τον στρατο αλλα και μετα το περας της θητειας.
το γεγονος οτι ηταν και αυτος πειραιωτης ειναι λογικο να μας εφερε πολυ κοντα.οχι μονο σε επιπεδο παιχνιδιου αλλα και οικογενειων.

εζησα απο κοντα ολη αυτην την φαση που περασε.ειδα ενα παλικαρι 34 χρονων να σβηνει μερα με την μερα απο αυτην την καταρα πουμας τρωει εδω και χρονια.
ΝΑΙ........34 ηταν ο κωστης μας με ενα παιδακι 5-6 χρονων.

ποτε δεν πιστευα οτι μεσα απο ενα παιχνιδι θα ερθω τοσο κοντα με αλλους ανθρωπους.
και ομως.το εζησα και το ζω.

κλεινω για αλλη μια φορα με αυτο.

οποιος απο εσας ειναι αθηνα και κανει κεφι να δει απο κοντα πολλους απο εμας,ειμαστε μεσα.
ενα καφεδακι ετσι για να πουμε 10 χαζομαρες και για να δουμε ολοι οτι περαν του παιχνιδιου δεν εχουμε τιποτα αλλο να χωρισουμε.
σας δινω τον λογο μου οτι τον χαβαλε που παμε να βγαλουμε στο φορουμ ,τον απογειωνουμε οταν ειμαστε ολοι μαζι απο κοντα.

στο χερι σας ειναι.εγω περιμενω ............

Υ.Γ αν σταματησω να κραζω τον σκυλο ειναι σαν να μου κοβετε το φορουμ ρε τρελοπαιδα. :)
 

DeletedUser

Guest
Τώρα το είδα το βιδεο. Μου άφησε καλύτερη αίσθηση τώρα που το είδα ολόκληρο από όταν είχα δει μόνο την αρχή. Μιχάλη είναι εμφανέστατο ότι ακούγονται δύο μουσικές στην αρχή, αλλά δεν είναι τόσο άσχημο στα αυτιά.

Για το παληκάρι, ότι και να πούμε είναι λίγο. Δεν υπάρχει χειρότερο από το να βλέπεις να μας αφήνουν νέα παιδιά.
Είναι και συγκλονιστικό και άδικο. Το μόνο που μένει είναι να υπάρχει ζωντανή η ανάμνηση στους δικούς του ανθρώπους..


Ναι ένα παιχνίδι είναι το grepolis αλλά στηρίζεται στις ανθρώπινες σχέσεις, οπότε μπορεί να δημιουργήσει και άλλα πολλά. Δεν υπάρχουν εχθροί εδώ μέσα, παρά μόνο αντίπαλοι. Χαίρομαι που έκανα δυνατές γνωριμίες και με συμμάχους, αλλά και με αντιπάλους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κανονικα μιχαλη πρεπει να ακουσεις μπινελικια με αυτα που γραφεις αλλα τελος παντων....Οταν οι παικτες των μαπα μπηκαν σε εμας δεν υπαρχαν οι μαπα σαν συμμαχια!Ξεκολα ο κεφαλι σου και δες τα πραγματα οπως ειναι!
Μου λες οτι εκανα πατατα επειδη ειπα οτι τους νικησαμε;Μα αυτο το ξερουν κι οι ιδιοι,μονο εσυ εθελοτυφλεις!Ξεκολα παιξε το παιχνιδι σου και μην μας πρηζεις.Απο αυτα που γραφεις καθε φορα ουτε τα μισα δεν ειναι αληθεια,σοβαρεψου!

Επισης εχουν μπει πρων ελ σε μας και η γνωμη μου για την πρωην συμμαχια τους δεν αλλαξε!Μην ξεχνας οτι τους εχω αντιμετωπισει και τους 2 οποτε μπορω να βγαλω συμπερασμα,σε αντιθεση παλι με σενα που χωρις να εχεις παιξει με εμας εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαστε αχρηστοι.
Ασε τα λογια και ξεκινα να ανεβαινεις στην 45!!!
 

DeletedUser

Guest
Εγώ δεν παιζω σε αυτον τον κοσμο αλλα ενα μπραβο λεω και ενα συγχαρητηριαthis is grepolis ;)
 

DeletedUser2573

Guest
κανονικα μιχαλη πρεπει να ακουσεις μπινελικια με αυτα που γραφεις αλλα τελος παντων....Οταν οι παικτες των μαπα μπηκαν σε εμας δεν υπαρχαν οι μαπα σαν συμμαχια!Ξεκολα ο κεφαλι σου και δες τα πραγματα οπως ειναι!
Μου λες οτι εκανα πατατα επειδη ειπα οτι τους νικησαμε;Μα αυτο το ξερουν κι οι ιδιοι,μονο εσυ εθελοτυφλεις!Ξεκολα παιξε το παιχνιδι σου και μην μας πρηζεις.Απο αυτα που γραφεις καθε φορα ουτε τα μισα δεν ειναι αληθεια,σοβαρεψου!

Επισης εχουν μπει πρων ελ σε μας και η γνωμη μου για την πρωην συμμαχια τους δεν αλλαξε!Μην ξεχνας οτι τους εχω αντιμετωπισει και τους 2 οποτε μπορω να βγαλω συμπερασμα,σε αντιθεση παλι με σενα που χωρις να εχεις παιξει με εμας εβγαλες το συμπερασμα οτι ειμαστε αχρηστοι.
Ασε τα λογια και ξεκινα να ανεβαινεις στην 45!!!

ελα ρε ζορζζζζζζζζ

παλι βρε παλιοπαιδο με κραζεις ?
ριξε οσα θες.αντεχω.
κουρασε αυτο το θεμα και μας χαλασατε και το ποστ του βιντεο.δεν πηραζει .να στε καλα.

λες οτι σας λεω αχρηστους .
δλδ εσεις τι μας λετε ρε φιλαρακι :)
ετσι ειναι αυτα.
στην 45 παταω.δεν με εχεις δει.
σιγα σιγα .

ειπαμε πρωτα η δουλεια και μετα η διασκεδαση.
εχουμε και τα σπαρτιατακια που εχουν βγαλει γλωσσα ;)
 

DeletedUser

Guest
gsR9FhO.png
 
Κορυφή