3 χρονια GammΑΕΤΟΙ.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2573
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
ΚΥΡΙΟΙ καλησπερα.

με αφορμη τα 3 χρονια που φτανουμε σε λιγες μερες σαν παρεα,φιαξαμε ενα βιντεακι που εχει σκοπο, να υπαρχει για παντα και να μας θυμιζει ολα αυτα που περασαμε σαν παρεα.

δεν πηραμε ενα βιντεο και βαλαμε λιγα λογια. (κλεψαμε οτι βρηκαμε απο παντου)

κατσαμε αρκετες ωρες πανω απο ενα λαπ τοπ και καταφεραμε με τα λιγα που ξερουμε να φιαξουμε κατι καλο (ετσι πιστευουμε)

το λαπ τοπ πηρε φωτια και δεν το λεω για πλακα.βρηκαμε τροπο να το ξεπερασουμε βεβαια και αυτο :)

8c335021535b4d70b3899b6.png


για να προλαβω τους σπιθες που θα πουν πολλα και διαφορα ,σας λεω οτι το βιντεακι αυτο το καναμε για να παραδειγματισουμε και αλλες συμμαχιες να κατσουν και να κανουν κατι ομορφο .

ειναι λιγο μεγαλο αλλα αν δωσετε βαση στο φιναλε θα καταλαβετε οτι μεσα απο αυτο το παιχνιδι ξεπερασαμε το ορια του χαβαλε και καναμε δεσμους που σπανια τους βρισκουμε στην καθημερινη μας ζωη.

ευχαριστουμε οσους το δουν, για τον χρονο τους.

[video=youtube;cIVrjgP8y7I]http://www.youtube.com/watch?v=cIVrjgP8y7I[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
με ποιο προγραμμα το εφτιαξες;Γιατι στην αρχη εχει 2 ηχους και γιατι εχει διαφορετικα καδρα κατα την πορεια;
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ωραία θεματολογία και σύνθεση, αλλά όπως το καταλάβατε κι εσείς, πολύ κουραστικό λόγω μεγάλης διάρκειας.
 

DeletedUser2573

Guest
σας ειπαμε οτι οι γνωσεις μας δεν ειναι και οι καλυτερες.τους 2 ηχους δεν τους ακουω αδερφε.


τσιφ το ξερουμε οτι ειναι μεγαλο.θελαμε να πουμε τα 2-3-4-5-6-7-8-9-10 ...... 1000 πραγματακια μας και να βαλουμε και ολα τα παιδια.

πιστευουμε οτι 10 λεπτα ηταν λιγα για ολα αυτα που θελαμε να πουμε :)
 

8EAGENHS

Forum Leader
3 χρόνια παιχνιδιού δεν χωράνε ούτε σε τριήμερης διάρκειας βίντεο, με τόσα γεγονότα και συναισθήματα που γεννιούνται παίζοντας, απλά το βίντεο αυτό είναι για όσους έχουν λάβει μέρος στα γεγονότα λίγο ή πολύ. Πιστεύω για τον κόσμο Γάμα είναι ένα καλό ντοκουμέντο, και πάλι εύγε για την προσπάθεια.
 

DeletedUser2573

Guest
σωστος.ειναι ποιο πολυ για μας.

σκεψου οτι μπορει να εχουν περασει καμια 10 χρονια και να μας ερθει να το ξανα δουμε.

σας ειπα οτι ολο το ζουμι ειναι στο τελος.μεσα απο αυτο δεν θα ξεχασουμε ΠΟΤΕ τον αδελφο μας.

ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια.
 

DeletedUser

Guest
ειναι ομορφο αυτο που δειξατε....
και ακομα πιο ομορφο οτι θυμαστε και τιμησατε ολους αυτους με τους οποιους συμπορευτηκατε....ή μαλλον πεταξατε πλαι πλαι.. :)
μπραβο σας..!!
 

DeletedUser

Guest
OREO MIXALI TO VIDEAKI OMOS GIA AVTI PY DEN KSERON TIN ARXI KE KSEXNANE KE GRIGORA ,DISTIXOS EGO DEN IME APO AVTI KE KALA TIMAME ALA PRAGMATA PY SY EXON KSEFIGI I ISOS TA EXIS DIAMORFOSI OPOS SAS ARESON,GIATI DIASTIMA PY SAS KANEME EKBERDEFSI GREPOLIS STO G.AMA.O DEN VLEPO KYVENDA , GIATI AN DEN BENATE TOTE EKI I PERISOTERI KSERIS TI TA GINOTAN PRIN GINON AETI.MI LEO KE POLA AVTA FTANON ,APLA ITELA NA TA TIMIZO KE AVTA GIATI NA TA TIMOMASME OPOS ITAN.
ZITAO SIGNOMI APO TA DIXIRISTES GIA TO GRIKLIS ,KSERO OTI DEN EPITREPETE OMOS LOGO ETNIKOTITA DEN EXO ALO TROPO NA EKFRASTO EKTOS TO GRIKLIS .
 

DeletedUser

Guest
OREO MIXALI TO VIDEAKI OMOS GIA AVTI PY DEN KSERON TIN ARXI KE KSEXNANE KE GRIGORA ,DISTIXOS EGO DEN IME APO AVTI KE KALA TIMAME ALA PRAGMATA PY SY EXON KSEFIGI I ISOS TA EXIS DIAMORFOSI OPOS SAS ARESON,GIATI DIASTIMA PY SAS KANEME EKBERDEFSI GREPOLIS STO G.AMA.O DEN VLEPO KYVENDA , GIATI AN DEN BENATE TOTE EKI I PERISOTERI KSERIS TI TA GINOTAN PRIN GINON AETI.MI LEO KE POLA AVTA FTANON ,APLA ITELA NA TA TIMIZO KE AVTA GIATI NA TA TIMOMASME OPOS ITAN.
ZITAO SIGNOMI APO TA DIXIRISTES GIA TO GRIKLIS ,KSERO OTI DEN EPITREPETE OMOS LOGO ETNIKOTITA DEN EXO ALO TROPO NA EKFRASTO EKTOS TO GRIKLIS .

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΩΡΓΙΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ. ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ G.A.M.M.A.Ο ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε σεις εναν επαμεινωνδα εχω φιλο στο φβ τι γινετε λετε;;;[απο το λινκ που ειδα]
 

DeletedUser2573

Guest
OREO MIXALI TO VIDEAKI OMOS GIA AVTI PY DEN KSERON TIN ARXI KE KSEXNANE KE GRIGORA ,DISTIXOS EGO DEN IME APO AVTI KE KALA TIMAME ALA PRAGMATA PY SY EXON KSEFIGI I ISOS TA EXIS DIAMORFOSI OPOS SAS ARESON,GIATI DIASTIMA PY SAS KANEME EKBERDEFSI GREPOLIS STO G.AMA.O DEN VLEPO KYVENDA , GIATI AN DEN BENATE TOTE EKI I PERISOTERI KSERIS TI TA GINOTAN PRIN GINON AETI.MI LEO KE POLA AVTA FTANON ,APLA ITELA NA TA TIMIZO KE AVTA GIATI NA TA TIMOMASME OPOS ITAN.
ZITAO SIGNOMI APO TA DIXIRISTES GIA TO GRIKLIS ,KSERO OTI DEN EPITREPETE OMOS LOGO ETNIKOTITA DEN EXO ALO TROPO NA EKFRASTO EKTOS TO GRIKLIS .


καλησπερα Γωγω.

εχω διαβασει απο το πρωι οσα εγραψες αλλα οπως εχω πει και ποιο παλια ,παντα θα απανταω βραδυ.αυτο το κανω για να δω ποιος αλλος θα γραψει και τι αλλο θα πει.

κατ αρχην ευχαριστουμε που σου αρεσε το βιντεακι μας.

βλεπω οτι θες να πω καποια πραγματα για την εποχη που περασαμε απο αυτην την συμμαχια.
αν δεις καλα το βιντεο καπου λεμε οτι " ..... μας οδηγησε στο περασμα πολλων συμμαχιων αλλα αποτελεσμα ....ΜΗΔΕΝ"

μπορεις ευκολα να καταλαβεις οτι αν περναγαμε καλα τοτε στην συμμαχια σας,θα ειμασταν ακομα εκει και εμεις αλλα και εσεις.
απο την στιγμη που δεν καταφεραμε κατι τετοιο, το αποτελεσμα ειναι ....ΜΗΔΕΝ.

λες Γωγω μου οτι μας εκπαιδευσατε. Πως ?

λες οτι δεν θυμαμαι καλα.

εσυ δεν ησουν γωγω μου που ελεγες να μας πεταξουν εξω γιατι ημασταν Μαλ....κες ?

εσυ δεν ησουν γωγω μου που δεν επαιζες μαζι μας γιατι ελεγες οτι δεν ξεραμε να παιζουμε ?

εσυ δεν ησουν γωγω μου που οταν καποιος τολμαγε να παει κοντρα σε οσα ελεγες εφευγες απο την συμμαχια και σου εστελνα μνμ να ξανα μπεις ?

εσυ δεν ησουν γωγω μου που βαραγες τους φιλους μας οταν εφυγαν απο τους G.AMA.W την ωρα που εμεις ημασταν ακομα σε σας ?

για πες μου γωγω.τι απο ολα αυτα θεωρεις οτι μας εμαθες ?

επειδη δεν μου αρεσει να τα ισοπεδωνω ολα θα πω οτι υπηρχαν και καλα εκει μεσα.

θα πω οτι χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα τον φραγκισκο (doom franki)

θα πω οτι περασα πολλες και καλες ωρες με τον SANDEMAN.κριμα που στην πορεια ανακαλυψα οτι δεν αξιζε την φιλια μου.

θα πω οτι εμαθα παρα μα παρα πολλα απο τον GERONIMO.πολυ καλος παιχτης και δυνατος ηγετης.δεν κρυβω οτι πολλες φορες υιοθετησα το στιλ του για να σβησω φωτιες που μπηκαν απο εδω (τζερι να εισαι καλα και να ξερεις οτι σε σεβομαι και σε αγαπω)

θα πω οτι εμαθα να πουλαω τρελα και τσαμπουκα μεσα στο παιχνιδι σαν τον ποιο τρελο παιχτη που εχει το GREPOLIS.μιλαω για τον MIX.CHOR. (ΤΡΕΛΕ οπου σε βρω θα σε κανω φαρμα χαχαχαχαχα)

αυτα που λες γωγω.

θα σου πω κατι που ισως εσυ το ξεχασες.

οταν τα εβγαλες φαντασματα και σου κλεισαν ΟΛΟΙ τις πορτες, εμεις ημασταν διπλα σου και σου σταθηκαμε.
τοτε παραδεχτηκες οτι ημασταν καλα παιδια.θελω να θυμαμαι την γωγω που γνωρισα τοτε και οχι αυτην που βρηκα στους G.AMA.W.

την γωγω που τα λεει ολα μπροστα.
εχουμε περασα καλα στο σκυπε μαζι σου γωγω.μην τα χαλασεις ολα τωρα γιατι δεν εχει καν ουσια.

Υ.Γ ο σοφοκλης που εχεις βαλει το ποστ, το εχουμε πει εδω και παρα πολυ καιρο οτι ειναι ο πετρος.
ολα τα στατς αυτα που εβαλες δεν εχουν καμια ουσια.απο την μερα που ανελαβε ο πετρος πολη δεν εχει χασει.
οχι γιατι του τα εμαθες εσυ.
αλλα παιχτες σαν τον dimlin110 αλλα και σαν τον panopano (παντα το ελεγα και θα το λεω οτι απο τον πανο μαθαμε παρα πολλα για το παιχνιδι)


Υ.Γ 2 ενα ευχαριστω στα παιδια απο την Παγκρητια για τα καλα λογια που μας εστειλαν για το βιντεακι μας.θελει μαγκια για να το κανει αυτο μια "εχθρικη" συμμαχια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ωραιο βιντεακι,κριμα για το παλικαρι.τελικα μονο ο γαμμα απο τους παλιους server ειναι ζωντανος.:)
 

DeletedUser

Guest
MALISTA .POLA IPES ,SE POLA SINFONO OMOS KE POLA INE OPOS VOLEVON KATENAS ,TO MONO PY EXO NA PO OTI PANDA TA LEO ECI STA ISA OPOS TIMASE KE POLA BORO NA PO APLA DEN EXO TO TROPO NA EKFASTO OPOS ESENA,NA MI LEME KE GIA TIN OMORFI XROMATOGRAFIA GIA AVTO LEO NA MI SIZITISO ALO ,AS TIMATE O KATENAS TA DIKA TY.
 

DeletedUser2573

Guest
να σε καλα γιωργια.
κραταμε μονο τα καλα σου λογια .
ευχαριστουμε.
 

DeletedUser9087

Guest
καλησπερα παιδες.......δεν εχω να πω τπτ παραπανω, απο το οτι εισαστε τα τρομερα παιδια του γαμμα......παραπολυ καλη προσπαθεια...
οπως παντα η παρεα ενα βημα μπροστα απο ολους τους υπολοιπους........
ενα δεν θα συμφωνησω , ως προς τους 3 λαλουν.....ητανε η αρχη , πιστευω η βαση......και ειμασταν ολοι τοτε μαζι που το ξεκινησαμε ,
μια παρεα , μια συμμαχια , μια φιλια.....
και η συνεχεια στο μεγαλειο της με τους αετους σχεδον στην κορυφη......συντομα και στην κορυφη............:p....
με τον χρηστο δεν ειχα πολλα πολλα, με τον σαντε και τη γωγω ειναι γνωστη η διαφωνια μας και επικη κοντρα μας......
με τον φρανκι ξαναπαιζω αντιπαλος....
τους φιλικους μου χαιρετισμους στον πανο παρολες τις διαφωνιες μας......
να στε καλα τομαρια και συντομα πρωτοι.........το αξιζετε.......:eek:
φιλικα παντα
dimlin110....
 

DeletedUser

Guest
καλημερα σας
σας δινουν μπονους θεοσταλτους οι διαχειρηστες και ποσταρετε συχνα πυκνα?
στο βιντεο καλο ειναι να κρατησετε μονο το τελευταιο λεπτο γιατι τα υπολοιπα ειναι αρες μαρες κουκουναρες
 

DeletedUser2573

Guest
μπραβο πανο το επιασες
τωρα εχεις και εσυ δωρο 3 θεοσταλτους και 2 κουκουναρες :)
 
Κορυφή