16-1-2013 γιορτη βαζελινης

  • Δημιουργός θέματος moustardas
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Σημερα ειχαμε αραξει στον καναπε με τα παιδια,ειχαμε παρει και κατι πιτσινια,ποπ κορν κλπ...
ναι!!!! βλεπαμε την υπερ να στελνει καμια 1000αδα επιθεσεις (του μπιντε)...δεν τα πηγαν ασχημα,φυσικα τα στειλαμε ολα στον βυθο (πατο,μπλουμ,καπουτ,τσικαμπουμ και αλλα σχετικα)
Μετα απο αυτο καναμε συμβουλιο για να δωσουμε στην υπερ κατι που επιτελους θα τους κανει να αισθανθουν αξιοι υπερσυμμαχοι...μετα απο σκεψη και μερικους καβγαδες δεν βγαλαμε ακρη...παρακαλω την υπερ να αναλαβει καποιες απο της παρακατω υπηρεσιες

Π.Χ.

Τουαλετες.....φλωραλιστες

Λαικη (κυριακη θα ελεγα)....ΝΟVA-SPORTS1

Καφεδες-τσιγαρα (σε καθε μελος της συμμαχιας μας το πρωι)....Υποβρυχια γουρουνοπαρεα...κλπ κλπ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11202

Guest
Σημερα ειχαμε αραξει στον καναπε με τα παιδια,ειχαμε παρει και κατι πιτσινια,ποπ κορν κλπ...
ναι!!!! βλεπαμε την υπερ να στελνει καμια 1000αδα επιθεσεις (του μπιντε)...δεν τα πηγαν ασχημα,φυσικα τα στειλαμε ολα στον βυθο (πατο,μπλουμ,καπουτ,τσικαμπουμ και αλλα σχετικα)
Μετα απο αυτο καναμε συμβουλιο για να δωσουμε στην υπερ κατι που επιτελους θα τους κανει να αισθανθουν αξιοι υπερσυμμαχοι...μετα απο σκεψη και μερικους καβγαδες δεν βγαλαμε ακρη...παρακαλω την υπερ να αναλαβει καποιες απο της παρακατω υπηρεσιες

Π.Χ.

Τουαλετες.....φλωραλιστες

Λαικη (κυριακη θα ελεγα)....ΝΟVA-SPORTS1

Καφεδες-τσιγαρα (σε καθε μελος της συμμαχιας μας το πρωι)....Υποβρυχια γουρουνοπαρεα...κλπ κλπ

Τώρα που είπες για ποπ κορν μάλλον δίκιο έχεις... αντικαταστήσατε τα καρύδια σας με καλαμποκάκια...
 

DeletedUser

Guest
17-1-2013 ειναι η δευτερη μερα της γιορτης βαζελινης,ευχαριστουμε τους καλους μας πελατες (ΥΠΕΡ-ΧΑΣΟΥΡΕΣ)
Τωρα κοιταω τα στατς εχθες 820.000 ποντους αμυνας...σημερα θα ειναι καλυτερα νομιζω....
Καλε μου πελατη βασμαργκ εγω τους ελεγα να της κανουμε ολες τραμπα αλλα τα παιδια κατι ελεγαν να σας τεντωσουν...
καλα ρε κοτσο πιστεψες οτι θα εσπαγες θαυμα απο 10 ωρες αποσταση??? με τι??? με οπλα λειζερ???
ασε το γκεπολις και παιξε παλι με τησ κουκλες σου χλεχλε,ΚΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

(64.000 ΠΟΝΤΟΙ ΕΠΙΘΕΣΗΣ-59.000 ΑΜΥΝΑΣ...ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11202

Guest
Πρέπει να αισθάνεστε πολύ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΠΡΟΦΕΣΟΡΕΣ έτσι?

Μήπως τώρα που κερδίσατε να σας μοιράσω κι εγώ από καμιά paysafe κάρτα?
 

DeletedUser9895

Guest
ΔΕΚΤΟ ΠΡΟΦΕΣΣΟ-PAYSAFE OTI ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ...ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ?

ΠΟΣΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΣΑΣ ΜΟΙΡΑΣΕ Ο ΦΑΡΑΩ..ΠΟΛΥ ΧΡΗΜΑ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΛΛΟΝ ΦΟΡΟΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ
 

DeletedUser

Guest
Μου αρεσει αυτο το γκρεπολις,βγαζω ολο τον κακο μου εαυτο,τα ψυχολογικα μου,το μισος μου κλπ,κλπ
Επιτελους βρηκα σκοπο στην ζωη μου!!!!!!
Να ειμαι αντιπαθης και σπαστικος....αλλα παλι μου εμεινε η απορια (μια μικρη) κανατε υπερ-ντου..ο λογος???
Κοιταω χαμηλα...α!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ σας ειδα...παλι πατο πιασατε,σαν πεταλιδες πανω στο βραχο...
Υ.Γ.
1.500.000 και γραφει ακομα...
 

DeletedUser11203

Guest
Μου αρεσει αυτο το γκρεπολις,βγαζω ολο τον κακο μου εαυτο,τα ψυχολογικα μου,το μισος μου κλπ,κλπ
Επιτελους βρηκα σκοπο στην ζωη μου!!!!!!
Να ειμαι αντιπαθης και σπαστικος....αλλα παλι μου εμεινε η απορια (μια μικρη) κανατε υπερ-ντου..ο λογος???
Κοιταω χαμηλα...α!!!! ΝΑΙ ΝΑΙ σας ειδα...παλι πατο πιασατε,σαν πεταλιδες πανω στο βραχο...
Υ.Γ.
1.500.000 και γραφει ακομα...

Συγχαρητηρια για τη νικη σας !

Θελω επισης να σε ευχαριστησω μεσα απο τα βαθυ της ψυχης μου!
Τοσο καιρο προσπαθουσα να μαθω τα παιδια μου να χανουν περηφανα, τωρα με βοηθησες να ανακαλυψω ,οτι το να τους μαθω να κερδιζουν περηφανα , ειναι εξισου σημαντικο! :)
 

DeletedUser

Guest
Αυτα ειναι!!!! Ετσι πρεπει να εχουν αρχες τα παιδια...Εγω απο την αλλη προσπαθω να τους μαθω την φραση "εως εκει που φτανει το χερι σας"
Προχθες που λες γυρναει και ο μικρος απο το σχολειο και ηταν λιγο αναστατομενος...τι εχεις του λεω?
"πηγε να με δειρει ο Κωστακης δεν μπορεσε και φωναξε και 10 φιλους του" γεματος τρομο τον ρωταω "και τι εκανες αγορι μου?"
"τιποτα μπαμπα...απλα εβαλα το μολυβι στο ματι του πρωτου και οι αλλοι το εσκασαν"
Φυσικα αυτα δεν εχουν σχεση...τι λεγαμε για το γκρεπολις?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11203

Guest
Δεν περιμενα να απαντησεις καπως αλλιως!

Εγω καλε συμπαιχτη μου θα σεβαστω την ιδιαιτεροτητα σου....
"Μου αρεσει αυτο το γκρεπολις,βγαζω ολο τον κακο μου εαυτο,τα ψυχολογικα μου,το μισος μου κλπ,κλπ"
και θα σε αφησω να πανηγυρισεις με τον δικο σου αλαζονικο τροπο!
Καλη συνεχεια.....


Υ.Γ.
Για να μην ψαχνεις στο λεξικο... ;)
Αλαζονικος -αυτος που αντιμετωπιζει τον κοσμο με υπερβολικη περηφανια για τον εαυτο του και περιφρονηση για αλλους, που τους θεωρει κατωτερους
 

DeletedUser

Guest
Αυτα ειναι!!!! Ετσι πρεπει να εχουν αρχες τα παιδια...Εγω απο την αλλη προσπαθω να τους μαθω την φραση "εως εκει που φτανει το χερι σας"
Προχθες που λες γυρναει και ο μικρος απο το σχολειο και ηταν λιγο αναστατομενος...τι εχεις του λεω?
"πηγε να με δειρει ο Κωστακης δεν μπορεσε και φωναξε και 10 φιλους του" γεματος τρομο τον ρωταω "και τι εκανες αγορι μου?"
"τιποτα μπαμπα...απλα εβαλα το μολυβι στο ματι του πρωτου και οι αλλοι το εσκασαν"
Φυσικα αυτα δεν εχουν σχεση...τι λεγαμε για το γκρεπολις?
χαχαχ καλο αυτο με το κωστακη...και εμενα με ρωτησαν ποιον ξεχωριζεις και ειπα χωρης δευτερη σκεψη ο πιο καλος παικτης των προφερον ειναι ο paysave και δευτερος ο μΟΥΣΤΑΡΔΑΣ παντα εχει διαθεση για πειραγμα...μου μοιαζεις σε αυτο!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9895

Guest
Αυτα ειναι!!!! Ετσι πρεπει να εχουν αρχες τα παιδια...Εγω απο την αλλη προσπαθω να τους μαθω την φραση "εως εκει που φτανει το χερι σας"
Προχθες που λες γυρναει και ο μικρος απο το σχολειο και ηταν λιγο αναστατομενος...τι εχεις του λεω?
"πηγε να με δειρει ο Κωστακης δεν μπορεσε και φωναξε και 10 φιλους του" γεματος τρομο τον ρωταω "και τι εκανες αγορι μου?"
"τιποτα μπαμπα...απλα εβαλα το μολυβι στο ματι του πρωτου και οι αλλοι το εσκασαν"
Φυσικα αυτα δεν εχουν σχεση...τι λεγαμε για το γκρεπολις?

ΑΑΑ ΚΑΛΑ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ... ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΟΝΙΟΣ?
ΣΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΕΣΥ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ!!
 

DeletedUser

Guest
Δεν σε ξερω και δεν θελω να σε μαθω αλλα σε λυπαμαι γιατι μειωνεις την αξια της νικης της συμμαχιας σου και των συμπαικτων σου.Σημερα εγινε μια απο τις μεγαλυτερες επιθεσεις στο ελληνικο grepolis και προσεκρουσε σε μια απο τις μεγαλυτερες μαζικες αμυνες του ελληνικου grepolis και αυτη ειναι η ουσια του grepolis.Aυτο που δεν ειναι η ουσια ειναι το να αναρτουν παικτες σαν και εσενα μαθητουδια του σχολειου και φοιτητελια χλευαστικα σχολια για τους αντιπαλους τους.Αρχη της συμμαχιας στην οποια ανηκω ηταν ,ειναι και θα ειναι ο σεβασμος προς τους αντιπαλους για σενα ομως εχω να πω αυτο 'Αρχή άνδρα δείκνυσι' και αυτο που δειχνεις εσυ με αυτα που γραφεις,το περιγραφει η εικονα με τον πιο ταιριαστο τροπο,που παραθετω με το link.Συγχαρητηρια στους professores.
*********************************
[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στην συμπεριφορά σας.
Αφαιρέθηκε σύνδεσμος με προσβλητικό περιεχόμενο.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν σε ξερω και δεν θελω να σε μαθω αλλα σε λυπαμαι γιατι μειωνεις την αξια της νικης της συμμαχιας σου και των συμπαικτων σου.Σημερα εγινε μια απο τις μεγαλυτερες επιθεσεις στο ελληνικο grepolis και προσεκρουσε σε μια απο τις μεγαλυτερες μαζικες αμυνες του ελληνικου grepolis και αυτη ειναι η ουσια του grepolis.Aυτο που δεν ειναι η ουσια ειναι το να αναρτουν παικτες σαν και εσενα μαθητουδια του σχολειου και φοιτητελια χλευαστικα σχολια για τους αντιπαλους τους.Αρχη της συμμαχιας στην οποια ανηκω ηταν ,ειναι και θα ειναι ο σεβασμος προς τους αντιπαλους για σενα ομως εχω να πω αυτο 'Αρχή άνδρα δείκνυσι' και αυτο που δειχνεις εσυ με αυτα που γραφεις,το περιγραφει η εικονα με τον πιο ταιριαστο τροπο,που παραθετω με το link.Συγχαρητηρια στους professores.
*********************************
[8ea]Προειδοποίηση: Προσοχή στην συμπεριφορά σας.
Αφαιρέθηκε σύνδεσμος με προσβλητικό περιεχόμενο.
8EAGENHS[/8ea]
εχει δικιο σε ολα ο φιλος...ειλκρινα συνχαρητιρια και απο εμενα...και παιδια ειλκρινα παικτες με τετοια νοοτροπια καλο ειναι να τους απομωνονετε εσεις γιατι μειωνη εσας πρωτιστος και των αγωνα που κανατε μεχρη εδω!! συνχαρητιρια και παλι!
 

DeletedUser

Guest
Δεν σε ξερω και δεν θελω να σε μαθω αλλα σε λυπαμαι γιατι μειωνεις την αξια της νικης της συμμαχιας σου και των συμπαικτων σου.Σημερα εγινε μια απο τις μεγαλυτερες επιθεσεις στο ελληνικο grepolis και προσεκρουσε σε μια απο τις μεγαλυτερες μαζικες αμυνες του ελληνικου grepolis και αυτη ειναι η ουσια του grepolis.Aυτο που δεν ειναι η ουσια ειναι το να αναρτουν παικτες σαν και εσενα μαθητουδια του σχολειου και φοιτητελια χλευαστικα σχολια για τους αντιπαλους τους.Αρχη της συμμαχιας στην οποια ανηκω ηταν ,ειναι και θα ειναι ο σεβασμος προς τους αντιπαλους για σενα ομως εχω να πω αυτο 'Αρχή άνδρα δείκνυσι' και με αυτα που γραφεις και εκφραζεις καταλαβαινω οτι αυτο που επικρατει αυτη την στιγμη στην συμμαχια σου ειναι αυτο που περιγραφει η φωτογραφια που παραθετω με το link.Συγχαρητηρια στους professores και 'καλη γιορτη της βαζελινης' να εχετε.
ΥΓ.Ελπιζω να μην θεωρηθει προσβλητικη η εικονα απο το gay parade εκτος και αν οι διαχειριστες του φορουμ θεωρουν την ομοφυλοφιλια και την δημοσια εκφραση της ως κατι μεμπτο και προσβλητικο και ισως θα επρεπε να θεωρησει τον τιτλο 'γιορτη βαζελινης' πιο προσβλητικο αφου ολοι καταλαβαινουμε την εννοια της προτασης 'γιορτη της βαζελινης' καθως δεν υπαρχει πουθενα τετοια γιορτη επισημα στην Ελλαδα η στο εξωτερικο.
images
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Ακόμη μια φορά ορισμένοι δεν μπορείτε να λειτουργήσετε βάσει των κανόνων.
Κλειδώνει. [/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή