08.01

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6084
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6084

Guest
Βλεπω οπου εχει ανενεργους εκει τρεχετε..χεχε:d,τωρα πατε στην 62,εφοσον στην 63 εχουνε τελειωσει σχεδον,αλλα σας εχω ικανους τον αλλον να τον ψησετε να σταματησει το παιχνιδι για να μπορειτε να παρετε καμμια πολη...:d

Βαση του προφιλ σας το 08.01 σημαινει η ωρα που θα μας επισκεπτεστε....να σας πω βρε παιδια για να μην σας κοροιδευυουνε κιολας...οι ανενεργοι δεν νομιζω να μπορουν να το δουνε αυτο...:d

Τουλαχιστον εμεις οι ενεργοι μπορουμε...αλλα μηπως αυτο 08.01 ειναι τπτ αλλο??Λεω τωρα εγω...θα μπορουσε να ταν σε 08 μηνες κ 01 μερα θα κανουμε επιθεσεις κ σε κανεναν ενεργο....Ααα με συνχωρειτε βρε σεις..κανατε σεναν ενεργο της 62 Αχαιο κ ειδαμε τι εγινε...:d

Ο φιλος μου messie firewind τι εγινε τελικα??Αφου μου ζητησε να μπει σε μας....ξαφνικα αλλεξε πορεια 180 μοιρων...αυτο θυμιζει κατι αλλο..(μην το πω εγω...)

Θα περιμενα ενα καρο μπλα μπλα απο σας οπως κ πριν κατι μερες...αλλα ξεχασα μωρε...(οι ανενεργοι τελειωνουν στην 63):d

Αντε ειστε 5 μερες συμμαχια κ δεν ειδα ουτε μια αναφορα απο (ενεργο)παικτη πως τον βαρεσατε 08.01 συμφωνα με το προφιλ σας..αν περασουν οι μερες θα μου δωσετε το δικαιωμα να υποθεσω αλλα πραγματα για το 08.01...:d

Aαα κ ξεχασα κ το σημαντικοτερο,να προσκαλεσετε κ μενα στην συμμαχια σας μου ταν πολυ παραξενο...:confused:(ετσι το αναφερω για να το δουνε μερικοι):d

Tα λεμε στο πεδιο της μαχης;)..ηδη χασατε 2 πολεις..(φυσικα τις βαφτισαμε)

τις ωρες που τις χασατε:d(08.10 η δικη μου) κ 9.38 του ηρα...
 

DeletedUser

Guest
φιλε μου Τσουκ

το 8:01 ετυχε για καποιους λογους (λιγο βιαστικους ) και εγινε ετσι μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα και πανω απολα μην μεγαλοπιανεσαι οτι το βαλαμε για εσας! δεν υπαρχει λογος να σας χτυπησουμε 8:01 βεβαιως βεβαιως :) δεν εχουμε τετειο κολημα με την συγκεκριμενη ωρα! ολες οι ωρες απεναντι σας καλες ειναι :) εκτος βεβαια και αν αρχισουμε να σας αντιγραφουμε και βαραμε με bonus νυχτας αλλα και παλι δεν εχουμε τοσο μεγαλες φιλοδοξιες :)
οσο για τους ανενεργους σας βλεπω πως λυσσαξατε με εναν και μοναδικο ανενεργο που βρηκατε.. μερα νυχτα 2 βδομαδες τωρα. αλλα δυστηχως τελειωσε και αυτο το θεμα! με λιγο χρυσο μπορω να σου πω ποιος αλλος ειναι ανενεργος μηπως και χαρειτε με καμια πολη του ;)

"φιλικα" παντα ! :p
 

DeletedUser6084

Guest
08.01 μερος 2ον

Βρε συ μην πιανεσαι μονος σου....Ανενεργος με εθνοφρουρες στην πολη του

δεν το χω ξαναδει....:confused:ανενεργο να σηκωνει τειχος...ουτε αυτο...:confused:Θα σε παρει μυρωδια κανεις admin απο δω μεσα κ θα αυτο μπαναριστεις...;)

Οσο για το ονομα της συμμαχιας σας...δες το προφιλ σας....(καθε μερα 08.01 θα σας χτυπαμε)...χαχαχαχαχα....ΒΡΕ ΟΙ ΑΝΕΝΕΡΓΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΕΙΠΑΜΕ....this is grepolis Κ ειναι για ενεργους...αντε να δουμε κ καμμια επιθεση γιατι 1 χρονο τωρα ουτε απο εξω δεν περνατε...θα με κανετε να κανω να μπω στον λογαριασμο μου 2-3 μερες μπας κ με παρετε για ανενεργο..:d

Παντα μα παντα φιλικα:eek:
 

DeletedUser

Guest
2 μέρες συμμαχία και κλείσαμε κι όλας εχθρούς χαίρομαι χε χε..Πάντα ήξερα ότι ότι όνομα και να βάλουμε θα παραμείνετε πιστοί εχθροί μας ..!Τέσπα τα οικογενειακά μας όπως είπες στο σκιπε δεν σε ενδιαφέρουν οπότε δεν πρόκειται να σε κουράσω.Πάντως πόσες πόλεις πήρατε 7 ? από μια συμμαχία που είχε τα προβλήματα της και επαναπροσδιόριζε προτεραιότητες και αναδιοργανωνόταν?Οι μισοί ακόμα δεν έχουν διαλέξει στρατόπεδο ..Ούτε φόρουμ δεν είχαμε φτιάξει ..Συγχαρητήρια..
 

DeletedUser

Guest
Παντως έχετε πάρα πολλές αντιφάσεις στο προφίλ σας... Όσο για το όνομα εμπνευσμένο. Εγώ βέβαια προτιμώ το μπόνους νύστας. Μου αρέσει σαν παιδί της νύχτας που είμαι. Κατά τα άλλα, να συνεχίσετε ακάθεκτοι. Έχουμε που έχουμε μείνει λίγοι στον κοσμο γαμμα, ας υπάρχει μια σταθερότητα στρατοπέδων, να κάνουμε κι εμείς καμιά εκτίμηση, να μπορούμε να σταθούμε και σε καμιά κουβέντα για άλλη θάλασσα βρ αδερφέ.
 

DeletedUser

Guest
:)

το μεγαλυτερο μερος του προφιλ μας ειναι εμπνευσμενο απο εναν μεγαλο παιχτη-μεντορα ο οποιος προσπαθησε να μας μαθει πως να βλεπουμε μεσα απο τα τοιχη των αντιπαλων (μην ξοδευομαστε με ασημια για κατασκοπειες ρε αδερφε!) αλλα δυστηχως κανενας μας δεν εμαθε.. κανενας δεν τον ακουγε.. ημασταν ολοι ξεροκεφαλοι! οσο για το ονομα μην νομιζεις ουτε εμεις κανουμε διακρισεις στις ωρες ;)
αυτο που δεν μπορω αν καταλαβω ειναι γιατι ο κυριος τσουκ με το που φτιαξαμε την μικρη συμμαχια μας αμεσως ανοιξε καινουριο θεμα στο φορουμ (τιμη μας δεν λεω εγω πολυ το χαρηκα!) αλλα παραμενει απορια :confused:
 

DeletedUser6084

Guest
2 μέρες συμμαχία και κλείσαμε κι όλας εχθρούς χαίρομαι χε χε..Πάντα ήξερα ότι ότι όνομα και να βάλουμε θα παραμείνετε πιστοί εχθροί μας ..!Τέσπα τα οικογενειακά μας όπως είπες στο σκιπε δεν σε ενδιαφέρουν οπότε δεν πρόκειται να σε κουράσω.Πάντως πόσες πόλεις πήρατε 7 ? από μια συμμαχία που είχε τα προβλήματα της και επαναπροσδιόριζε προτεραιότητες και αναδιοργανωνόταν?Οι μισοί ακόμα δεν έχουν διαλέξει στρατόπεδο ..Ούτε φόρουμ δεν είχαμε φτιάξει ..Συγχαρητήρια..

Φιλε Firewind ειδικα εσυ με εχεις μπερδεψει τα μαλα οπως λεει κ ο κατακουζηνος...:dΠρωτα ζητας να μπεις σε μας...:confused:μετα απορεις γιατι ειμαστε εχθροι σας...:confused:Τα οικογενειακα σας γτ να με ενδιαφερουνε?:confused:Στην μαχη δεν ηξερα πως οταν αποδιοργανωνεται ο αντιπαλος πρεπει να σταματαμε....:(Ευχαριστω για τα συνχαρητηρια, νομιζω πως θα το ακουω συχνα αυτο στο μελλον...:d

καλη συνεχεια
 

DeletedUser6084

Guest
το μεγαλυτερο μερος του προφιλ μας ειναι εμπνευσμενο απο εναν μεγαλο παιχτη-μεντορα ο οποιος προσπαθησε να μας μαθει πως να βλεπουμε μεσα απο τα τοιχη των αντιπαλων (μην ξοδευομαστε με ασημια για κατασκοπειες ρε αδερφε!) αλλα δυστηχως κανενας μας δεν εμαθε.. κανενας δεν τον ακουγε.. ημασταν ολοι ξεροκεφαλοι! οσο για το ονομα μην νομιζεις ουτε εμεις κανουμε διακρισεις στις ωρες ;)
αυτο που δεν μπορω αν καταλαβω ειναι γιατι ο κυριος τσουκ με το που φτιαξαμε την μικρη συμμαχια μας αμεσως ανοιξε καινουριο θεμα στο φορουμ (τιμη μας δεν λεω εγω πολυ το χαρηκα!) αλλα παραμενει απορια :confused:

Εφοσον το χαρηκες δεν θα εξηγησω γτ,παντως μην λετε κ μικρη την συμμαχια σας...(δες καταταξη πολεων 63).


[cho]Προειδοποίηση για Παράβαση των Κανόνων του Φόρουμ.
Ενημερωθείτε παρακαλώ σχετικά με τον κανόνα περί posthunting.

CholericFade[/cho]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μικρη ηταν η συμμαχια μας πριν χωριστουμε και μικρη παραμενει. τα 33 ατομα μπροστα στα 366 οπως και να το κανουμε οσο μακρυα και να ειναι, λιγα παραμενουν.. ας μην αναφερω τις συνθηκες ειρηνης (καμια!) απεναντι σε ενα κατεβατο που εχετε εσεις..
συγχαρητηρια απο εδω και περα δεν νομιζω να σου πει κανενας αλλος! το καταλαβες τις τελευταιες 2-3 μερες που πολη αλλου παιχτη μας δεν μπορειτε να παρετε.. το ξερω σας στενοχωρουμε.. αλλα δεν νομιζω να μας νοιαζει και πολυ να σου πω την αληθεια! απο εδω και περα οπως και να το κανουμε στην προσπαθεια σας βλεπω να μενετε.. οπως λεει και ενας φιλος μου Χτυπα ρε Πετρελη! :h:cool
 

DeletedUser

Guest
Παντως έχετε πάρα πολλές αντιφάσεις στο προφίλ σας... Όσο για το όνομα εμπνευσμένο. Εγώ βέβαια προτιμώ το μπόνους νύστας. Μου αρέσει σαν παιδί της νύχτας που είμαι. Κατά τα άλλα, να συνεχίσετε ακάθεκτοι. Έχουμε που έχουμε μείνει λίγοι στον κοσμο γαμμα, ας υπάρχει μια σταθερότητα στρατοπέδων, να κάνουμε κι εμείς καμιά εκτίμηση, να μπορούμε να σταθούμε και σε καμιά κουβέντα για άλλη θάλασσα βρ αδερφέ.
Εχθροί οι ίδιοι σύμμμαχοι ίδιοι αλλά λιγότεροι σε πιο μειονεκτική θέση είμαστε τώρα..Ελπίζω οι αγαπητοί εχθροί να μην αρχίσαν να στέλνουν αιτήματα για σ.ε. και προσκλήσεις στο άλλο μας έτερο ήμισι μπας και κερδίσουν κάτι ...
 
Κορυφή