ως εδω - ενα κλικ μεχρι να εκραγω ( να κανω μπαμ )

Επιθυμω τις εξεις αλλαγες
1. ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΟΣ ΧΡΗΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥ , ( ΟΡΙΟ ΧΡΗΣΗς / ΜΕΡΑ - πχ 10 000 χρυσα/μερα )
δεν μπορει αγαπητη διαχειριση να μου συμπεριφερεστε σαν ζωο ,
αρχαριος σε κοσμο 5 ημερων ,
επιπεδο φαρμα 30-12-11 ,
ερευνα αποικιακου ,
πεζικοναυτικο 1300 μιξ ,
συνολικοι ποντοι 3 πολεων 6 000
και αντιπαλλος
να εχει 4 πολεις ,
επιπεδα φαρμας 45-45-45 ,
ερευνα λεηλασιας ναου και
επιθετικα 3 600 , συνολικοι ποντοι 40 000
δεν υπαρχει δυνατοτητα αμυνας , αρα γιατι να παιζω αυτο το παιχνιδι
για πιο λογο να βαλω εστω 5 ευρω , αφου μου φαιρεστε σαν
ειτε βαλε πιο πολυ χρυσο
ειτε σωπα και μην μιλας

---------------------------------------------------
2. τιμωρεια μποτ , κραυγαλεων
δεν μπορει παιχτης με 20 πολεις , να στελνει 20 επιθεσεις μεσα σε 1 δευτερολεπτο , μαζι και το αποικιακο
κρα κρα κρα
----------------------------------------------------------
3. καταργηση συμμαχικης αυτοεξεγερσης
να καταργηθει το αισχος αυτο .
-------------------------------------------------------
μιλαω ωστε να βελτιωθει το παιχνιδι ,
στο νεο κοσμο που ανοιξε , η πρωτη συμμαχια στην εποχη των αρχαριων εχουν αθροισμα οσες οι 4 πιο κατω συμμαχιες
κρα κρα κρα
αλλαγες εδω και τωρα .
 

DeletedUser18219

Guest
Συμφωνώ απόλυτα.Δεν υπάρχει λόγος να παίζει κάποιος το παιχνίδι απο τη στιγμή που δε μπορεί να κάνει κίνηση γιατι κάποιοι τον ισοπεδώνουν με τετοιες τακτικές και η διαχείρηση δε κάνει ΤΙΠΟΤΑ!!!
 

DeletedUser17818

Guest
ΡΕ ΤΡΕΛΛΕ ΕΚΑΝΕΣ 10 ΨΕΥΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΗΜΕΡΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ??? ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΙΛΑΜΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΚΑΛΑ!! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΑΣΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΠΡΑΣΙΝΑ!!!!!! ΠΩΩΩΩΩΩΩ ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΟΝ ΕΠΙΠΕΔΟ !!!!:cool::cool::cool::cool::cool::D:D
 
εαν η εταιρια , βαζει ψευτικους λογγαριασμους για να μην ακουγεται η αληθεια , υπαρχουν και αλλα μεσα για να ακουστουν , αυτοκτονιες-καταθλιψεις -διαζυγια-χαμενα χρηματα για ενα υποτειθεμενο παιχνιδι στρατηγικης-χαρας-διασκεδασης , δεν πρεπει να υπαρχουν στο γρεπολις .
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !
 

DeletedUser18219

Guest
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΜΈΣΑ Ο ΚΑΘΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΕΙ...ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ ΤΡΙΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ 2 ΠΑΙΔΙΩΝ...ΕΠΑΙΖΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΕΥΤΙΚΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΜΠΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΨΑΞΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΝΗΘΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
 

DeletedUser17818

Guest
ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ?? ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΨΕΥΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?? ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΚΟ ΒΡΕΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΣΕΙΣ ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ!
 

DeletedUser18219

Guest
ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ?? ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΨΕΥΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?? ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΚΟ ΒΡΕΣ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΣΕΙΣ ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ!

ΑΛΗΘΙΝΟΤΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΚΑΝ...ΠΑΙΖΕΙΣ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ...ΑΔΕΡΦΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ...Ο ΠΑΤΟΣ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΠΑΕΙ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Ποσειδωνας, ηρωας στις καρδυες μας...:D
Η ΑΔΙΚΗ Η ΟΔ, που τον σαμποταρει...:eek:
Συμφωνω και εγω εννοειτεεεεεεεεεεε :confused::confused::confused::confused:
 

8EAGENHS

Forum Leader
ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΜΈΣΑ Ο ΚΑΘΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΠΝΙΣΕΙ...ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ ΤΡΙΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ 2 ΠΑΙΔΙΩΝ...

Οι απαντήσεις που περιέχουν βρισιές ή άλλες ακατάλληλες λέξεις που αντιβαίνουν τους κανόνες του φόρουμ διαγράφονται και οι αναρτώντες λαμβάνουν ποινή. Επειδή όμως είμαστε μεγαλόθυμοι, ποινή δεν δώσαμε για να μπορείτε να συνεχίσετε την συζήτησή σας.
 

DeletedUser18219

Guest
Οι απαντήσεις που περιέχουν βρισιές ή άλλες ακατάλληλες λέξεις που αντιβαίνουν τους κανόνες του φόρουμ διαγράφονται και οι αναρτώντες λαμβάνουν ποινή. Επειδή όμως είμαστε μεγαλόθυμοι, ποινή δεν δώσαμε για να μπορείτε να συνεχίσετε την συζήτησή σας.

Ποιοι είναι οι μεγαλόθυμοι; Αυτοί που δε δίνουν ποινές σε άλλα άτομα που στέλνουν προσωπικά και υβριστικά μηνύματα σε εμάς και απλά κάνουν ρουσφέτια; Αυτοί που προτιμούν να αποσιωπούν όσους δε βάζουν χρυσό με την αντλία; ΑΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΝΗ ΔΩΣΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝ ΚΑΝΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΆΚΙΣ ΈΧΕΤΕ ΕΠΙΧΕΙΡΉΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ Η ΤΡΟΠΉ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΦΌΡΟΥΜ Κ ΠΡΟΦΑΝΏΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΛΉ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. Αν επιθυμειτε να βλεπετε τα πράγματα όπως σας συμφέρουν δε σημαίνει πως τα βλέπετε και σωστά ;)
 
προς
8EAGENHS
οι τελευταιοι 8 κοσμοι εχουν κριθει σε διαρκεια κατω του ενος μηνα
οι τελευταιοι δυο κοσμοι εχουν κριθει σε διαρκεια κατω των 20 ημερων
ο κοσμος MYONIA εχει κριθει 10 μερες απο αρχαριο
ο κοσμος NIKAIA εχει κριθει κατω των 10 ημερων απο αρχαριο
ο κοσμος OROPOS κριθηκε πριν βγει καν η προστασια αρχαριου
εμενα μην μου δινετε προσοχη , το προιον σας δεν το σκεφτεστε ?
το ατομο που δεν εχει ανταγωνισμο γιατι να συνεχιζει να δινει ευρω στο γρεπολις ?
ο εμπειρος που δινει 50 ευρω/μηνα γιατι να δωσει αυτα τα χρηματα ?
-----
εαν δεν προβειτε σε αυτα τα 3 πραγματα που σας γραφω , θα υποστειτε οικονομικη ζημια απ τους πελατες του γρεπολισ
μπορει να ειμαστε ο πιο ανοητος λαος του κοσμου , αλλα ταυτοχρονα μπορουμε να διακρινουμε πως οταν παιζουμε ενα παιχνιδι , θελουμε να διασκεδαζουμε σε αυτο
οριο στη χρηση χρυσου/μερα - τιμωρεια κραυγαλεων μποτ- καταργηση συμμαχικης αυτοεξεγερσης σε κοσμο εξεγερσης εαν ταυτοχρονα υπαρχει εχθρικη εξεγερση
-----------

προς
διαχειριση
κρα κρα κρα κρα

















 

DeletedUser17253

Guest
Καταρχήν μπράβο στον μικρό Ποσειδώνα για αυτήν την εξαιρετική πρόταση περιορισμού χρήσης χρυσού ανά ημέρα, νομίζω ότι θα προσελκύσει και πάλι πολλούς παίχτες το παιχνίδι, παίχτες που δεν έχουν διάθεση να βάζουν όλο το μηνιάτικο αλλά λίγα κάθε μήνα.

Πρέπει να το δει η inno αυτό μήπως χάνει λεφτά γιατί ίσως οι πολλοί με τα λίγα ο καθένας να βγαίνουν στο σύνολο παραπάνω από τους 10-15 που το ξεφτιλίζουν σε κάθε κόσμο που ανοίγει. Στο κάτω κάτω μια επιχείρηση είναι και αυτή με σκοπό το κέρδος.

Για τις άλλες 2 προτάσεις δεν είμαι και τόσο σίγουρος, η δεύτερη αν δεν κάνω λάθος θέλει να περάσει ότι αυτοί που στέλνουν όλες τις επιθέσεις μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα χρησιμοποιούν πρόγραμμα; Όχι απαραίτητα.

Για την τρίτη δεν έχω παίξει πολύ εξέγερση οπότε δεν έχω άποψη.

Πάντως με την πρώτη συμφωνώ απόλυτα!

Επίσης, Ποσειδώνα όσων αφορά τους 3 κόσμους που ανέφερες ότι κρίθηκαν σε 10 μέρες δεν έχεις δίκιο, αυτοί οι κόσμοι δεν έχουν καν φτάσει στο τελικό στάδιο ακόμα, μήπως βιάζεσαι λιγάκι;
 

GREPOLMANIAC

Ξιφομάχος
Συμφωνώ απόλυτα με τους παραπάνω,πρέπει να μπεί όριο στη χρήση χρυσού δεν έχει ουσία το παιχνίδι πλέον καταντάει γραφικό και ανιαρό δεν έχει νόημα να ασχοληθείς κάτω απο αυτές τις προυποθέσεις.
 

DeletedUser16302

Guest
Συμφωνώ απόλυτα με τους παραπάνω,πρέπει να μπεί όριο στη χρήση χρυσού δεν έχει ουσία το παιχνίδι πλέον καταντάει γραφικό και ανιαρό δεν έχει νόημα να ασχοληθείς κάτω απο αυτές τις προυποθέσεις.
 

DeletedUser18196

Guest
Αφού δε γίνεται να μη υπάρχει χρυσός με όριο στο grepolis γιατί δεν γίνεται ένας νέος κόσμος μόνο γι αυτό χωρίς καθόλου χρυσό να μπουν αυτοί που δε θέλουν με χρυσό να παίξουν να μην υπάρχει καθόλου χρυσός σε έναν κόσμο
 
Κορυφή