χαμενες υλες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11877
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11877

Guest
Καλησπερα σας.Σημερα πριν απο λιγη ωρα,στον κοσμο rho,μου συνεβη ενα προβλημα κατα την αποστολη υλων απο μια πολη μου σε μια αλλη.Η πολη που θα δεχοταν τις υλες ειχε απο πριν περιπου αυτες τις υλες:
Fd2SdGC.png
και εγω εστειλα απο αλλη μου πολη περιπου αλλες 9000 πετρα και 1000 ξυλο...Αυτες οι υλες δεν εφτασαν ποτε στην πολη,αλλα οταν παω να στειλω παλι υλες στην ιδια πολη,μου δειχνει τις υλες που η πολη θα επρεπε να ειχε κανονικα
ulzutV0.png
,ενω η πολη εχει ακομα τις υλες που ειχε απτην αρχη...δεν ξερω αν ειναι bug,απλως το αναφερω,αμα ειναι να το ελεγξουν οι τεχνικοι.Εκανα αιτηση και στην ο.δ. και περιμενω απαντηση.

Μολις πριν απο λιγο ηρθαν ξαφνικα οι υλες στην πολη μου,αλλα τι ακριβως εγινε?Οι υλες που ηταν να φτασουν πριν απο περιπου 2 ωρες εφτασαν τωρα,αλλα τουλαχιστον δεν χαθηκαν...εχει τυχει και σε κανεναν αλλον αυτο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πάλι κλαίγεσαι εσύ? Ουτοπικά προβλήματα εμφανίζεις μου φαίνεται. Παραμύθια στα αυτιά μου μοιάζουν αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11877

Guest
Πάλι κλαίγεσαι εσύ? Ουτοπικά προβλήματα εμφανίζεις μου φαίνεται. Παραμύθια στα αυτιά μου μοιάζουν αυτά.

αχαχαχ,κοιτα ποιος μιλαει....το τι σου φενεται εσενα αυτο το προβλημα,το γραφω στα παλια μου τα παπουτσια(για να μην πω τιποτα χειροτερο και φαω μπαν).Εγω παντως τις υλες τις ηθελα στην πολη μου και επρεπε να περιμενω 2 ωρες περισοοτερες απτην ωρα που ηταν να φτασουν...τουλαχιστον ηρθαν ομως,αν δεν ερχοντουσαν,θα ανοιγα σοβαρο θεμα για κλοπη πρωτων υλων...;) χαχαχα
 

DeletedUser

Guest
Αυτό που λες tasosk9 έχει ξανασυμβεί σε εμένα στον ίδιο κόσμο.Ήθελα να στείλω από μια πόλη μου σε μια άλλη 10000 πέτρες και 5000 νομίσματα και το εμπόριο έκανε 2 ώρες και 41 λεπτά.Έφτασε στην πόλη μου όμως τις ύλες δεν τις πήρα ποτέ
 

DeletedUser

Guest
Μην το ψαχνετε τεχνικα προβληματα στην php
 
Κορυφή