υπολογιστης επιθέσεων

  • Δημιουργός θέματος pipz
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ρε παιδια...υπάρχει κανένα εργαλείο όπως υπήρχε στις φυλετικές που υπολογίζεις με ακρίβεια τους χρόνους επιθέσεων από συγεκριμένη πόλη με συγκεκριμένες μονάδες....και που σου λέει ακριβή ώρα που πρέπει να ξεκινήσεις κλπ?
 

8EAGENHS

Forum Leader
Όχι, στο Grepolis δεν προβλέπεται τέτοιο εργαλείο, γιατί οι χρόνοι είναι στο περίπου.
 

DeletedUser

Guest
...σ ` αυτό το συμπέρασμα έχω καταλήξει και προσωπικά εδώ κι ενάμιση χρόνο που παίζω το παιχνίδι στο βήτα .
Όμως παρατήρησα τον τελευταίο καιρό κάποιο περίεργο συντονισμό επιθέσεων από συγκεκριμένους παίκτες .Αν ήταν μόνο μια φορά , θα το απέδιδα στην τύχη .Αλλά έχει γίνει κατ` επανάληψη και μάλιστα στα κλάσματα του δευτερολέπτου και σε όλες επιθέσεις στο mass attack.
Με δεδομένο ότι το παιχνίδι δε δίνει αυτή τη δυνατότητα , τουλάχιστον με χρήση κάποιου νόμιμου εργαλείου , πώς θα μπορούσε αυτό να επιτευχθεί κατά τη γνώμη σας ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3506

Guest
Με λίγο καλό ίντερνετ και αρκετή πείρα μπορεί...τώρα αβ είναι κάτι άλλο...καλύτερα να κάνεις μια αναφορά...
 

DeletedUser

Guest
κομπιουτεράκι πράξεις πρόσθεση +12 δευτερόλεπτα απόκλιση που είναι το μέγιστο και το πατάς κάπου ενδιάμεσα και σου βγαίνει -2 δευτερα εμένα τουλαχιστον συνήθως τόσο μου βγάινει -2- -6 δευτερα από αποικιακό .. έτσι πάει στους περισσότερους ...αν όμως είναι κάθε φορά κλάσματα όπως λες καλύτερα να κάνεις αίτηση υποστήριξης υπάρχουν σκριπτ για πολλά πράγματα όπως και για αυτό αλλά είναι παράνομα . konlav η εμπειρία βοηθάει το πολύ να φτάσεις ένα δεύτερο πριν αποικιακό και αυτό όχι τόσο συχνα!!
 

DeletedUser3506

Guest
Ναι αλλά αν δεν έχεις εμπειρία δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παραπάνω...
 

DeletedUser

Guest
ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΜ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
όπως πιστεύω ότι μια καλή βοήθεια είναι και ο θαλασσόλυκος από τα premium ο συντονιστείς επιθέσεων,
οπιος τον έχει μπορεί να φτιάξει μια επίθεση με πολλά άτομα μέσα και να χτυπήσουν όλη την ίδια ώρα αλλά και με ακρίβεια.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή