υλες στα θαυματα!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7858
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser7858

Guest
καλησπερα μετά από μια μεγάλη συζήτηση που είχα με τον ατμιν φοίνιξ για το θέμα αυτό θέλω να πω δυο λογία.

η εταιρία έχει σαν νικητή του κόσμου της συμμαχίες σε κάθε κόσμο που θα κανουν 4 από τα 7 θαύματα [η 7 στα 7 κυρίαρχο]

ενώ ειναι ένα μεγάλο κομμάτι του παιχνιδιού και όλα κρινοντε στης ύλες που στέλνει ο κάθε παιχτεις στα θαύματα εμείς σαν αρχηγοί -ιδρυτές δεν έχουμε καμιά δυνατότητα να δούμε την συμμετοχή των παιχτών μας σε αυτό!!

αντίθετος για όλα τα άλλα έχουμε τα γρεπο στατς και της δυνατότητες που μας παρέχει το ίδιο το παιχνιδη.

αφορμή για άλλο αυτό στάθηκε ένας διαγωνισμός που θέλω να κανό στην συμμαχια μου και να επιβραβεύσω των παιχτει που θα στήλη της πιο πολλές ύλες!!πάντα βάσει των πόλεων του για να είμαι δίκαιος.
βάσει αυτού εστειλα μνμ στον κυρ.φοίνιξ αν ειναι δυνατόν να μου παρέχουν τα στοιχειά αυτά.με διαβεβαίωσε ότι τα στοιχειά υπάρχουν άλλα δεν μπορεί να μου τα παρέχει μιας και η εταιρία πότε δεν τους έχει δόση αυτό το δικαίωμα.

η πρόταση μου παρακαλώ ειναι να τεθεί στην εταιρία το αίτημα αυτό ώστε η αρχηγοί-ιδρυτές να έχουν προσβασει στα στοιχειά αυτά μιας και ειναι ζωτικής σημασίας να ξέρουν τι κανουν η παίχτες τους στο θέμα αυτό!!
και φυσικά δεν ειναι προσοπικα δεδομένα από κανένα παιχτει!!άλλα άφορα καθαρά μόνο το ίδιο το παιχνιδη όπως ακριβός και με τα αλλά στοιχειά που έχουμε σαν ιδρυτές στην διάθεση μας.

σας ευχαριστώ
tomagic
ιδρυτής-αρχηγος
ετα-ελιτ
 

DeletedUser7858

Guest
ευτηχος βλεπω υπαρχη μεγάλο ενδιαφέρων!!
 
Κορυφή