[ΕΡΩΤΗΣΗ] τελευταια προσφορα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14090
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14090

Guest
ισοροπημενη διαφορα μεταξυ προσφορων.... η δεν εχετε ιδεα απο γκρεπολις η μας κοροιδευετε οταν λετε πως το μπονους του επι 4 για μια μερα ισορροπει με οποιαδηποτε αλλη προσφορα... και στις δυο περιπτωσεις ειστε επικινδυνοι, ειτε λογω ελλειψης γνωσης ειτε λογω μεροληψιας και αν δεν το διορθωσετε, δηλαδη αδιαφορησετε, χαλατε την αξιοπιστια και οτι καλειστε να προστατευετε....κανονας 9... λυπαμαι δεν υπαρχει σεβασμος και δικαιοσυνη και εσεις δινετε το χειροτερο παραδειγμα....αν δεν μπορειτε να μας προστατευετε , τι ακριβως κανετε; θα κανετε το δικαιο; για οσους δεν καταλαβαινουν στο ενα δικαιωμα που βγαζω εγω καποιος βγαζει 5. περιμενουμε να κανετε τη δουλεια σας και να μας προστατεψετε. θα το κανετε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14910

Guest
Να μην παραθέσω εδω την ανακοίνωση ....η οποία ειναι αστεία .....δοκιμάστηκα δηλαδη τι κάνετε αβανταρετε κάποιους παίκτες ? ....δοκιμαστικά θα πάρουν τους πόντους μάχης και τα δικαιώματα ? άρα και την γρηγορότερη ανάπτυξη σε ενα κόσμο που τρέχει φουλ ?

Που είναι η ισονομία κύριοι ? ή δεν την θέλετε ? ... εκτός και αν λειτουργήσατε κατά παραγγελία ....γιατί αλλιώς δεν βγάζει νόημα ....και η ανακοίνωση σας για τυχαία επιλογή παιχτών δεν συνάδει με τους κανόνες που εσείς οι ίδιοι λέτε οτι προστατεύεται για να υπάρχει ισόνομο παιχνίδι ....κάνατε οτι έπρεπε για να μην είναι ισόνομο το παιχνίδι .
 

DeletedUser14090

Guest
τυχαιο...αντε να το δεχτουμε...για ποιο λογο; μηπως καποιος δεν το ηθελε; μας προφυλαξατε; δεν γινοταν να μπορει καποιος αν δεν ηθελε να διαλεξει; ποιο ειναι το σκεπτικο; στο ενα δικο μου λοιπον δικαιωμα πεντε + για τον αλλο... ευχαριστουμε που μας προσεχετε και αν δεν θελετε να φαινεται ποσο μεροληπτειτε και χαλατε το παιχνιδι φροντιστε να το διορθωσετε
 

DeletedUser13695

Guest
Καλησπερα,μπορει καποιος να μου εξηγησει τι εχει συμβει και αντιδρατε κατ' αυτον τον τροπο;
 

DeletedUser14090

Guest
Καλησπερα,μπορει καποιος να μου εξηγησει τι εχει συμβει και αντιδρατε κατ' αυτον τον τροπο;

στην τελευταια προσφορα με την αγορα χρυσου εβγαλε σε καποιους...λιγους και τυχαια κατα τα λεγομενα επιλογη να παρουν μαζι οξυμενες που διαρκουν 1 μερα και οι ποντοι πολ\νται επι 4
 

DeletedUser14090

Guest
Κάποιες συμμαχίες και ειδικά οι πρώτοι παίκτες τους ήταν πολύ τυχεροί... χαλάσετε το παιχνίδι, ξεμπροστιαζεστε και δείχνετε τον πραγματικό ρόλο σας
 

DeletedUser14090

Guest
Κι εμείς τους τα λέμε, αλλά πέρα βρέχει.

αμα δινεται στους 3 πρωτους σε πολεις και ποντους μαχης συγκεκριμμενης συμμαχιας και δεν τυχαινει σε κανενα απο την αντιπαλη ΔΕΝ ξερω κατα ποσο μπορουμε να χρησιμοποιησουμε τη λεξη ΤΥΧΗ και αυτο βεβαια ΔΕΝ βαραινει τους γερμανους αλλα εσας που υπαρχει η δυνατοτητα να γνωριζετε παικτες και που θα ξανατονισω ειστε υπευθυνοι για την ακαιραιοτητα του παιχνιδιου... εγω δεν θα αισθανομουν τοσο ομορφα στη θεση σας οχι επειδη δεν μπορειτε να κανετε οπως δηλωνεις τη δουλεια σας(κανω λαθος;) αλλα επειδη αν ισχυει οπως λες σε εκθετουν(δεν σε βλεπω βεβαια θιγμενο)
 

8EAGENHS

Forum Leader
Διάβασε με προσοχή ποιοι υπογράφουν την ανακοίνωση, με προσοχή όμως.
 

DeletedUser14090

Guest
μπορεις να καταλαβεις ποσο αδικο ειναι απο τον τροπο που απαντας, ομως εμενα με νοιαζει πως θα βρω το δικιο μου, αν ενδιαφερεται κανεις για οτι γινεται και ποσο τυχαιο ηταν να πανε στα ατομα που πηγαν...κοινως σε μια συμμαχια οι 3 πρωτοι επιθετικοι να το παρουν και στην αντιπαλη κανεις....
 

8EAGENHS

Forum Leader
Κανείς δεν θα βρει το δίκιο του, ούτε εσείς ούτε εμείς που βρισκόμαστε πάντα στην πρώτη γραμμή και δεχόμαστε τις επιθέσεις των αδικημένων παικτών. Κάποια στιγμή ίσως κάνουν από την εταιρεία κάποια "διορθωτική κίνηση", από τα συνηθισμένα ημίμετρα δλδ που λαμβάνουν για να μπαλώσουν τα αμπάλωτα.
 

DeletedUser14910

Guest
Το θετικό είναι οτι αντιλαμβάνεστε το λάθος σας και συμφωνείτε επί της ουσίας .....ότι το παιχνίδι δεν παίζετε με ίσους όρους .... αλλά και εσείς είστε μέρος αυτού του συστήματος .......
 

8EAGENHS

Forum Leader
αλλά και εσείς είστε μέρος αυτού του συστήματος .......
Όσο διαβάζετε και δεν καταλαβαίνετε αυτό που διαβάζετε, μας αρέσει αφάνταστα, είναι η αλήθεια!
 

DeletedUser14910

Guest
Αυτό λέω και εγώ..... ακόμα και ο τρόπος γραφείς σας το δείχνει καμιά φορά , σας πιάνει κρίση ειλικρίνειας , δεν είναι κακό .....αντιθέτως θα έλεγα.
 

DeletedUser14090

Guest
για την ιστορια σε πολλους δωθηκε το μπονους
αλλοι δεν το ειδαν αλλοι δεν το πηραν γιατι ηταν μονο 12ωρο
η ινογκειμς αποφασιζει που δινει μπονους αναλογα με τα ποσα χωνεις στο παιχνιδι φιλε μου
χωνεις; περνης! δεν χωνεις δεν περνης!
να μην αλλαζεις νικ νειμ για να εχουν στα αρχεια τους τι ξοδευεις.καταλαβες;

αυτο ειναι προς τιμην του η απαντηση ενος παικτη που τα πηρε... καντε οτι θελετε αλλα μην δουλευετε τον κοσμο περι δικαιοσυνης....ετσι απλα
 

stapet

Οπλίτης
οι δικαιολογιες ειναι η ευκολη λυση
ποσους απο αυτους που πηραν ρωτησατε για να δειτε αν βαζουν αρκετο χρυσο που θα δικαιολογει την προσφορα των ημερησιων οξυμενων?
γνωριζω αρκετα ατομα που βαζουν τρελα ποσα χρυσου, σε επιπεδο να παιρνουν καθε μερα τις αμοιβες απο τις εκδηλωσεις και να μην πηραν χρυσες
 

DeletedUser14090

Guest
δεν εχω δει σε καποιον που δεν βαζει, σιγουρα δεν πηραν οσοι βαζουν... και σιγουρα σε αυτον τον κοσμο τυχαια πηραν οι 3 πρωτοι απο μια συμμαχια.
 

DeletedUser11905

Guest
1)εγώ προσωπικά που βάζω λεφτά το είδα αυτό που λες πάνω
2)Προς την Δ.Ο :

υπάρχουν παίχτες που εδώ πέρα πολεμούν για το δίκιο τους σε εσάς και ακούτε κάθε μέρα την γκρίνια μας , εσείς όμως μας βοηθάτε ?Η απάντηση θεωρώ πως είναι όχι σαν δ.ο θα έπρεπε ο κάθε ενας σας να εκπροσωπεί όλους τους Έλληνες που παίζουν και θέλουν να παίξουν αυτό φίλοι μου συμβαίνει ?Εγώ βλέπω μια Δ.Ο που ακούει , βλέπει πράττει ...Ποτέ καμια ένσταση για αυτά που κάνουν στα κεντρικά έχετε κάνει; Δεν σας κατηγορώ καθώς και εγώ έχω περάσει απο πολλές τέτοιες θέσεις σε άλλα παιχνίδια και ξέρω πως είναι άλλα το μόνο που ζητάω και εγώ σαν παίχτης είναι να υπάρχει διαφάνεια!!!Χάνετε κόσμο δεν το βλέπετε ?Εγω έπαιζα πριν 4 χρόνια πάλι ενεργά και τέτοιο λίγο κόσμο δεν θυμάμαι ποτέ παλιά έφταναν μέχρι την 35 , 33 θάλασσα οι νέοι παίχτες πριν ανοίξει ένας νέος κόσμος τώρα ίσα που φτάνουν ....
 

DeletedUser10796

Guest
Παιδιά πάρτε το χαμπάρι.Το Grepolis διαλύεται.Ξέρω πόσα άτομα που αρνούνται να παίξουν σε ελληνικούς κόσμους αλλά πάνε σε Grepolis Beta και άλλες χώρες.Η γενική υποστήριξη του παιχνιδιού εδώ στην Ελλάδα είναι χάλια.Έχουμε και τα ρομποτάκια το κέντρο υποστήριξης που ποτέ δεν κατανοούν τι είναι ο ανθρώπινος παράγοντας.Όσα πιο πολλά λευτά βάλεις τόσα πιο πολλά προνόμια έχεις...Έτσι πάει...Μου λύπουν οι παλιές καλές μέρες που ο χρυσός ήταν για διαχειριστές και να μειώνουμε τον χρόνο κατασκευής....Ούτε καν εμπόριο χρυσού δεν υπήρχε...
 

DeletedUser3638

Guest
Εχεις απορια και καθεσαι και κλαιγεσαι?καλα ν παθεις για να μαθεις αλλη φορα οταν στελνεις μνμ σε αντιπαλους ν μην στειλεις υβριστικα μνμ και να απειλεις ακομα και οικογενειες κουκουτα.. απλα ντροπη σου
 
Κορυφή