προς όλη την ελληνική κοινότητα!δείτε το παρακαλώ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser7858
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser7858

Guest
καλησπερα σε όλη την ελληνική κοινότητα!είμαι ο Θωμάς tomagic στο παιχιδη πολύ θα με ξέρετε και όση όχι είμαι ένας απο τους παλιούς ιδρυτές σε διάφορους κόσμους από την αρχη του παιχνιδιού! αφιέρωσα πολύ χρόνο! χρήμα στο παιχνιδη αυτό μεσα στα χρονιά!!

σήμερα αποφασίσαμε εγώ και πάρα πολλά παιδιά που είναι χρονιά μαζί μου να αποχωρίσουμε οριστικά από των ελληνικό σερβερ και πάρα πολύ από εμάς και για πάντα απο το παιχνιδη γενικά!!

θα μου πείτε γιατί?

η αίτια μας φορά ακομα είναι η ελληνική ομάδα διαχειρίσεις! με αποφάσεις που καταστρέφουν το παιχνιδη σε εκατοντάδες άτομα! μπαναρουνε μονιμα άτομα που είναι μαζί μας πολλά χρονιά! τελευταίο που ξεχείλισε το ποτήρι πάτερα και γιο που έχουν κοινή σύνδεση 4 χρονιά επικαλούνται ξαφνικά τώρα οτι είναι διπλοί λογαριασμοί χωρείς να μας δίνουν ενα στοιχείο για αυτό!! πάρα τη προσπάθεια μας να τους επιβεβαιώσουμε το αυτονόητο τίποτα δεν έγινε! έχασε ένα 17 χρόνο παιδί το λογαριασμό του μετά από 4/5 χρονιά μαζί μας!

και δεν είναι μόνο αυτό !έχουμε καταλάβει όλη πλέων οτι η κανόνες του παιχνιδιού εφαρμοζοντε εδώ στην Ελλάδα κατά το δοκούν της ομάδας διαχειρίσεις! ποσά παραδείγματα να σας πω τα έχετε δει πολύ και μονή σας! π.χ διπλοι λογαργιασμοι απο συμμαχιες που δεν μπαναροντε πότε,περίεργη ευνια σε πολλούς τομείς σε συμμαχιες και παίχτες ,παιχτες που τιμωρούνται με μπαν με ανοιχτές επιθεσεις για όνομα πόλεις που το έχουν πανό απο δυο χρονιά!ενώ άλλη βρίζουν στης μισές τους πόλεις δεν τιμορουντε πότε! θα μπορούσα να γράφω σελίδες με παραδείγματα.

το παιχνιδη πρέπει να παίζετε με ίσους ορούς και η ομάδα διαχειρίσεις να είναι διπλά στους παίχτες! οχι να καταστρέφει το παιχνιδη με αποφάσεις που δεν έχουν καμιά βάση !δεν είναι αυτή η δουλειά της! και φυσικά να είναι σε θέσει να μπορεί να περνάει το τι θέλει η ελληνική κοινότητα στην εταιρια π.χ είδαμε τι έγινε με το κοσμώ με εξεγερση και την ταχύτητα!

αυτό δεν μπορούμε να το ανεχτούμε αλλο!κάλο ολη την ελληνική κοινότητα να αποχώρηση από των ελληνικό σερβερ !όση θέλουν να αποχωρήσουν από το παιχνίδι γενικά είναι απόφαση του καθενός μεμονωμένα.

αν διαγράφει το θέμα μου! μόνο θα επιβεβαιώσετε πιο πολύ αυτά που λέω!


tomagic
αρχηγος-ιδρυτης
ετα-ελιτ ομικρον
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Θέματα αποκλεισμών και άλλων τιμωριών δεν επιτρέπεται να συζητούνται στο κεντρικό φόρουμ, όπως με έκπληξη θα διαπιστώσετε αν διαβάσετε τους κανόνες.
To παρόν κλειδώνει. [/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή