ποιος θα γινει πρωταθλητης ελλαδος?

  • Δημιουργός θέματος xMaTx
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
με την διαφορα του 1ου απο του 3ου να ειναι μολις 5 ποντοι, το πρωταθλημα επιτελουσ γινεται ενδιαφερον. ποιος θα καταφερει να γινει πρωταθλητης ελλαδας?

απαγορευονται οι φανατισμοι και η υποστηριξη ομαδας περα του παοκ
 

DeletedUser

Guest
το πρωταθλημα φετος ειναι πρασινο......
 

DeletedUser

Guest
o ΠΑΟΚ φυσικα ρε παιδια.αφου το ειπε ο σαντος.''δεν παιζω play off''
 

DeletedUser

Guest
φετος Ο.Σ.Φ.Π. στη super ligd της διαιτησιας 90-10
 

DeletedUser

Guest
προτελευταιο ποστ την 12-04-10 23:40 :(
τελευταιο ποστ την 20-02-11 02:13 :d
το επομενο ποστ θα ειναι με την χρονια που θα παρει ο Αστερας Τριπολης το πρωταθλημα! :p:p
 

DeletedUser

Guest
Μαλλον οταν θα κανει double ο Αγροτικος αστερας και θα βγει ευρωπη να παρει europa league( στο champion s θα πεσει σε ομιλο με Μαντσεστερ Γιουναιτεντ,Μπαρτσελονα και Ρουμπιν Καζαν και οντας τριτη,θα αποκλεισει τους Μπλαουγκρανα)
Παντως πρωταθλημα πηρε ο ολυμπιακος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Γιατι οχι ο Πανσερραικος;Γιατι οχι η Λαρισα;:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Ο ΟΣΦΠ-Γαύρος....Έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα....Αλλά μάλλον η κέρκιρα έχει κάποιες ελπίδες:d
 

DeletedUser

Guest
Εγω νομιζω οτι ο Πανσεραικος θα το παρει με κανα-δυο καλα αποτελεσματα...
 

DeletedUser

Guest
Ε δυο χ και μια νικη θελει και παει στους 70 βαθμους,14 μπροστα απο τον δευτερο Οδυσσεα Κορδελιου :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
και η δοξα δραμας ειναι κοντα στην κορυφη αν και θελει αρκετα ακομη για την πρωτη θεση του πανσε...
 

DeletedUser

Guest
Τα τρικαλα κερδισαν την Μπαρτσελονα με 5-0!!!!!!!!
Ευθεια για champion s league πανε :d
 

DeletedUser

Guest
Χαρη...Που πας και τα ξεθαψες ολα τα θεματα ρε ατιμε...Σαν ποιον μοιαζει μωρε σαν ποιον μοιαζειι...Χαχαχαχαχα...Περα απο την πλακα τωρα...Το πρωταθλημα με αδικο τροπο βαφτηκε κοκκινο....:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Χαρη...Που πας και τα ξεθαψες ολα τα θεματα ρε ατιμε...Σαν ποιον μοιαζει μωρε σαν ποιον μοιαζειι...Χαχαχαχαχα...Περα απο την πλακα τωρα...Το πρωταθλημα με αδικο τροπο βαφτηκε κοκκινο....:cool::cool:

Σαν ποιον μοιαζει;Καποιος του κολλησε το μικροβιο,ποιος αραγε;;;;;
Πραγματικα με αδικο τροπο,περα απο την πλακα το πηρε ο ΟΣΦΠ φετος
 

DeletedUser

Guest
Ναι ποιος αλητης...Πες μου ονομα να του στειλω βομβα να τον ξεκανουμε μια και καλη...!!!:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Καποιος,σπαω το κεφαλι μου και δεν τον βρισκω :mad::mad::mad::mad::mad:
Ειναι ειτε ο ΤΡΙΚΑΛΑ,ειτε ο ΙΑΣΟΝΑΣ,ειτε ο WORST,Ειτε ο 1os ELOXIM,ποιος λες να ειναι αυτος που μου κολλησε(και δεν ξεκολαει το ατιμο) το μικροβιο του σπαμμ;
Το πρωταθλημα ειχε ως αποτελεσμα να δεχτειτε ποινη απο την ΦΙΦΑ 2 χρονια εκτος ευρωπαικων διοργανωσεων :p
 

DeletedUser

Guest
Μαλλον ολοι οι παραπανω...Μπαααα...Δεν νομιζω...Θα δειξει τι θα γινει με την υποθεση αυτη...Δυσκολα θα τον τιμωρησουν τοσο βαρια...Μαλλον προς προστιμο την κοβω την δουλεια ή καποιο κεκλισμενων...:cool::cool::eek:
 

DeletedUser

Guest
Πρωταθλητης φετος(2011-2012 γιατι το 2010-2011 τελειωσε πλεον) φυσικα ο Παναιτωλικος...
 
Κορυφή