πινακασ ανακοινωσεων -ενωση νησιων-

  • Δημιουργός θέματος Menandros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Επειδη:

me_want_cookie_keychain-p146814730112761431qjfk_400.jpg


Οριστε:

comfort-cookies.jpg


:d:d
 

DeletedUser

Guest
λοιπον για να κλισει εδω το θεμα η ενωση θελει ενα ατομο που να κανει καλυτερη προπαγανδα γιατι αμα περιμενετε απο τον τωρινο προβλεπω καταστροφες μεγαλες
 

DeletedUser220

Guest
τελος

αποφασίσαμε να προβούμε σε μια τυπική ανακοίνωση χωρίς να προσβάλουμε η να προκαλέσουμε κάποιους αλλά δυστυχώς μπλέξαμε με τους γραφικούς τύπους που δεν αφήνουν ασχολίαστο θέμα στο κεντρικό φόρουμ υποβιβάζοντας διαρκώς την όπια συζητήσει εμείς σταματάμε και δεν συνεχίζουμε να τους απαντάμε .θα απαντάμε μονό σε σοβαρό αντίλογο και όχι σε ειρωνικές προκλήσεις.
 

DeletedUser

Guest
κι όσο μ' αρέσει που έγραψα μην σπαμάρετε...
 

DeletedUser

Guest
παναγίτσα μου, θα κάνω φόνο!!! με τρελάνατε!!!!!
 

DeletedUser

Guest
πάντως η προσπάθειά σας ήταν πραγματικά καλή.... (γι αυτό και δε σπαμάρισα ως τώρα) :(
 

DeletedUser

Guest
μη flamarete μωρέ,
ο κάθε ένας πενεύει το σπιτι του
 

DeletedUser

Guest
εγω λεω λιγη σοβαροτητα δεν βλαπτει.

Πιστεψε με το λεω οσο πιο σοβαρα μπορω :)



@fleck δεν κανουμε flame λιγη PnP μονο :p

@kariokas μας δουλευεις??? Ποια ανακοινωση εγω το μονο που βλεπω ειναι ενα λαθος θεμα σ ενα λαθος topic που λετε πληροφιριες (κατα τη γνωμη αχρηστες) της συμμαχιας σας λες και δεν μπορουμε να τα δουμε στην καταταξη του παιχνιδιου
 

DeletedUser

Guest
Να και η γνώμη μου σε αυτό το θέμα.Το θεωρώ τελείως unuseless ή αλλιώς άχρηστο τελείως.Θα μπορούσατε να το κάνετε κι αυτό τοπικά σε έναν τομέα του φόρουμ σας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πολύ περίεργος είσαι ορέστη.. πολλές συναισθηματικές μεταπτώσεις... :(
 

DeletedUser

Guest
καλα ολα τα αλλα δεν λεω δικαιωματα τους να τα πουν...αλλα το πιο γελιο που ειδα σε αυτην την ανακοινωση ηταν αυτο

banner: ελληνική σημαία
...

ξυπνατε λιγο....
 

DeletedUser

Guest
φίλε μου, μια ερώτηση που θέλω να κάνω στους περισσότερους απο εσάς..
πράγματι το πιστεύεις αυτό, ή απλώς επειδή είδες στην αρχή μερικούς να ειρωνεύονται, απλώς μπήκες στο σύνολο;
 

DeletedUser

Guest
αχχααχχα οκ..θα το πιστεψεις και εσυ στο τελος..

ΠΑΙΔΙΑ ακουτε....την ελληνικη σημαια σε ολον τον κοσμο αλφα μονο η ΕΝΩΣΗ...ΤΕΛΟΣ...omg
 

DeletedUser

Guest
αχχααχχα οκ..θα το πιστεψεις και εσυ στο τελος..

ΠΑΙΔΙΑ ακουτε....την ελληνικη σημαια σε ολον τον κοσμο αλφα μονο η ΕΝΩΣΗ...ΤΕΛΟΣ...omg

SkyWalker αν θές να σχολιάσεις κάτι σε σχέση με το banner τους κάντο σε αντίστοιχο θέμα που υπάρχει, εδώ το θέμα είναι για άλλο πράγμα...


πολύ περίεργος είσαι ορέστη.. πολλές συναισθηματικές μεταπτώσεις... :(

Μένανδρε ξέρεις πως συμπεριφέρομαι.Με εσένα απορώ που κάθεσε με αυτούς τους τύπους
 

DeletedUser

Guest
there's no bad publicity

προφανως ο menandros και τα αλλα παιδια απο την ενωση εδω και καιρο ακολουθουν το δογμα: bad publicity is better than no publicity...
επισης υπαρχει και το: δεν υπαρχει αρνητικη δημοσιοτητα, παρα μονο δημοσιοτητα.
και δεν εχουν αποτυχει... σκεφτειτε μονο οτι χωρις να χουν κερδισει καποια μαχη, χωρις να ειναι καποια αξιολογη φυλη, ολοι ξερουμε την ενωση νησιων.
εχουν καθιερωθει μονο με το λεγε και ξαναλεγε....
ετσι μαζεψαν πολλους παικτες. το ερωτημα ειναι μαζεψαν καλους παικτες?
επισης: παιζει κανεις το παιχνιδι η ολοι γραφουν στο φορουμ.

Υ.Γ: menandros σιγουρα θα εχει τους λογους σου που κανεις αυτο που κανεις, αλλα μην το συνεχισεις για πολυ ακομα....
 
Κορυφή