πινακασ ανακοινωσεων -ενωση νησιων-

  • Δημιουργός θέματος Menandros
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ ΕΝΩΣΗΣ ΝΗΣΙΩΝ

Από τις 18. 02. 2010, αποφασίσαμε να ανακοινώνουμε κάθε εξέλιξη όσον αφορά τη συμμαχία μας στο τόπικ αυτό. Γι' αυτό θα σας παρακαλούσα να ΜΗΝ σπαμμάρετε ή γράφετε ανούσια σχόλια εδώ..

ΕΝΩΣΗ ΝΗΣΙΩΝ

Ημερ. Ιδρύσεως:
26/01/2010 (8:42 μ.μ.)

Ιδρυτής: kariokas
Γενικός Αρχηγός: Menandros
Διπλωμάτης: anor
Στρατολόγος: hlias amfissa
Τομεάρχες: General Barlog
polyxeni
woolf13
thor26

Κατάταξη: Θέση 6

Συμμαχίες: Φωτεινή Αδελφότητα
Μακεδονική Φάλαγγα

Banner: Ελληνική Σημαία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτο το τοπικ ειναι για στρατολογησεις... καλυτερα να μεταφερθει στον κοσμο αλφα -.-
 

DeletedUser

Guest
fail.jpg




vader-fail1.jpg




royal-fail.jpg



Μεσο ορο ποντων γιατι δεν γραφετε ντρεπεστε??:eek:
 

DeletedUser

Guest
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να βοηθησω :d

ΜΟ της ενωσης νησιων: 620 ποντοι
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια της ενωσης σοβαρα τωρα, κοψτε τα λογια τα πολλα και δειξτε καμια πραξη! Αν βγει ο καθε ενας και αρχιζει να μας ενημερωνει για την συμμαχια του τοτε θα γινει ο χαμος και προσωπικα δεν ενδιαφερει κανενα τι γινετε στην αλλη συμμαχια παρα μονο τους κατασκοπους!:d
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια της ενωσης σοβαρα τωρα, κοψτε τα λογια τα πολλα και δειξτε καμια πραξη! Αν βγει ο καθε ενας και αρχιζει να μας ενημερωνει για την συμμαχια του τοτε θα γινει ο χαμος και προσωπικα δεν ενδιαφερει κανενα τι γινετε στην αλλη συμμαχια παρα μονο τους κατασκοπους!:d


κοιτα ειαι δικαιωμα τους να γραφουν στο φορουμ ΑΛΛΑ

1)ας το κανουν στο σωστο θεμα
2)να μην γρφουν μονο την μια οωη του νομισματος (αν και η προπαγανδα αυτο ειναι οποτε εδω περα καλα τα πανε)
3)ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΝΗΣΙΩΝ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΩΡΑ

ευχαριστω:d
 

DeletedUser

Guest
κοιτα ειαι δικαιωμα τους να γραφουν στο φορουμ ΑΛΛΑ

1)ας το κανουν στο σωστο θεμα
2)να μην γρφουν μονο την μια οωη του νομισματος (αν και η προπαγανδα αυτο ειναι οποτε εδω περα καλα τα πανε)
3)ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΝΗΣΙΩΝ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΩΡΑ

ευχαριστω:d


Γιατι δεν ανοιγει ενας mod ενα φορουμ ειδικα για την ΕΝΩΣΗ που να λενε εκει οτι θελουν?:confused::p

By the way, παρακαλω!!!:d
 

DeletedUser220

Guest
γιατι ασχολεισε?

ρε παιδια της ενωσης σοβαρα τωρα, κοψτε τα λογια τα πολλα και δειξτε καμια πραξη! αν βγει ο καθε ενας και αρχιζει να μας ενημερωνει για την συμμαχια του τοτε θα γινει ο χαμος και προσωπικα δεν ενδιαφερει κανενα τι γινετε στην αλλη συμμαχια παρα μονο τους κατασκοπους!:d

φίλε μου δεν σε υποχρέωσε κανείς να ασχοληθείς με το θέμα και τα φόρουμ σε αυτά τα παιχνίδια και ειδικά το κεντρικό αν θες να ξέρεις έχουν πιο πολλή τον ενημερωτικό χαρακτήρα όσο για τους κατασκόπους καλώς να έρθουν
 

DeletedUser

Guest
Φιλε ΜΕΝΑΝΔΡΕ στο ειπα και πριν για την φυλη σου,μην εκτιθεσαι και προκαλεις και τους υπολοιπους να σε σχολιαζουν.Κανεις κακο πρωτα σε εσενα και μετα στην συμμαχια σου!
Πριν με το banner της ,τωρα με τι συμμαχιες εχεις κανει η ποιους εχεις εχθρους και ποιος ειναι ο στρατολογος σου.
Κακο κανεις,μονο..
 

DeletedUser

Guest
Κατι ακουσα για το ακκ μου και τον γκομενο μου (τον Νικο)..

Μια φορα μια Καθριν τον πειραξε και απο τοτε φοβαται να μπει σκυπε..

Μην σας κανω να φοβαστε να ανοιξετε το pc !

Btw NooBs

U Fail Epicly...

Ετσι απλα...

epic_fail.jpg


And noob..? U r doing it wrong

NOOB.png
 

DeletedUser

Guest
φίλε μου δεν σε υποχρέωσε κανείς να ασχοληθείς με το θέμα και τα φόρουμ σε αυτά τα παιχνίδια και ειδικά το κεντρικό αν θες να ξέρεις έχουν πιο πολλή τον ενημερωτικό χαρακτήρα όσο για τους κατασκόπους καλώς να έρθουν

Αποψη μου ειναι οτι εχουν τον αντικειμενικο ενημερωτικο ρολο! Και δεν θεωρω οτι εσεις θα εχετε αντικειμενικο ρολο για την συμμαχια σας. Και εγω αν εγραφα για την δικια μου δεν θα ημουν αντικειμενικος για αυτο ακριβως δεν βγαινω να λεω!:)

Τελος παντων δικαιωμα σας να κανετε οτι θελετε, δικαιωμα μου να λεω οτι θελω! Σεβαστη η αποψη σου!:d
 

DeletedUser

Guest
σεβομαι ολες τις αποψεις. πλην τις δικιες σας..

σε περιπτωση που πιστευετε οτι ειναι σωστη επικοινωνηστε με το μωρο μου. :*
 

DeletedUser

Guest
αμα εισαι καλο παιδακι και καταλαβεις τι θελω να πω κερδιζεις ενα μπισκοτακι

Σεβομαι ολες τις αποψεις. πλην τις δικιες σας..

σε περιπτωση που πιστευετε οτι ειναι σωστη επικοινωνηστε με το μωρο μου. :*

Μωρο? 2 Τα μπισκοτα γιατι ειμαι και εγω εδω..:d
 

DeletedUser220

Guest
φιλικα

αποψη μου ειναι οτι εχουν τον αντικειμενικο ενημερωτικο ρολο! και δεν θεωρω οτι εσεις θα εχετε αντικειμενικο ρολο για την συμμαχια σας. και εγω αν εγραφα για την δικια μου δεν θα ημουν αντικειμενικος για αυτο ακριβως δεν βγαινω να λεω!:)

τελος παντων δικαιωμα σας να κανετε οτι θελετε, δικαιωμα μου να λεω οτι θελω! σεβαστη η αποψη σου!:d

που ειδες το μη αντικειμενικο?
στην προκειμενει περιπτωση γιατι αν εβλεπες και εγω θα δεχομουν την μονφη σου περι του θεματος .
αλλα τελος παντων η κριτικη σας μονο καλυτερους μπορει να μας κανει.
 

DeletedUser

Guest
σεβομαι ολες τις αποψεις. πλην τις δικιες σας..

σε περιπτωση που πιστευετε οτι ειναι σωστη επικοινωνηστε με το μωρο μου. :*

μωρο? 2 τα μπισκοτα γιατι ειμαι και εγω εδω..:d



παιδια εχω μονο με γευση ωριμεσ μπανανεσ
 
Κορυφή