ομαδικη διαγραφη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser13956
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser13956

Guest
παιδια,πιν απο λιγο καιρο παρατηρηθηκε πως οι καλυτεροι παικτες του κοσμου πατησαν διαγραφη.....απλα απογοητευτικο!ο κοσμος ειχε ανεκαθεν πολλα φαντασματα αλλα τωρα......ποιος να θελει να παιξει σε εναν κοσμο γγεματο φαντασματα με 0 ανταγωνισμο?
 

8EAGENHS

Forum Leader
Ευτυχώς όχι όλοι οι καλύτεροι (εγώ συνεχίζω να παίζω).
Τον ανταγωνισμό αν δεν τον βρεις τον φτιάχνεις.
 

DeletedUser

Guest
Ευτυχώς όχι όλοι οι καλύτεροι (εγώ συνεχίζω να παίζω).

Ασχολίαστο.
Εγώ πάτησα διαγραφή πρώτα πρώτα γιατί είχα βαρεθεί το παιχνίδι 4 χρόνια τώρα, και αυτά που έκανε η εταιρία και οι διαγραφές που πάτησαν ήταν η αφορμή για να φύγω. Δεν υπήρχε πλέον λόγος να παίζω...παραείναι εύκολος τώρα ο κόσμος.
 

DeletedUser11929

Guest
ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ..ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ; ΜΗΝ ΤΑ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΤΟΤΕ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΑΣ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..
 

DeletedUser

Guest
Δεν ήμασταν αρνητικοί με τα θαύματα αλλα με τις αλλαγές, το πως τα θαύματα δεν θα ολοκληρόνονταν από κανένα το γνωρίζαμε απο τη πρώτη εβδομάδα. Οι παίκτες ίσως βαρέθηκαν τις ****** και γιαυτό πάτησαν διαγραφή.

[8ea]Δεν επιτρέπονται απρεπείς λέξεις και φράσεις στο κεντρικό φόρουμ. Αφαιρέθηκε η λέξη και προστέθηκαν 10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ευτυχώς όχι όλοι οι καλύτεροι (εγώ συνεχίζω να παίζω).
Τον ανταγωνισμό αν δεν τον βρεις τον φτιάχνεις.


Καλά εσύ παίζεις όπου δεν παίζουν οι άλλοι , για να παίζεις μόνος σου και να μην παίρνουν είδηση πόσο ΝΟΥΜΠΑΣ είσαι !!!
 

DeletedUser

Guest
Εμμ που αλλου θα επαιζε; τωρα που εφυγαν οι πραγματικοι παιχταραδες ειπε να τους διξει την τεραστια εμπειρια του ο νουμπας...στο πως χαλαμε τα χρυσα που παιρνεις ετοιμα -.-
 

DeletedUser14247

Guest
Εμμ που αλλου θα επαιζε; τωρα που εφυγαν οι πραγματικοι παιχταραδες ειπε να τους διξει την τεραστια εμπειρια του ο νουμπας...στο πως χαλαμε τα χρυσα που παιρνεις ετοιμα -.-

Που τα βρίσκουμε τα τζάμπα χρυσά?
 

DeletedUser14106

Guest
ο φιλος θεαγενης ειναι στην ομαδα διαχειρησης η οποια κατα τα λεγεομενα του δουλευει ΑΡΙΣΤΑ!βεβαια ολοι οι παιχτες λεμε το αντιθετο αλλα δεν πειραζει αγαπη και ενοτητα
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Αν δεν δουλεύαμε άριστα δεν θα μας ξηλώνανε; Των παικτών η γνώμη περί της προσφοράς της ομάδας διαχείρισης στην κοινότητα πολύ λίγο μετράει, μιας και δεν γνωρίζουν ούτε τις οδηγίες που έχουμε λάβει ούτε τον μηχανισμό λειτουργίας της ομάδας.[/8ea]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή