[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] νησι

  • Δημιουργός θέματος pod27
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχω ενα νησι ολο δικο μου...μπορω να χτισω καποιο θαυμα;;;this is grepolis :helm :supemad :h:cool
 

DeletedUser

Guest
ωπα φίλε...
διάβασε λίγο αντίστοιχο θέμα...δεν το βγάζεις με τίποτα μόνος σου..
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχα

ποιος το λεει οτι δεν το βγαζω μονος μου;;;εχεις δει στον ΒΕΤΑ ποσους ποντους εχω;;;ο λογαριασμος μου μονο στο φορουμ ειναι ο pod27...στο παιχνιδι πηρα τον παιχτη ενος φιλου μου τον Uranium235 και ο παλιος μου θα διαγραφει καποια στιγμη...οι χειρηστες βεβαια εχουν ενημερωθει...και στον παλιο δεν μπαινω...μπορει να μου πει καποιος γιατι δεν το βρισκω το θεμα;;;
 

DeletedUser3491

Guest
[cho]Κατ' αρχήν τα θαύματα είναι χαρακτηριστικό της Έκδοσης 2.0, η οποία δεν έχει εγκατασταθεί ακόμα σε κανένα Server του παιχνιδιού, παρά μόνο στον 3ο Κόσμο του Αγγλικού Beta.

Όπως έχει γραφτεί και στη σχετική ανακοίνωση, για να κατασκευαστεί ένα θαύμα θα απαιτούνται πάρα πολλές ύλες και άλλες προδιαγραφές, οπότε πρακτικά είναι αδύνατο να κατασκευάσετε ένα θαύμα μόνος σας. Η υποστήριξη άλλων συμμάχων λοιπόν κρίνεται απαραίτητη.

Αυτό που ρωτάτε λοιπόν δεν είναι εφικτό κυρίως λόγω του βαθμού δυσκολίας που έχει η κτίση του κάθε θαύματος.[/cho]
 

DeletedUser

Guest
ποιος το λεει οτι δεν το βγαζω μονος μου;;;εχεις δει στον ΒΕΤΑ ποσους ποντους εχω;;;ο λογαριασμος μου μονο στο φορουμ ειναι ο pod27...στο παιχνιδι πηρα τον παιχτη ενος φιλου μου τον Uranium235 και ο παλιος μου θα διαγραφει καποια στιγμη...οι χειρηστες βεβαια εχουν ενημερωθει...και στον παλιο δεν μπαινω...μπορει να μου πει καποιος γιατι δεν το βρισκω το θεμα;;;

:supemad
δεν ήξερα ότι έχεις 220.000 πόντους...τώρα που το έμαθα..ναι...μπορείς να το κάνεις και μόνος σου...
με την προϋπόθεση να το χτίσεις, πριν κλείσει ο κόσμος Β...
 

DeletedUser

Guest
οταν οι παικτες κατεβουν κατω απο ενα συγκεκριμενο αριθμο ο κοσμος κλεινει
 
Κορυφή