νεστορας75 εδω!!!! υπαρχω?

  • Δημιουργός θέματος νεστορας75
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γεια σας !
εδω και καιρο εχω αποχωρισει απο το παιχνιδι και απο ολους τους κοσμους. τον τελευταιο μηνα προσπαθω να μπω με το ονομα μου η να κανω ανακτιση του λογαριασμου μου αλλα δεν υπαρχω πουθενα περαν του οτι δεν μπορω καν να χρησιμοποιησω το ιδιο mail . γραφω εδω το αιτημα μου γιατι δεν μου επιτρεπεται με τον παλιο λογαριασμο να μπω να κανω αιτημα στο τμημα υποστηριξης! πριν φυγω ειχα παραχωρησει τον λογαριασμο μου σε φιλικο προσωπο της ομαδας που παιζαμε για να μην παει χαμενος. το μονο που ζηταω ειναι να γινει μια προσπαθεια να παρω πισω το ονομα μου ( νεστορας75) στο αρχικο μου mail. οπως ημουν .... τωρα αν τα στατιστικα εχουν σβησει .... τι να κανουμε... το ονομα ομως θα το ηθελα παλι πισω, αν μπορειτε παρακαλω πολυ τους διαχειριστες να ασχολιθουν με το θεμα και να μου απαντησουν . σαν παικτης παντοτε ημουν κοσμιος και δεν ειχα ποτε δημιουργησει προβληματα.
ευχαριστω πολυ
χριστος ανεστη
ο νεστορας θα αναστηθει??? χεχεχε
 

DeletedUser1096

Guest
καλημερα
χωρις να θελω να επεμβω στα θεματα των αντμιν
θα σου συνιστουσα να κανεις μια αιτηση υποστηριξης απο ενα αλλο κοσμο με το nik name σου και με το mail που θελεις
 

DeletedUser

Guest
το προβλημα ειναι πως δεν μπορω να μπω με το ονομα μου σε κανενα κοσμο και δεν μπορω να το χρησιμοποιησω σαν νεο ! ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον φιλε DIOGO
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1096

Guest
ναι το καταλαβαινω αυτο
εννοω να κανεις ενα αλλο λογαριασμο (με ενα οποιοδηποτε αλλο ονομα)
και μεσα απο αυτο τον λογαριασμο να ζητησεις να γινει αποδεκτο το αιτημα σου
για να μπορεσει να το δει η ομαδα υποστηριξης
 

DeletedUser

Guest
εννοεις να κανω αιτημα με αλλο ονομα και με αλλο μειλ διοτι το υπαρχον μειλ με το οποιο ειχα δημιουργησει παλαιοτερα τον λογαριασμο δεν τον δεχονται...αλλα τοτε δεν θα υπαρχει και κανενας συνδετικος κρικος με τον παλιο μου λογαριασμο ωστε να γινει ταυτοποιηση... εκτος και αν μου στειλουν μειλ ενεργοποιησης στο παλιο.... φιλε φοβαμαι πως ουτε που θα ασχοληθουν με το θεμα μου
 

DeletedUser

Guest
Aγαπητέ μου κοιτώντας στο Κέντρο Διαχείρισης παρατηρώ ότι το όνομά σας υπάρχει κανονικά σαν πρώην παίχτης.Θα παρακαλούσα να συνδεθείτε σε έναν νέο κόσμο με το όνομα που είχατε.Αν δείτε ότι υπάρχει πρόβλημα να κάνετε μια νέα Αίτηση Υποστήριξης σχετικά με το θέμα σας με το όνομα που έχετε τώρα ως παίχτης ή με ένα νέο που θα δημιουργήσετε και στείλτε το "Υπ Οψιν Κalhas".
 

DeletedUser

Guest
καλχα εστειλα αιτημα ως νεστορας75δ , σε ευχαριστω
 
Κορυφή