νεκρο το παιχνιδι ??

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15273
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser15273

Guest
Είμαι καινούριος στο παιχνίδι γι'αυτό και είπα να σας ρωτήσω. Παιδιά δεν ξέρω, αλλα μου φαίνεται λίγο νεκρό το παιχνίδι. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι ασχολούμε αρκετές ώρες, αλλά δεν βλέπω κόσμο μέσα. Κάποιοι εδω που είστε περισσότερο καιρό τι λέτε ??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
Για να δεις αν και ποιος είναι μέσα, κάνε αρχή με επιθέσεις. Επίσης η συμμαχία σου δεν παρουσιάζει απουσίες, αν δεν σου απαντούν είναι άλλο θέμα. Η θάλασσα που είσαι είναι εκτός πυρός προς το παρόν, στο χέρι σας είναι ν' ανάψετε φωτιές.
 

DeletedUser15268

Guest
Η αλήθεια είναι πως οι παίκτες έχουν αραιώσει οι παίκτες από τότε που μπηκε σε όλες τις επιλογές χρυσός..κάποτε ο χρυσός ήταν μόνο για τους 5 "αξιωματικους",ολυ/κους αγωνες και μειωση χρονου κατασκευης κατα 30%...τώρα έχει χαθει πολύ η ισοροπεία και το ποιο γερό πορτοφόλι κερδιζει.

YΓ¨ [προς λογοκρισία] Δεν έχω σκοπό ούτε να θίξω την ομάδα διαχήρησης ούτε την εταιρεία "Innogames" ούτε ρωτάω κάτι κάποιον αναρμόδειο για κάποιο θέμα ούτε αναφορα προβλημάτων κάνω [πιστευω πως τα καλυψα όλα για να μην διαγραφει το ποστ.....Κάνω υγειη κριτική[/QUOTE]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3204

Guest
Η αλήθεια είναι πως οι παίκτες έχουν αραιώσει οι παίκτες από τότε που μπηκε σε όλες τις επιλογές χρυσός..κάποτε ο χρυσός ήταν μόνο για τους 5 "αξιωματικους",ολυ/κους αγωνες και μειωση χρονου κατασκευης κατα 30%...τώρα έχει χαθει πολύ η ισοροπεία και το ποιο γερό πορτοφόλι κερδιζει.

YΓ¨ [προς λογοκρισία] Δεν έχω σκοπό ούτε να θίξω την ομάδα διαχήρησης ούτε την εταιρεία "Innogames" ούτε ρωτάω κάτι κάποιον αναρμόδειο για κάποιο θέμα ούτε αναφορα προβλημάτων κάνω [πιστευω πως τα καλυψα όλα για να μην διαγραφει το ποστ.....Κάνω υγειη κριτική


Το Πορτοφόλι που λες παίζει σημαντικό ρόλο στην αρχή κυρίως μετά όσο προχωράει ο κόσμος το πορτοφόλι πάει σε δεύτερη μοίρα και τότε παίζει ρόλο το πόσο καλά ξέρεις το παιχνίδι,πόσες ώρες αφιερώνεις για το παιχνίδι και τα άτομα που παίζουν μαζί. Δηλαδή πόσο καλά ξέρουν το παιχνίδι και πόσο χρόνο αφιερώνουν. Εγώ προσωπικά με 10 ευρό το μήνα πιστεύω αν ξέρεις το παιχνίδι είσαι καλυμμένος μετά είναι στο χέρι σου πόσα θα βάλεις. Άσε τα πορτοφόλια να σου δίνουν πόντους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15273

Guest
Για να δεις αν και ποιος είναι μέσα, κάνε αρχή με επιθέσεις. Επίσης η συμμαχία σου δεν παρουσιάζει απουσίες, αν δεν σου απαντούν είναι άλλο θέμα. Η θάλασσα που είσαι είναι εκτός πυρός προς το παρόν, στο χέρι σας είναι ν' ανάψετε φωτιές.
Ναι, δεν εχω κανει επιθεσεις ακομα. Ισως γι'αυτο.
Η αλήθεια είναι πως οι παίκτες έχουν αραιώσει οι παίκτες από τότε που μπηκε σε όλες τις επιλογές χρυσός..κάποτε ο χρυσός ήταν μόνο για τους 5 "αξιωματικους",ολυ/κους αγωνες και μειωση χρονου κατασκευης κατα 30%...τώρα έχει χαθει πολύ η ισοροπεία και το ποιο γερό πορτοφόλι κερδιζει.
Παντα ο λεφτας κερδιζει, σε ολα τα παιχνιδια :p Πηγαινε στο GG Empire, και τοτε πραγματικα θα το εκτιμησεις το παιχνιδι εδω :)

Ασχετο, αλλα ειχα δει εναν legolas σε ενα φορουμ, το GH. Εσυ εισαι ??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8130

Guest
Το Πορτοφόλι που λες παίζει σημαντικό ρόλο στην αρχή κυρίως μετά όσο προχωράει ο κόσμος το πορτοφόλι πάει σε δεύτερη μοίρα και τότε παίζει ρόλο το πόσο καλά ξέρεις το παιχνίδι,πόσες ώρες αφιερώνεις για το παιχνίδι και τα άτομα που παίζουν μαζί. Δηλαδή πόσο καλά ξέρουν το παιχνίδι και πόσο χρόνο αφιερώνουν. Εγώ προσωπικά με 10 ευρό το μήνα πιστεύω αν ξέρεις το παιχνίδι είσαι καλυμμένος μετά είναι στο χέρι σου πόσα θα βάλεις. Άσε τα πορτοφόλια να σου δίνουν πόντους.

λεγκολας ιδίως αμα έχεις κι αλλους 30 λογαριαμούς απο πίσω με αντιστοιχα team viewer είναι ακόμα πιο εύκολο ε? ε?
 

DeletedUser15389

Guest
εγω θα προτεινα να φτιαχνονται 2 κοσμοι ταυτοχρονα και στον εναν να μπαινουν ολοι αυτοι με τους διπλους λογαριασμους....με τα μποτακια...με τα λεφτα και με τα team viewer και να αφησουν ολους εμας τους υπολοιπους υσηχους να παιξουμε χαλαρα
 

stapet

Οπλίτης
για οτι και αν συμβαινει εμεις παντα θα προσπαθουμε να βρουμε δικαιολογιες σχετικα με το γιατι δεν μπορουμε να νικησουμε τον αντιπαλο αντι για να δωσουμε τον καλυτερο εαυτο μας
παντως συμφωνω με αυτο που ειπε ο λεγκολας
ο χρυσος παιζει σημασια μονο στην αρχη αργοτερα με 10€ εισαι καλυμμενος για 42 ημερες και δεν θα εχεις προβλημα απεναντι σε αυτους που τα χωνουν χοντρα αν ξερεις το παιχνιδι
τωρα οσον αφορα τα μποτακια και τα τεαμ, δεν θα σε καλυψουν και ακομα και ενα τεαμ δεν θα σωσει απο εναν αποφασισμενο κοκκινο που γνωριζει το παιχνιδι οπως εχει αποδειχτει πολλακις
αν ηταν οπως τα λετε τοτε δεν θα σπαγανε ποτε τα θαυματα με πολεμο ενω κατι τετοιο εχει γινει πολλες φορες

ως απαντηση στο αρχικο θεμα του ποστ
το παιχνιδι εχει νεκρωσει λιγο σε συγκριση με παλιοτερα (πολλοι και διαφοροι λογοι) ομως υπαρχουν ακομα πολλοι ενεργοι παικτες οι οποιοι δεν ειναι απαραιτητα στις 10 μεγαλυτερες συμμαχιες του καθε κοσμου. αρκει να παιζεις ενεργα και θα τις παρατηρησεις
 

DeletedUser10796

Guest
Ελάτε στους Τούρκικους server να δείτε νέκρα.....Φύλο δεν κουνιέται.Ελληνική συμμαχία με 25 άτομα ξέρουν ότι είμαστε Έλληνες και πάλι τίποτα.....Όσο για τους Λεφτάδες να σας πω κάτι.Παίζω Hyperborea χρόνια τώρα.Ο πρώτος σε ότι διαγωνισμό βγει(Σπάρτη Εναντίων Άδη για παράδειγμα)είναι στάνταρ.Άντε ξέρω γω από τις 20 μέρες να μην βγει πρώτος στις 2.Είναι πρώτος και προηγείται με 1.000.000 πόντους....Σύνολο πόντων 4.620.914.....Πόλεις 379.Ο δεύτερος(κοιτάξτε διαφορά που κάνει το χρήμα) με 3.575.800 πόντους και 262 πόλεις.Τελικό συμπέρασμα;Εξαρτάται από τον Λεφτά για να κάνει αισθητή την διαφορά.Λέω την γνώμη μου και δεν προσβάλω κανέναν και προπαντός την Innogames.Άλλωστε χωρίς αυτήν δεν θα είχαμε το Grepolis.
 
Κορυφή