μετα τον achilles?

  • Δημιουργός θέματος JuniorL1
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Γεια σας και καλησπερα !!!
Εχω καποιες ερωτησεις αν μπορειτε να μου απαντησετε.
Πρωτον: Αμα γεμισει ο achilles θα βγει αλλος κοσμος ηρωων?
Δευτερο:Aν ισχυει κατι τετοιο θα ειναι σε συντομο χρονικο διαστημα η θα αργισει?
Τριτο και τελευταιο:Αν μπω στον achilles και μετα απο πχ 3 μηνες βγει αλλος κοσμος ηρωων,θα μπορεσω να εχω και εκει προσβαση,θα εχει διαφορετικες απιτησεις η θα επιτρεπεται να μπουμε μονο σε ενα κοσμο ηρωων?

Σας ευχαριστω πολυ για την υπομονη σας και ελπιζω να μην σας κουρασα.:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8ea]Νέος κόσμος Ηρώων θα βγει πριν γεμίσει ο Achilles.
Άνοιγμα νέου κόσμου ανακοινώνεται μόλις αποφασίσει η εταιρεία και δώσει εντολή, μέχρι τότε δεν ξέρουμε τίποτε, δεν είδαμε τίποτε, δεν ακούσαμε τίποτε...
Αν έχεις δικαιώματα για κόσμο Ηρώων, όπως δεν έχει σημασία σε ποιον κόσμο τα απέκτησες, έτσι δεν έχει σημασία σε ποιον ή σε πόσους κόσμους Ηρώων θα μπεις.
ΣΣ: Μην νομίζεις ότι ο κόσμος Ηρώων είναι κάτι ιδιαίτερο, ακόμη κι εκεί υπάρχουν παίκτες που χτίζουν μαντείο σε πόλεις μέσα σε πυρήνες τους και κάνουν την έρευνα Λάφυρα, σε πόλεις που βρίσκονται σε ξερονήσια. [/8ea] :h:p
 

DeletedUser

Guest
Χαχα,έγινε,ωραία.Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)
 

DeletedUser

Guest
[8ea]Νέος κόσμος Ηρώων θα βγει πριν γεμίσει ο Achilles.
Άνοιγμα νέου κόσμου ανακοινώνεται μόλις αποφασίσει η εταιρεία και δώσει εντολή, μέχρι τότε δεν ξέρουμε τίποτε, δεν είδαμε τίποτε, δεν ακούσαμε τίποτε...
Αν έχεις δικαιώματα για κόσμο Ηρώων, όπως δεν έχει σημασία σε ποιον κόσμο τα απέκτησες, έτσι δεν έχει σημασία σε ποιον ή σε πόσους κόσμους Ηρώων θα μπεις.
ΣΣ: Μην νομίζεις ότι ο κόσμος Ηρώων είναι κάτι ιδιαίτερο, ακόμη κι εκεί υπάρχουν παίκτες που χτίζουν μαντείο σε πόλεις μέσα σε πυρήνες τους και κάνουν την έρευνα Λάφυρα, σε πόλεις που βρίσκονται σε ξερονήσια. [/8ea] :h:p

Έλεος, Λάφυρα σε ξερονήσια!
 
Κορυφή