κρατησεις

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser8338
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8338

Guest
σιγνωμη παιδια...επιδη ειμαι αρχηγος συμμαχειας και δεν μπορω να εξιγησω αυτο το φενωμαινο στην συμμαχεια μου,σας παρακαλω,πειτε μου καποιος τι ειναι οι ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ :(
 

DeletedUser

Guest
Νομίζω πως μπορείς να κρατήσεις μια πόλη συμμάχου (ανενεργου συνήθως) με αυτό και να μην έχεις τον κίνδυνο να συγκρούστεις με άλλον αφού στην ΣΥΜΜΑΧΙΑ διπλα στα θαύματα του κόσμου υπάρχει σχετικη καρτέλα. Αν κάνω λάθος να με διορθώσει καποιος.
 

DeletedUser8338

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΥΓΟΥΡΑΨΕΙ ΚΑΠΙΟΣ....ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΙΝΩΣΩ ΣΤΗΝ ΣΙΜΜΑΧΕΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΠΑΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser

Guest
Φενεται και στο προφιλ του παιχτη, δηλαδη υπαρχει ενα συμβολο ευαναγνωστο και αν περασεις τον κερσορα απο πανω το καλαβαινει ακομη και πιθηκος. Επισης εκτος αυτου στη συμμαχια στην προτελευταια καρτελα εχει διπλα απο τις συνθηκες ειρηνης τις κρατησεις. Αν πατησεις εκει θα δεις ποιες πολεις εχεις δηλωσει εσυ αλλα και οι συμμαχοι σου.
 

DeletedUser

Guest
οι κρατισεις μπεικανε για να φεναιτε στην συμμαχια σου σε ποιον παιχτη θα κανεις επιθεση ωστε να αποφευγωνται οι συνγκρουσεις και να μην πευταιτε ο ενας επανο στον αλλον,επισεις οταν εχεις κανει κρατηση να επιτεθης σε καποιον παιχτη η κρατηση διαρκει μεχρι και τεσσεριε ημερες αν δεν κανω λαθος
 

DeletedUser

Guest
τη διαρκει μιας κρατησης την οριζει ο ιδρυτης της συμμαχιας
 
Κορυφή