κλοπη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser14636
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser14636

Guest
Κλοπη λογαριασμου το forum δεν ξερο αν μπορει να κανει κατι αλλα εγινε κλοπη ειχα ετειμασει το (nikosane12) για τον μικρο μου ξαδελφο αλλα μου τον εκλεψαν μια μερα πριν του τον δοσο επιδει ηθελε ιδιο ονομα με εμενα του το κανα το χατιρι μηπωσ μπορειτε να με βοηθισεται να τον παρο πισω?
 

DeletedUser

Guest
8EAGENH θα ηθελα να πω οτι δεν μπορει να χανοντε μονο τα δικα σας acount αρα καπου τα δινετε,,,,τον κωδικο μου δεν το ξερει ουτε η μανα μου ,, ειναι πρωσοπικο
 

DeletedUser14106

Guest
φιλε μου η ΟΔ ειναι ''αμεροληπτη''...πιστεψε με ουτε τους καλους πελατες προσεχει ιδιαιτερα ουτε κανεναν αλλον περαν απο την παρτη τους και τα ''φιλαρακια'' τους...και αν σας πειραξε τοσο αυτο που εγραψα ΟΔ ριξτε μου φπ...προσαρμοστε τους κανονες οπως σας βολευει...η χρηση κοινης συνδεσης μονο σε μας πιανεται για μουλτυ στα φιλαρακια σας ομως πιαστηκε ποτε?η ελληνικη ΟΔ πραγματικα σας μιλαω ειναι απο τις χειροτερες που εχω δει...εχω παιξει και σε γερμανικο σερβερ και ναι μπορει να μην ανταποκρινονταν τοσο γρηγορα οσο εσεις(πως να ανταποκριθουν αμεσα 15 ατομα ενω στο φορουμ ειναι 350 ενεργα...) ομως πιστεψτε με εχετε κανει το φορουμ οτι ναναι...αποκλεισμοι σε ατομα που δεν λενε κατι το ιδιεταιρο αλλα αν απαντησουν σε καποια προσβολη εσεις θα τους ριξετε αποκλεισμο και οι φιλοι σας που το προξενησαν αυτο θα παρουν μια επιπληξη στο φορουμ με την οποια θα γελατε μαζι το βραδυ στο σκυπε...πλακα εχετε τελικα εσεις στην ΟΔ...


καιρο ειχα να μιλησω φορουμ αλλα ειπα να μιλησω μπας και σας νουθετησω λιγο(ποιος ε?το 16αχρονο θα βαλει μυαλο στους 50αχρονους...ποιος να το φανταζοταν...αλλα εκει εχετε φτασει)βαλτε μυαλο γιατι αν το φορουμ ψοφισει εντελως θα ψοφισει και το παιχνιδι και μετα πανε τα χρυσουλια απο την ''εθελοντικη εργασια''

[8ea]Δύο μήνες εκτός κεντρικού φόρουμ για επίθεση κατά της ΟΔ με ανυπόστατες κατηγορίες και συκοφαντίες.
8EAGENHS[/8ea]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή