θαυματα

  • Δημιουργός θέματος arisiahos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9193

Guest
Επ ! τι εγηνε !!
Αναφερθηκε το ονομα μου ...οεο

Δεν με λες j0hnyd3ath !! ετσι ειπαμε ,τωρα που ξεμυνατε απο αμυνες τρεχατε..........Αγγελε πιος ηταν ο πρωτος σου πραγματικος λογαριασμος??? γιατι το Τζονυ απο που βγενει ??
μιχαλακι!!!!!!!! ομορφαντρα μου εσυ!!! τον λογαριασμο φιλε τον παιζω εγω απο την αρχη του κοσμου.. αν θες με πιστευεις αν οχι παλι δεν μπορω να κανω κατι για σενα!! οσο για τις αμυνες που λες ενα εχω να πω... εχεις παρει καμια πολη απο ενεργο? ποσες εχουμε παρει εμεις και ποσες εχετε παρει εσεις αγορινα μου? οσες εχουμε παρει απο σενα μονο, εχει παρει ολη η συμμαχια σας απο εμας... θα μιλησεις κιολας για αμυνες... κατσε και μετρα ποσες φαπες εχετε φαει και μετα ελα μιλα μου! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
βαλεφοροντη??????????thekal???????????με ακούτε??????dEmocracy?????τι γινετε εκει καλε???????αντι να ακουω μπαμ μπουμ ακουω μπαν μπουμ!!!! κουφος ειμαι???? μου εξηγει καποιος γιατι ακουω ετσι??
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9193

Guest
βαλεφοροντη??????????thekal???????????με ακούτε??????dEmocracy?????τι γινετε εκει καλε???????αντι να ακουω μπαμ μπουμ ακουω μπαν μπουμ!!!! κουφος ειμαι???? μου εξηγει καποιος γιατι ακουω ετσι??
απο το πολυ βαλε βαλε κουζουλαθηκες..
 

DeletedUser

Guest
!!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Ενώ εσείς στην 64 τις πόλεις τις παίρνετε από ενεργούς!!!Μάλιστα!!!Κατάλαβα!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

Guest
τραγικοι!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Κατέκτησες την πόλη 64.Α Ρ Α Ν Τ Ι Σ (thanos.milo).

ΕΕΕΕ νομιστερακι
4 εχασα 4 πηρα ψαξε στα στατς να δεις αγαπουλα - τζονυ-λουφες-χοντρουλις-θεκλαψ-βερελοκλεψεις-γιαννης κολοβος-+-+-+-Βαριεμε να σου γραψω αλλους τριδηπλους του Λαικου Λαχειου

ΟΟΟΟΥΥΥΥΥ και παλι ΟΟΟΟΥΥΥΥ

Υ.Γ. Αν εχεις κακαλα ποσταρετε τον λογο που σας απεκλησαν απο την Διαχειρηη ,Εγω πληρωσα τισ αμαρτιες μου και σοφρωνιστηκα ,
εσεις ? οεο
Υ.Γ. Τελικα δεν με ειπες τη ομαδα εισαι γιατι αν καταλαβα απο τον κομπλεξισμο που βγαζεις μαλλον για κοτοπουλο με φενεσε ..το συνθημα "10 ΧΡΟΝΝΙΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ" το θυμασε ??? η το σερι 4 χρονια χωρις ητα που ειναι και πανευρωπαικο !! οουυ οουυ
 

DeletedUser9193

Guest
ρε κατακαημενε... τι 4 λες??? τις τριες απο τους αενεργους λες??? εχω ανεβασει συνθημα μουσχαρε... μπορει να καταλαβει ο καθενας τι ομαδα ειμαι εκτος και αν ειναι ανθρωπος με μηδαμινο iq... εγω ξερεις ποσες πηρα? 2 απο σενα μια απο τον καραβιδα 2 απο τον δασκαλακο=5 ενεργων... θες να μετρησω και των ανενεργων? 1 king marwn, 1 kimon3,1 nickollas77,1 movorosgr, 1chris the best=5 ανενεργων...ΣΥΝΟΛΟ(γτ μπορει να μην εισαι καλος ουτε στα μαθηματικα...)=10... και ξερεις ποσες εχασα?????????????????0... αυτο που εισια και εσυ ο ιδιος!!! αντε γεια!! δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου.. κριμα γτ υπαρχουν και αξιολογα ατομα στην συμμαχια σου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε κατακαημενε... τι 4 λες??? τις τριες απο τους αενεργους λες??? εχω ανεβασει συνθημα μουσχαρε... μπορει να καταλαβει ο καθενας τι ομαδα ειμαι εκτος και αν ειναι ανθρωπος με μηδαμινο iq... εγω ξερεις ποσες πηρα? 2 απο σενα μια απο τον καραβιδα 2 απο τον δασκαλακο=5 ενεργων... θες να μετρησω και των ανενεργων? 1 king marwn, 1 kimon3,1 nickollas77,1 movorosgr, 1chris the best=5 ανενεργων...ΣΥΝΟΛΟ(γτ μπορει να μην εισαι καλος ουτε στα μαθηματικα...)=10... και ξερεις ποσες εχασα?????????????????0... αυτο που εισια και εσυ ο ιδιος!!! αντε γεια!! δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου.. κριμα γτ υπαρχουν και αξιολογα ατομα στην συμμαχια σου...

μονο που αποκλειστικες (και η συμαχια σου η μιση) και παω στοιχιμα γιατι!
 

DeletedUser9193

Guest
μονο που αποκλειστικες (και η συμαχια σου η μιση) και παω στοιχιμα γιατι!
και η δικη σου συμμαχια εχει φαει μπαν κωστακη... εσυ δεν ησουν αυτος που ηθελε να γινει ρουφιανος μας? αα ναι εσυ ησουν... που ειχα βγει εξεγερση στην πολη που ειχα διπλα στο θαυμα σας και μου εστελνες υποστηριξεις... τετοιοι ειστε ολοι σας... διπροσωποι και υποκριτες... θυμαστε μονο οταν σας συμφερει... φτιαξτε τα θαυματα τρ που φυγαμε προς τερψη της ανωτερωτητας που νομιζατε και νομιζετε οτι εχετε... για να μην αμφισβητησεις τα λεγομενα μου γτ γενικα ειστε λιγο κοκοκο...http://prntscr.com/8mful
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
για τι αν θα ποσταρεις τον λογο η τους λογους που αποκληστηκες δεν κανες κανενα σχολιο ,λαγε
 

DeletedUser9193

Guest
για τι αν θα ποσταρεις τον λογο η τους λογους που αποκληστηκες δεν κανες κανενα σχολιο ,λαγε
οπως λεει και η διαχειρηση τα αιτια του αποκλεισμου δεν ειναι ανακοινωσιμα... καλυτερα λαγος παρα σκουλικαντερα...!
Υ.Γ. Μαθε να γραφεις!!! προσπαθω καθε φορα να καταλαβω τι λες!!! στο περιπου σου απανταω συνηθως, αμαν πια...
Y.Γ.2. σΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΕ ΜΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΕΦΑΓΑ ΜΠΑΝ... ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9193

Guest
και αλλα μπαν σε παικτες των σωσιβιων.... εεεε μπρατσακίων ηθελα να πω... τρ που τα βλεπω καλυτερα τα πραγματα μαλλον ειστε η πιο τιμια υπερ που υπαρχει στον κοσμο ιοτα!!! συνχαρητιρια λοιπον!!! ΚΡΥΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

DeletedUser

Guest
ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ..ΓΙΑΝΝΗ... ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΣΟΥ, ΕΧΑΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ Η ΚΑΙ "ΜΗΝΕΣ" ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΚΙ ΟΛΑ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥΣ.. ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ... ΑΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΝΑΚΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΝΑ ΣΠΑΜΜΑΡΕΙ ΞΕΡΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΩΡΑ.. Η ΜΙΣΗ ΜΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΕ!!! ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΚΑΣ ΕΧΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΚΟΣ. ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ!!!

ΠΑΕΙ Η ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ΤΟΥ ΙΟΤΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ..... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ...

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ""ΜΠΑΝΑΚΙΑ"" ΜΠΑΝΑΔΕΣ

[8EA]Πάσα κατηγορία ή έστω και αιχμή εναντίον της ΔΟ χωρίς αποδείξεις, κερδίζει αρχικά ένα μήνα διακοπές από το κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9193

Guest
ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ..ΓΙΑΝΝΗ... ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΣΟΥ, ΕΧΑΣΑΝ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ Η ΚΑΙ "ΜΗΝΕΣ" ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΚΙ ΟΛΑ ΧΑΘΗΚΑΝ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥΣ.. ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ... ΑΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΠΑΝΑΚΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΝΑ ΣΠΑΜΜΑΡΕΙ ΞΕΡΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΩΡΑ.. Η ΜΙΣΗ ΜΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.. ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΕ!!! ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!! ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΚΑΣ ΕΧΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΓΚΟΣ. ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ!!!

ΠΑΕΙ Η ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ ΤΟΥ ΙΟΤΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ..... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ...

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ""ΜΠΑΝΑΚΙΑ"" ΜΠΑΝΑΔΕΣ

λοιπον εατε... Αγγελος ειναι το ονομα μου και οχι Γιαννης... λοιπον αφου εισα τοσο σιγουρος οτι διατηρει αλλον λογαριασμο ο κυριος πανακας και μαλιστα ειναι στην τραγικη, για να λεμε την αληθεια, συμμαχια σου( ουπς δεν επρεπε να το πω!) μπορεις να του κανεις αναφορα... σε κατι που φυσικα εισαι συνηθισμενος οπως αλλωστε κι η ΕΝΩΣΗ ΤΙΜΙΩΝ ΚΑΤΑΚΤΗΤΩΝ!!! λοιπον με τις υγειες σας... χασατε μονο 12 πολεις στην προηγουμενη ομαδικη και θα βγει ΤΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ και θα πει οτι μας εχετε... εγω ενα θα σας πω... οπως ειστε ελατε με την ΟΠΙΣΘΕΝ!!
 

DeletedUser

Guest
και η δικη σου συμμαχια εχει φαει μπαν κωστακη... εσυ δεν ησουν αυτος που ηθελε να γινει ρουφιανος μας? αα ναι εσυ ησουν... που ειχα βγει εξεγερση στην πολη που ειχα διπλα στο θαυμα σας και μου εστελνες υποστηριξεις... τετοιοι ειστε ολοι σας... διπροσωποι και υποκριτες... θυμαστε μονο οταν σας συμφερει... φτιαξτε τα θαυματα τρ που φυγαμε προς τερψη της ανωτερωτητας που νομιζατε και νομιζετε οτι εχετε... για να μην αμφισβητησεις τα λεγομενα μου γτ γενικα ειστε λιγο κοκοκο...http://prntscr.com/8mful


απο μονος μου εγινα οι καποιοι με αναγκασαν???????????????????????????
 

DeletedUser7695

Guest
Τι εννοεις Κωνσταντινε σε αναγκασαν??????????
Δεχτηκες καποιου ειδους απειλη????
Αν ναι θα παρακαλουσα ανοιχτα την διαχειρηση να εντοπισει κατι τετοιο και να πραξει οπως παντα τα δεοντα....

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.....μεχρι που θα φτασατε???
εκβιαζεται μικρα παιδια????????????????

ΕΛΕΟΣ................
 

DeletedUser9193

Guest
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα... απλα γελαω..... απλα γελαω..... σε προκαλω να ανεβασεις τα μυνηματα οπως τα ανεβασα και εγω ο ιδιος... να δουμε ποιος σε απειλησε. που στο κατω κατω της γραφης πολεμικο παιχνιδι ειναι... ελεος κυριε νικο που πιστευετε εναν 12χρονο χωρις καν να το ψαξετε... για υτο η μονη λυση στα προβληματα σας ειναι η κλαψα.... παμε λοιπον ολοι μαζι ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
[kni]Εάν κάποιος πιστεύει ότι έχει απειληθεί ή προσβληθεί μέσω ανταλλαγής μηνυμάτων στο παιχνίδι και μόνο, καλό είναι να κάνει αναφορά μέσω της "Αναφοράς Μηνύματος" που βρίσκεται πάνω δεξιά απ' το μήνυμα που έχετε λάβει. Σε καμία περίπτωση μην ανεβάσετε σ' αυτό το νήμα συζητήσεις μέσα στο παιχνίδι.[/kni]
 
Κορυφή