ηρα και αύξηση 50% της παραγωγής

  • Δημιουργός θέματος ΘΡΚ67
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω τι συμβαίνει αλλά σίγουρα ανεβάζει λιγότερο από 50% την παραγωγή.Αν είναι bug πως θα γίνει να πάρω τους πόρους που δεν μου δίνει;
Που πρέπει να απευθυνθώ;
 

DeletedUser

Guest
Εχω παρατηρησει επίσης οτι οταν πατησεις το θαυμα χανεις αρκετους πολίτες
αυτο ειναι bug?
ή επειδή αυξάνει 50% σου παίρνει πολίτες για 12 ωρες?

Εdit: Με αυτή την εύνοια τελικά χάνεις πολίτες :(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω παρατηρησει επίσης οτι οταν πατησεις το θαυμα χανεις αρκετους πολίτες
αυτο ειναι bug?
ή επειδή αυξάνει 50% σου παίρνει πολίτες για 12 ωρες?

εdit: με αυτή την εύνοια τελικά χάνεις πολίτες :(

δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο.είχα όσους ελεύθερους πολίτες και πριν συγκεκριμένα παρέμειναν 79 βάζοντας το 12ωρο.
παιδιά κανείς δεν ξέρει να απαντήσει γιατί αντί για 50% που λέει, δίνει μόλις 38 και κάτι % αύξηση παραγωγής;;;
 

DeletedUser

Guest
50% δινει αλλα τα παλικαρια το υπολογιζουν λαθος.

οσοι παρατηρησαν το Bug οπως λενε αυτο τοτε κοβω το κεφαλι μου οτι ολοι τους εχουν πρεμιουμ εμπορο.

δεν δινει +50% σε αυτα που παραγεις με το εμπορο αλλα στην κανονικη παραγωγη χωρις το εμπορο.
αρα οσοι εχουν και εμπορο μαζι τοτε εχουν ενα 80% αυξηση στην παραγωγη τους.
 

DeletedUser

Guest
ειναι απλο. βλεπεις την παραγωγη ξυλου απο πριν πχ 100 ανα ωρα. το διαιρεις με το 2 και προσθετεις το νεο ποσο στο αρχικο σου ποσο. αν βγαινει τοσο αφου κανεις το ξορκι μετα δεν εχει λαθος. αν δεν βγαινει τοσο εχει λαθος. σιγουρεψου πρωτα και πες μας


δεν ξερω τι γινεται με τους εμπορους οπως λεει ο φιλος απο πανω. εγω μιλαω παντα για κανονικες διαδικασιες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγω χτες παρατηρησα οτι δεν μου εδωσε 12 ωρες αλλα,μονο 8.5 ωρες και ειναι τσεκαρισμενο γιατι ημουνα ολη την ωρα στο παιχνιδι και το παρατηρουσα.
ευχομαι να φτιαξει γρηγορα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή