εχει γινει χαλια το παιχνιδη πλεων παιδια.

  • Δημιουργός θέματος pirosolinas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
θελω να ρωτησω που θα παει το στορι με της αναβαθμισεις.δεν αντεχουν πλεον οι υπολογιστες μασς ρε παιδια.εχει γινει πολυ βαρυ το παιχνιδη
 

DeletedUser

Guest
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Χρήστο. Ειδικά από τότε που μπήκε το καινούργιο interface (διεπαφή), το παιχνίδι είναι πολύ πιο αργό και έχει υπερβολικά πολλά bugs που το κάνουν εκνευριστικά κουραστικό.... Ελπίζω να φτιάξει η κατάσταση σύντομα γιατί σε λίγο θα χρειαζόμαστε όλοι μας χάπια για τα τεντομένα νεύρα μας....
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνώ και εγώ φίλε μου κάτι πρέπει να γίνει άμεσα!
 

DeletedUser6570

Guest
ΤΥΧΗ

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ...

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 3 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ -29%

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ -30% ΕΩΣ +30% ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΝΤ!!!!
 

8EAGENHS

Forum Leader
ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ...

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 3 ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ -29%

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ -30% ΕΩΣ +30% ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΝΤ!!!!

[8ea]Το ποσοστό της τύχης είναι ένας τυχαίος αριθμός (και γι' αυτό ονομάζεται τύχη κι όχι "σταθερά") ο οποίος δεν επηρεάζεται από κανέναν γνωστό εξωτερικό παράγοντα (πχ βαθμολογία, είδος στρατού, premium, bots, διαχειριστές κλπ). Σε βάθος χρόνου είναι αποδεδειγμένο ότι επέρχεται ισορροπία των προσήμων.
[/8ea]
 

DeletedUser

Guest
εγώ έχω GAMIMNG PC και δεν έχω προβλήματα μετά τα lags και της καθυστέρησης πιστεύω καλύτερα όμως για τους άλλους να γίνει όπως πριν με το μικρό παραθιρακι ήταν και πιο βολικο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή