εφαρμογή

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12816
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12816

Guest
Την καλησπέρα μου....
Πριν από 1.5 μήνα περίπου, είχα στείλει μήνυμα στην Ο.Δ. να δει και να λύσει ένα πρόβλημα που παρουσιάζει η εφαρμογή του παιχνιδιού, όχι μόνο σε εμένα αλλά σε όσα άτομα είναι τουλάχιστον στην συμμαχία μου (ΑΡΜΑΔΑ) στον κόσμο Varis...
Η απάντηση ήταν να κάνω κάποιες μικρορυθμήσεις οι οποίες δεν κάνανε απολύτως τίποτα...
το πρόβλημα είναι το εξής:
Ο συναγερμός αργεί χαρακτηριστικά να χτυπήσει και πολλές φορές δεν χτυπάει καθόλου... φυσικά αφού μετά/αργότερα μπούμε στην εφαρμογή βρισκόμαστε προ εκπλήξεως από της αναφορές επιθέσεων που δεχτήκαμε...
Σήμερα το πρωί, μετά της 9 χτύπησε ο συναγερμός δύο φορές, μπαίνω μέσα και βλέπω πόλη μου να κατακτάτε, δεν με ενδιαφέρει αν την έχασα την πόλη, παιχνίδι είναι, πόλης κερδίζεις πόλης χάνεις, αυτό που με καίει εμένα είναι οι αναφορές από της επιθέσεις έδειχναν 08:15:~ και ο συναγερμός να χτυπάει μετά της 9...
Πρώτον, θέλω πρώτα από όλα να μάθω αν αυτό συμβαίνει και σε άλλους, σε άλλους κόσμους, σε άλλες συμμαχίες και όχι μόνο σε εμάς, και λέω μόνο σε εμάς γιατί δεν έχω δει να γράφεται από άλλους στον φόρουμ για κάτι τέτοιο...
Δεύτερων, θέλω να μάθω αν τα γνωστά πλέων μποτάκια που κυκλοφορούν, μπορούν και έχουν την δυνατότητα να επηρεάζουν την εφαρμογή ώστε να μην χτυπάει...
Αυτά προς το παρών, αναμένω απαντήσεις από τον κόσμο όπως και απο την διαχείριση περί αυτού.

Φιλικά, Γιάννης
 
Κορυφή