ερωτηση προς διαχηρηστες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9846
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser13883

Guest
Άκουσα ένα κάρο άσχετα πράγματα.Καταρχάς μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το "Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο".Κανένας από την InnoGames ούτε από την ΟΔ είπε να ξοδεύετε τα λεφτά σας σε ένα παιχνίδι άσχετα αν υπάρχει και αυτή η επιλογή.Τι δεν είναι σαφέστατοι οι διαχειριστές.Έχω κατηγορήσει Διαχειριστές αλλά ρε παιδιά δεν μπορούν να είναι απίκο σε ότι τους πούμε!Υπάρχει και ο ελάχιστος χρόνος 120' επομένως δεν είναι αναγκασμένοι να απαντούν σε ερωτήσεις διαρκώς...Στην προκειμένη περίπτωση οι Δυο Διαχειριστές σας απάντησαν σαφέστατα σε αυτά που ρωτάγατε.Υπήρχαν και δυο εντελώς άσχετες ερωτήσεις αλλά κάνουμε όλοι τα στραβά μάτια.Τώρα πάμε στην ταχύτητα.Καταρχάς αν σκεφτούμε ότι το Grepolis ευνοεί πάντα τον αμυνόμενο δεν θα υπάρξει λογικά ποτέ κόσμος με ταχύτητα στρατευμάτων 3 καθώς οι παίκτες θα έχανα πόλεις αβέρτα.Όπως είπε και ο 8EAGENHS υπάρχουν πολλά κριτήρια επιλογής κόσμου αφού επιθυμείτε έναν σχετικά γρήγορο κόσμο γιατί δεν ακολουθούσατε όσο ήταν καιρός τον κόσμο chi και phi.
 

DeletedUser9846

Guest
στον chi παιζουμε ακομη αλλα μαλλον δεν ξερεις οτι τελειωσε προ 6μηνου
smiley_emoticons_auslachen2.gif
και ο phi ηταν και αυτος αργος απο οσο θυμαμε....οσο για τα αλλα,πρωτων διαβασες και οχι ακουσες.... ακομη δεν εχουν βαλει ηχυτικα μυνηματα απο οσο ξερω δευτερων πελατης δεν ειναι μονο αυτος που πληρωνη
smiley_emoticons_irre.gif
τριτων επεξα για λιγο σε αυτων των κοσμο και ηταν τραγικος...8ωρη κατακτηση σε ταχυτητα ενα,δεν προλαβεναμε να στειλουμε υποστιριξεις-επιθεσεις στα 4-5 νησια μακρια...τεταρτων το σαφεστατε μαλλον μονο εσυ το ειδες...και τελειωνω ταχυτητα 3 εχουν βγει δεν ζηταμε κατι πρωτοφανες αλλα βαση αυτων που γραφεις μαλλον εχεις σχεση με τους διαχηριστες και οχι με το παιχνιδΙ
ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΣΑΣ
 

DeletedUser13883

Guest
Τώρα είδα το θέμα καθώς έχω εξεταστική και ήμουν εκτός.Δεν κατάλαβα το
WMY3VEt.png
Ζήτησες κόσμο με ταχύτητα μονάδων 3 και σου είπα τον Phi εκτός και αν δεν ξέρεις τι λες.Δεν είναι δυνατόν να είναι όλοι οι κόσμοι γρήγοροι και όπως τους θέλουμε.Εγώ θέλω ταχύτητα κόσμου 2 και ταχύτητα μονάδων 1 γιαυτό και παίζω στον Achilles αν θες λοιπόν παίξε εκεί που εσύ θες και όχι σε αυτούς τους κόσμους που φτιάχνουν που δεν σε ικανοποιούν.Από ότι είδα στον chi παίζεις και είσαι και πρώτος άρα είσαι μια χαρά παίξε εκεί που γουστάρεις και άσε τους άλλους τους αργούς κόσμους για εμάς.Με διορθώνεις και από επάνω επειδή έγραψα άκουσα και όχι διάβασα αντί να μην μιλάς που δεν χρησιμοποιείς ούτε τόνους ούτε κεφαλαία και δεν έβαλες καν τελεία στο τέλος μιλάς και από επάνω χαχα.καλό
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
.Είπα εγώ ότι ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.Εγώ σατιρικά είπα ότι μου έκανε εντύπωση.Πελάτες είμαστε όλοι και ΔΕΝ έχουμε πάντα δίκιο τι να κάνουμε δεν είμαστε θεοί όπως ο ΔΙΑΣ στο Grepolis που κινεί τα νήματα
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
.Είναι τραγικός ο Αθήνα για εσένα γιατί ευνοεί τον επιθετικό παίκτη και όχι τον αμυντικό παίκτη .ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ έχουν το αντίθετο, γιαυτό σου λέω αφού δεν σου αρέσει μην παίξεις δεν σε υποχρέωσε κανένας εκτός και αν έχεις ψύχωση και θες να παίζεις παντού και απλά τα γράφεις αυτά τα παράπονα για να τα γράφεις.Ναι το πέτυχες είμαι με την διαχείριση.Έχω Bot και απεριόριστο premium που o 8EAGENHS μου ρίχνει από έναν ιδικό θεό που τον έχουν μόνο τα μέλη της ΟΔ τον "Χρυσάκια" μη σου πω ότι είμαι και διαχειριστής από δεύτερο account και το κάνω αυτό για να ενισχύω το Grepolis τόσο στο Game αλλά και στο Forum του.Ένα ξεχνάς ότι ένας από την ΟΔ είναι αντίπαλος μου στον κόσμο που παίζω.Δες και λίγο τα stats.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9846

Guest
θες δηλαδη να παιξουμε στον phi που εχει ξεκινηση πριν 14 μηνες περιπου και ειναι ταχυτητα κοσμου 1?
οταν λεω γρηγορο εννωω σε ολλα τα επιπεδα πρωτων και δευτερων αν δεν σου αρεσουν αυτα που γραφω η οπως τα γραφω απλα μην τα διαβαζεις και βασικα μην απαντας,οι ερωτησεις μου αφορουσαν αποκλιστικα και μονο τους διαχηριστες και οχι τον καθε πικραμενο που γραφει την γνωμη του αλλα εσυ μπλα μπλα μπλα καλα σου ειπα καλυνηχτα αλλα δεν το καταλαβες λυπαμε.....
 

DeletedUser13883

Guest
Σε βλακείες δεν μπορώ να μην μιλήσω.Βάλε και κανένα τόνο να μην μου βγαίνουν τα μάτια!Πικραμένος σου φάνηκα εγώ μια χαρά παίζω στον κόσμο μου και δεν κλαίγομαι στους διαχειριστές για να κάνουν ένα κόσμο αποκλειστικά για εμένα όπως εσυ μην σου πω ότι έχω ήδη μιλήσει με την InnoGames για να φτιάξει έναν ελληνικό server μόνο για εσένα θα λέγετε και dionysakhs να ξέρουνε όλοι ότι εσύ πρωτοξεκίνησες το θέμα.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΓΚΙΚΑ ΠΕΡΙ ΚΑΛΑ ΕΙΠΑ ΚΑΛΥΝΗΧΤΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14106

Guest
παρακαλω καποιον απο την ΟΔ να μαζεψει τον φιλο μας γιατι νομιζω οτι το παρατραβαει...αν θες να γινεις διασημος φιλε μου μην καθεσαι και το παιζεις ατομο που ενδιαφερεται στο φορουμ κλπ...ελα να σου δωσω εναν λογαριαμσο με 100 πολεις να δεις ποσο διασημος θα γινεις...o λογαριασμος θα ειναι φυσικα σε κοσμο κανονικο οχι σοτν φαρμεροκοσμο τον αχιλλεα που παιζουν ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΙΧΤΟΥΡΕΣ...(ναι ψηλε για σενα πηγαινε αυτο...ξερεις ποιος εισαι...)

παραθετω στατιστικα σε κοσμο τυγνανει να ειναι του φιλου μας χρηστου που ηταν απο πανω και ειπα να τσεκαρω λιγο τον κοσμο http://prntscr.com/7cjves λοιπον δειτε ποντους μαχης δεν ειναι το θεμα οι ποντοι αλλα δειτε πονοτυς μαχης...ειναι στη 200αδα σε κοσμο ποσων χρονων και ειναι με 500.000 ποντους μαχης!δεν ειναι δυνατον!ειδα στον αχιλλεα πριν λιγο καιρο παιχτη με 2.000.000 ποντους που ειχε 450.000 πον τους μαχης!καλα ρε παιδια με 130-150 πολεις και εχετε 600-700 χιλ ποντους μαχης?και μετα μου λετε για γκρεπολις?μια ειναι η λυση για ολους εσας ΦΑΡΜΕΡΑΜΑ!λοιπον αγαπη και ενοτητα στα αγορια και σας παρακαλω μην το παιζετε τοσο γνωστες του παιχνιδιου που το ξερετε σε ολες τις πτυχες του...(παλι για σενα ηταν αυτο μεγα διδασκαλε...θελω να με θαεις οπως εσυ γκρεπολις)!α και εκεινα τα παιδακια που παιρνουν το μερος της ΟΔ μπας και γλυτωσουν τιποτα παρακαλουνται να σοφυγκαριζουν τα σαλακια τους γιατι μου λερωνουν τις σαγιοναριτσες

ευχαριστω


υγ.γυρισα απο το σχολειο νωρις να κατσω να γελασω λιγο με την καταντια μερικων σε αλλον κοσμο και μολις τελειωσα με αυτος ειπα να περασω και απο δω...εσεις παιχταραδες μου γιατι δεν περνατε και απο αλλους κοσμους και ειστε μονο στον αχιλλεα?και αλλοι κοσμοι εχουν ταχυτητα 2...(για μεγαλυτερη δεν κανετε αφου και στην 2 στο τρεξιμο ειστε...εσυ διαδασκαλε μου φαινεται εχεις ξεχασει τις πυξιδες στον χι στον ξι και σε αλλους κοσμους...)
 

DeletedUser13883

Guest
Εγώ δεν παρά τράβηξα τίποτα εσύ άρχισες την υπεροπτική σου συμπεριφορά και ειρωνεία και σε αυτό και στο άλλο νήμα γιαυτό και άλλωστε έφαγες 2 μήνες αποκλεισμό από το Forum.Ας το αφήσουμε αυτό αργά ή γρήγορα θα το διαβάσεις.Δεν το παίζω κάποιος ξέρω πολύ καλά ποιος είμαι και το κάνω.Απλά μου αρέσει να απαντώ σε ερωτήσεις και να διασταυρώνω τις απόψεις μου και ιδεολογίες μου και να συζητάω στο κεντρικό φορυμ, αυτός είναι άλλωστε και ο σποκός αυτής της ιστοσελίδας.Τώρα αν εσύ αυτό το βλέπεις ως μέσω για να γίνω πιο "γνωστός" τι να πω δεν θα μπω καν στον κόπο να το σχολιάσω.Όσο για λογαριασμό μου αρέσει να μεγαλώνω μόνος και όχι με βοήθειες τέτοιου είδους!Το έχω κάνει αυτό στο παρελθόν.Επίσης παίζω σε τούτο τον κόσμο γιατί όταν ξεκίνησα βαριόμουνα να ξεκινήσω από 175 πόντους ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ!Έτσι ξεκίνησα στον Αχιλλέας.Δεν μου αρέσει καθόλου να παίζω σε πολλούς κόσμους αλλά σε έναν άντε δυο γιατί αλλιώς αποσυγκεντρώνομαι.Δεν είναι φαρμεραμα καθώς είναι ισάξια τα στρατεύματα επιθετικού-αμυντικού.Εν συνέχεια εγώ τον βρίσκω πολύ ενδιαφέρον κόσμο.Πράγματι έτσι είναι για τα stats είμαι πίσω αλλά δεν έχει σχέση με το ότι είναι 4 χρόνια ο κόσμος αυτός εγώ παίζω 1 χρόνο σε αυτόν.Απλά η συμμαχία που ήμουν δεν μου επέτρεπε να επιτεθώ σχεδόν σε καμία συμμαχία που να έχω και την δύναμη να την αντιμετωπίσω.Με αποτέλεσμα έγινα κυνηγός φαντασμάτων.Μόνο όταν με έβλεπαν οι "Μεγάλοι" με 100% ηθικό άρχισα να παίρνω πόντους.Τέλος με λες γλύφτη αν κατάλαβα καλά;Σαν το σχολείο που ο μαθητής λέει ΠΟ ΚΥΡΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΛΙΑ και αν η Κυρία είναι άμυαλη τσιμπάει και παίρνει 10 με τόνο ο μαθητής.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΔΩ.Καλά μιλάμε κεντάς.Άκου και αυτό οι Κυρίες του σχολείου δηλαδή η ΟΔ(Δεν εννοώ ότι είστε κυρίες απλά στα σχολεία οι γυναίκες δασκάλες) υπερτερούν ) πρέπει να είναι τελείως άσχετοι,ανίκανοι και τραγικοί για να μην με μπανάρουν επειδή λέω ας πούμε ότι ο Zerolord είναι παιχτούρα και τέτοια.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΒΙΑΖΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΝΟΝΑ(το έκανα παλιά και έμαθα από τα λάθη που) ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΛΙΦΩ ΚΑΝΕΝΑΝ admin.Σε εντελώς αντίθεση με εσένα που όχι μόνο δεν γλίφεις αλλα έφαγες και ποινή γιατί δεν έχεις τρόπους ευγένειας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9846

Guest
στην αρχη σε ειχα για νουμερο χαμηλα στην καταταξη αλλα τελικα εισαι το νουμερο ενα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
αναφερομε για το παιχνιδι και οχι τιποτα αλλο,και χωρις τονους εννωητε μπας και στραβοθης και υσηχασω απο τις .... που γραφεις
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser13883

Guest
Πάνω από εμένα υπάρχει ένας ακόμα όχι μόνο νούμερο αλλά υπερόπτης,αλαζόνας,
εξυπνάκιας που επειδή έχει ρίξει του κόσμου θα λεφτά είναι και πρώτος σε κόσμο.Να ξέρεις μπορεί να είμαι το νούμερο ένα αλλά θα με ξεπεράσεις είσαι πάρα πολύ κοντά!Εγώ είμαι στραβωμένος με όλα τα τραγικά λάθη σου και από τους τόνους αλλά αυτό που με τρέλανε εντελώς είναι η λέξη "στραβοθης" φαίνεται ότι το άπειρο κάψιμο που έχεις ρίξει σε εμπόδισε να μάθεις ότι τα ρήματα τελειώνουν στην Νέα Ελληνική σε "εις" και όχι σε "η" που είναι η υποτακτική της Αρχαίας Ελληνικής γλώσσας μας,δεν πειράζει θα το μάθεις με μεγάλη επιμονή και θέληση και εγώ με θέληση έγινα το Νούμερο Ένα.Αν έχεις λέω αν έχεις καθόλου πατριωτισμό γράφε σωστά όχι με τόνους τουλάχιστον αφού είναι τόσο δύσκολο αλλά σωστά σε παρακαλώ,υποβιβάζεις τον εαυτό σου με αυτά που γράφεις.Όπως εσύ γελάς με τα νούμερα που κάνω εγώ γελάω με την τραγική σου κατάσταση και με κάνει να σκέφτομαι διάφορα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9846

Guest
γεια σου δασκαλε παρα-μορφομενε γιατι δυστηχος αυτο εισαι η θα γινεις χαχαχαχαχαχαχα και εγω δεν εμαθα γραμματικη και το παραδεχωμε αλλα στο δικο σου επιπεδο(του νουμερο 1..... στο γρεπολις παντα) δεν θα φτασω ποτε
smiley_emoticons_segen.gif
α και περαστικα σου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και παντα νουμερο...στο γρεπολις παντα
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή