ερινύες και τείχος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ngcalex

Μινώταυρος
καλησπέρα σε όλους
μία απορία έχω
ισχύει ότι οι ερινύες πηδάνε το τείχος?
 

ngcalex

Μινώταυρος
εσύ είσαι ο εξυπνάκιας του φόρουμ?
κανένας λιγότερο εξυπνάκιας?
 

ALEXISGIM12345

Εκσφενδονιστής
Καλησπερα Αλεξανδρε
Δεν νομιζω να ισχυει αυτο που ρωτησες
Αν εχει αμυντικα ξηρας η πολη , το τειχος βοηθάει στην αμυνα συνεπώς οι ερινυες θα κανουν μικροτερη ζημια απο οτι σε τειχος 0-1
Εννοειτε παιζει ρολο το επιπεδο του τειχους και τι αμυντικες μοναδες εμπεριέχονται στην πολη του αμυνόμενου
 

ngcalex

Μινώταυρος
ευχαριστώ για την απάντηση
κάποιοι ισχυρίζονταν ότι οι ερινύες πηδάνε το τείχος (πηδάνε εννοώ δεν επηρεάζονται απο το τείχος)
δεν το έχω δοκιμάσει στην πράξη να το δω για να ξέρω,γιαυτό ρώτησα μήπως κάποιος έκανε την δοκιμή
 

DeletedUser18163

Guest
6ad9257083


Πέρα από την πλάκα όμως, ποιος τα λέει αυτά;
Μπορεί να άκουσες αυτό που μας έγραψες αλλά με μεταφορική έννοια :p το πιο πιθανό αυτό είναι

edit 1:Το 100% quality content στο φόρουμ συνεχίζεται πάντως

edit 2: κάτω ο περσέας
 

ngcalex

Μινώταυρος
άρα δεν ισχύει κάτι τέτοιο....
δεν παίζω με ερινύες και δεν ξέρω και πολλά γιαυτές
θα το κάνω όμως μία δοκιμή....
 

DeletedUser18665

Guest
Δεν στα λένε καλά, αν η πόλη έχει ερινύες και πήγασους οι πήγασοι τις παίρνουν πάνω από τα τείχη και δεν επηρεάζονται. Είναι κόλπα από ιαπωνικούς σέρβερ αυτά. Μην σου ξεφύγουν πουθενά,,,
 

DeletedUser14515

Guest
αι ρε μην τον κοροιδευεις εγω εχω ακουσει οτι εχουν καλο αλμα οι ερινυες και πηδανε πανω απο το τειχος.. εχουν γινει δοκιμες στην Ζιμπαμπουε
 

ngcalex

Μινώταυρος
έχετε μαζευτεί όλα τα παιδάκια του μπαμπά εδώ?
σας έχουν πει οτι έχετε πολύ πλάκα?
 

DeletedUser18028

Guest
Εδώ μια ερώτηση έγινε και πάει το σπαμ σύννεφο...
 

DeletedUser18261

Guest
ρε δε ντρεπεστε να κραζετε το παλικαρι τον worldmaster? ειχε εξαφανιστει τοσο καιρο, εριξε τα μπαν του(οπου τον συμφερε), οι ανωτεροι του τα αφαιρεσαν και μετα μη τον ειδατε το παναη....σκεφτειτε αν μπορουσε δε θα ανεβαζε ουτε τις αναβαθμισεις του παιχνιδιου. Μεγαλη ντροπη μιλαμε!!!
 

DeletedUser14515

Guest
ρε δε ντρεπεστε να κραζετε το παλικαρι τον worldmaster? ειχε εξαφανιστει τοσο καιρο, εριξε τα μπαν του(οπου τον συμφερε), οι ανωτεροι του τα αφαιρεσαν και μετα μη τον ειδατε το παναη....σκεφτειτε αν μπορουσε δε θα ανεβαζε ουτε τις αναβαθμισεις του παιχνιδιου. Μεγαλη ντροπη μιλαμε!!!
μυριζει μπαν
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή