εξέργεση αγροτικών χωριών

  • Δημιουργός θέματος panosk133
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το εχω παρατηρησει εδω και πολυ καιρο οπως και τα μελη της συμμαχιας μου ρωτανε στην καρτελα αποριες το ιδιο πραγμα και εγω εχω επισης την ιδια απορια. η απορια μου ειναι η εξης: γιατι οταν κανω λεηλασια στα αγροτικα χωρια μερικα απο αυτα κανουν εξεργεση απο την στιγμη που εχω ενεργοποιησει το δωρο της εξαναγκασμενης πιστης για 6 ωρες που παιρνουμε απο τις αποστολες του νησιου?
πχ. εχω στην κατοχη μου 6 αγροτικα χωρια και τα 3 απο αυτα βγαινουν σε εξεργεση οταν εχουν 30% διαθεση αλλα εχω ενεργοποιησει την εξαναγκασμενη πιστη για 6 ωρες.
 

DeletedUser12395

Guest
[art] Θα πρέπει η διάθεση του κάθε αγροτικού χωριού να είναι από 80% και πάνω για να λειτουργήσει η εξαναγκασμένη πίστη . [/art]
 

-PNS-

Άρμα
H εξαναγκασμένη πίστη αγαπητέ απλά υποδηλώνει ότι η διάθεση στα αγροτικά χωριά δεν θα μειωθεί άλλο. Αν τα έχεις ξεσκίσει στη λεηλασία, η εξαναγκασμένη πίστη δεν σε σώζει. Σε περίπτωση που είναι κάτω από 80% σε κάθε νέα λεηλασία μπορούν αυτόματα να βγουν σε εξέγερση. Ακόμα και αν έχεις ενεργοποιήσει την εξαναγκασμένη πίστη. Και μου έχει συμβεί να βγουν με 79% διάθεση. Πόσο μάλλον εσένα που τα έχεις πάει στο 30%. Ξαναλέω. Εξαναγκασμένη πίστη = τα αγροτικά χωριά δεν χάνουν άλλο σε διάθεση για έξι ώρες. Αν είναι κάτω από 80%, πριν ενεργοποιήσεις την εξαναγκασμένη πίστη, σε κάθε νέα λεηλασία μπορούν να βγουν αυτόματα σε εξέγερση...
 

DeletedUser

Guest
ενταξει καταλαβα. ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση.
 

DeletedUser12395

Guest
[art]Συμπληρωματικά διαβάστε την σχετική σελίδα της wiki εδώ[/art]
 
Κορυφή